Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='teresz10']Nie moge trafic na watek suni którą wiozłam z Zamościa do W-wy ostatnio -te w ciązy ...wrzuccie mi na pw.prosze[/QUOTE] Ja też poproszę bo nie znalazłam. edit;) dzięki IVV.
  2. Newsy:) Ponieważ udało mi się dzisiaj dorwać doktora specjalizującego się w tego typu problemach mam dobrą wiadomość.Obiecał,że poprowadzi Perełkę,niestety z tego powodu psina musi przynajmniej na jakiś czas zostać jeszcze w Lublinie. W poniedziałek konsultacja, a później sunia jedzie do mnie do domu. Rozmawiałam z Panią Teresą i w razie potrzeby będziemy w kontakcie, miejsce dla Perełki też się znajdzie:Rose:
  3. [quote name='teresz10']Dziewczyny - jak transport małych to ja dam rade pojechac "za benzynę" 7litrów/100km - trzeba mi tylko kontenerki- ale gdyby kontenerki były z Lublina to pojedzie sie wprost z Rachowa do W-wy. Może jeszce jakiegos bidulca z Nowodworu wypchniemy.[/QUOTE] Chyba się dogadamy i tym razem się mnie nie pozbędziesz:diabloti:
  4. [quote name='boog']MaDi umawialiśmy się między 11 a 12.[/QUOTE] Mam nadzieję,że wszystko pójdzie gładko;)
  5. [quote name='ladySwallow']To daj znać wcześniej, bo muszę aerobić przełożyć :lol:[/QUOTE] Padłam:siara:
  6. [quote name='Mośka']Ale jakoś dacie radę ? bezradnie czekamy, a psiaków szkoda...[/QUOTE] Mam nadzieję.
  7. [quote name='Selenga']MaDi, zrobię im allegro. Isadora7 robi też super allegro, ale ona chyba jeszcze bardziej zarobiona niż ja, bo ona pracuje u kogoś a ja u siebie :) Miałam Cię wcześniej pytać czy potrzebne allegro dla tych biedaków, ale trochę te świąteczne dni namieszały i awaria klawiatury.[/QUOTE] :smilecol:
  8. Zebranie prawdopodobnie za tydzień.
  9. [quote name='kasiek.']Madi to podaj mi ten adres DT ,bo ja teraz nie bedę czytać całego wątku ,albo namiar na tą osobę[/QUOTE] DT czyli TERESA BORCZ.
  10. [quote name='Iljova']Muszę poszukać watkach na których bywam.Jak znajdę to dam znać[/QUOTE] Super, allegro bardzo się przyda.
  11. [quote name='Iljova']allegro to wiem że super robi Selenga , był ktoś jeszcze ale nie pamiętam kto[/QUOTE] Niestety jest bardzo zapracowana i pomagała mi ostatnio przy innych psiakach, aż głupio mi prosić:oops: Możesz się tym zająć i podpytać kogo tylko się da?
  12. Widziałam dzisiaj sunię, wygląda bardzo dobrze:) gadatliwa z niej dziewczyna. Przez nią moja sunia siedzi w mniejszej klatce:mad: Za karmę chyba też muszę podliczyć;)
  13. W związku z powyższym proszę o założenie Mimi wątku i skupienie się na pozyskaniu finansów.
  14. [quote name='Merys']O to dobrze, ze wszystko u nich ok :). Beda robily cos z tym zlamaniem Zabki?[/QUOTE] Prawdopodobnie jest już za późno jednak czeka ja jeszcze jedna konsultacja.
  15. [quote name='Mośka']Madi - czy wiadomo już czy Uszatek, Fala i Nerysia mogą byćw 1 boksie? Miejsce już na nie czeka. Czy nic się nie kroi z transportem z Rachowa pod Warszawę?[/QUOTE] Niestety jeszcze nic nie wiem, to nie takie proste w tamtejszych warunkach:(
  16. [quote name='Selenga']Wznowiłam allegro [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1596713071[/URL] sorry, że wcześniej nie napisałam, ale klawiatura mi zastrajkowała i dopiero dzisiaj mogę coś pisać chciałam się dzisiaj rozliczyć z tych pieniędzy, które wpłynęły do mnie, ale dostałam z allegro komunikat, że maja opóźnienia w płatnościach i dopiero dzisiaj zaczynają realizację przelewów, więc proponowałabym jeszcze chwile poczekać żeby rozliczyć wszystkie wpłaty za jednym razem[/QUOTE] Nic nie szkodzi;) Może uda Ci się jeszcze zdziałać coś dla Perełki?
  17. [quote name='bico']A ta rana to skutek zagłodzenia, odleżyna czy poparzenie? Jak już sunia się podtuczy,to trzeba im sesje foto zrobić;)[/QUOTE] Wg. lekarzy to odleżyna na skutek zagłodzenia,plus jest taki,że jest dużo mniejsza:)
  18. [quote name='Merys']Ludzie dopytuja sie o allegro dla tych bid. Dalby ktos rade zalozyc?[/QUOTE] Może mi ktoś pomóc w tym temacie? Jest konto fundacyjne, kto zrobi szablon?
  19. [quote name='kasiek.']Na jaki adres przesłać te krople CYSTO VAD ? ,bo nie wiem czy na ten co jest podany,czy na ten DT?[/QUOTE] Może na DT?
  20. [quote name='IVV']jak Perelka ????[/QUOTE] Sika;) i ma cieczkę... Obraziła się i nie robi kupy:mad: rozważają opcję lewatywy:oops: Pobrano krew i odwirowano do badań, w klinice za usługę mnie nie policzono jednak w laboratorium musiałam zapłacić 66zł.
  21. Mam wieści od Madalleny Lisa, Pixi i Żabka mają się dobrze. Lisa i Pixi po opuszczeniu kliniki pojadą do jednego DT. Badania wykazały u Żabki stare złamanie. Zeskrobina nie wykazała na razie nic niepokojącego u Lisy. Wszystkie wyniki krwi w normie, to tyle suchych informacji:eviltong:
×
×
  • Create New...