Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='IVV']mam nadzieje ,ze sroda dalej aktualna ?[/QUOTE] Niekoniecznie bo lekarz mocno zastanawia się nad wydaniem w tym stanie:(
  2. [quote name='muzzy']Wysłany jak tylko zobaczyłem akcję w 'Mój Pies' :)[/QUOTE] Zaznaczę plusa w moim magicznym notesiku;)
  3. [quote name='muzzy']Według strony powinno być 'PSY.SERCE.6', a nie samo '6'.[/QUOTE] O jaki mądry:eviltong: Podpowiadam tylko na kogo głosować:diabloti:
  4. Szybka i jaka szczęśliwa akcja:loveu: Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;-) [URL]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/URL]
  5. Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;-) [URL]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/URL]
  6. Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;-) [URL]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/URL]
  7. Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;-) [URL]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/URL]
  8. Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;-) [URL]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/URL]
  9. Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;-) [URL]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/URL]
  10. [quote name='Viris']Zuziu ciocia przesyła miziaki![/QUOTE] Możesz zrobić jeszcze jeden ciasteczkowy bazarek dla Zuzi?
  11. Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;-) [URL]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/URL]
  12. Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;-) [URL]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/URL]
  13. Zachęcam do wysłania smsa o treści 6;) [url]http://www.sercedlazwierzat.pl/[/url]
  14. [quote name='delfy2000']To ona jak pani na włościach w tej klinice - albo miłościwie panująca Księżniczka Szansunia I ;)[/QUOTE] W końcu jest psem Profesora:diabloti: Wszystkie moje psiaki też są tam bardzo dobrze traktowane mimo,że często są w tragicznym stanie śmierdzące, gnijące itp. i tak otrzymują fachową pomoc i serce.
  15. Ona jest bardzo łagodna dla ludzi i można jej robić wszystko np. biorę ją pod pachę i idziemy się kąpać;), ale inne zwierzęta sprawiają,że pojawia się ten magiczny błysk w oku...
  16. [quote name='IVV']oj nie baleron Olenko, tylko puszysta pania ;)[/QUOTE] Mimo tak znacznej zmiany wagi Muzzy stwierdził,że i tak jest chudzina. Zmianki na skórze Nany to grzybica:( Odleżyna już praktycznie całkiem zniknęła choć obawiałam się,że zostanie wielka blizna. Mam wielką prośbę o rozruszanie wątku i co najważniejsze pomoc w znalezieniu domów, macie jakieś pomysły?
  17. Mam nadzieję,że sensowne telefony się rozdzwonią.
  18. [quote name='IVV']a kiedy bedzie rachunek z kliniki Olu ? musimy wiedziec na czym stoimy...[/QUOTE] Koszty aktualizuję w miarę możliwości na pierwszej stronie. Jutro postaram się też sprawdzić konto i uzupełnić ew. wpłaty m.in. tą od Funi.
  19. [quote name='TERESA BORCZ']Bardzo piękne wiadomości z rana, wielka nadzieja na poprawe bo jest u dobrej opiekunki i to z jakim towarzystwem!!! widzę że mamy obie po parę ogoniastych, super, niepokoi mnie wpis cioteczki inga mm, co znaczy odchodzę z dogo?????[/QUOTE] Też się zmartwiłam.
  20. [quote name='funia']:modla::modla:Zlituj się zestresuj tylko raz ......Chociaż jedna fota[/QUOTE] Foty jeszcze z dzisiejszego pobytu w klinice zafunduje Muzzy jak tylko obrobi:) Szkoda,że Perełka się go bała i nie będzie po nich widać jej postępów. Mam nadzieję,że niedługo uda mi się nagrać jakieś filmiki.
  21. Zdjęcia stare;)Dzisiaj nie chce jej dodatkowo stresować i tak siedzi schowana w kenelu.
  22. [quote name='panbazyl']ale i tak zdjecie, choć jedno, ale by się przydało :) Co?[/QUOTE] Pańcia obiecała przesłać w ciągu najbliższych dni.
  23. Muzzy dzielnie asystował przy kąpaniu i może potwierdzić,że Nana powoli zamienia się w baleron i waży 18,5 kg:crazyeye:
  24. Byłyśmy na spacerku po podwórku, zostawiła co trzeba i poszłyśmy do domu bo padało. Perełka ma do towarzystwa te oto bestie;) [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/1172/p4060001.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801[/IMG][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3284/160p.jpg[/IMG] Oraz rybkę która nie załapała się na zdjęcia.
  25. Biedak... wszędzie jest tak trudno brak tymczasów, schroniska przepełnione nawet adopcję stoją w miejscu:shake:. Najgorsze jest to,że inne psy wyczuwają chorobę a z jego charakterem może się to skończyć tragicznie.
×
×
  • Create New...