[quote name='IVV']oj nie baleron Olenko, tylko puszysta pania ;)[/QUOTE]
Mimo tak znacznej zmiany wagi Muzzy stwierdził,że i tak jest chudzina.
Zmianki na skórze Nany to grzybica:(
Odleżyna już praktycznie całkiem zniknęła choć obawiałam się,że zostanie wielka blizna.
Mam wielką prośbę o rozruszanie wątku i co najważniejsze pomoc w znalezieniu domów, macie jakieś pomysły?