Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Sunia w zasadzie już może opuścić klinikę. Kiedy zabierałam ją z kolegą z pobocza nie miała nawet siły stabilnie stanąć,była potwornie zakleszczona ale wygrała walkę z babeszjozą. Mimo wielkiego bólu pozwala zrobić przy sobie wszystko. Będzie wdzięczna za solidną budę na dożycie.
  2. Wpłaty z allegro umieszczę jak będą już wszystkie. Znalazłam właśnie na nią sposób,trzeba pocierać jej pysk( jak lampę Alladyna;) i gadać różne głupoty które Wam oszczędzę,jest wtedy ewidentnie zadowolona:stupid: Obraziła się jak ją zostawiłam w pokoju i szczeknęła kilka razy niepewnie jakby mnie wołając. Niestety nie udaje mi się wrzucić zdjęć z powodu opornego komputera. Muzzy wrzuć kilka bardzo ładnie proszę:loveu:np. te na których widać jej pokrewieństwo z jamnikiem i takie na rękach.
  3. [quote name='kora78']wiec bede swoj nr tel podawac. ja mam zasade nie oddzwaniac na obce numery, jak zalezy to zadzwonia znow. jak lady swallow :) sam mail moze zniechecac, wg mnie nr tel musi byc i jest najwazniejszy[/QUOTE] W takim razie jeśli to nie kłopot to zaczynaj działać.
  4. [quote name='ladySwallow']Czyli możliwe, że mamusia kiedyś żyła inaczej?[/QUOTE] Coś mi świta że była zabrana od złego sąsiada czy jakoś tak.
  5. [quote name='Selenga']Do mnie wpłynęło z allegro na razie 70 zł i mogę to przelać Przeleję też część pieniędzy ze skarpety Asa z Tomaszowa Maz., który odszedł za TM, a pieniądze zostały rozdzielone na Perełkę i Szilę - tylko jeszcze uzgadniamy ile na kogo, ale myślę, że w sumie będzie trochę na plusie[/QUOTE] Nie pali się najlepiej wszystko wyślij razem.
  6. Widzę,że marzenia o sesji na mleczu zostały spełnione:)
  7. Poszła...przykro mi trochę:oops: W piątek widzimy się w klinice na wspólnej kąpieli:multi: Trzymajcie kciuki aby nie zjadła świnki morskiej, koszatniczek a później kota.
  8. Lady dzięki,ze czuwasz;) Lecę sprawdzić konto.
  9. Psiak przy odrobinie chęci jest do adopcji na już.
  10. [quote name='kora78']to ds jest odpowiedzialny. wie, ze bierze psa niepewnego, musi byc na wszystko przygotowany. to jego decyzja o adopcji i nikt go nie zmusza. jest dorosly, ma wizyte przedadopcyjna, rozmawia sie przez tel i na wizycie. po to sa tez wizyty przeciez. ds musi sie liczyc z roznymi rzeczami. MaDi, oglaszajac Wedla mam podawac namiary na siebie?[/QUOTE] Podawaj tylko maila fundacyjnego, przy tak dużej ilości psów jakie mamy pod opieką nikt nie zorientuje się przez telefon,że o niego chodzi a ja nie wyrabiam już na rachunki tel.
  11. Jestem i ja;) Dodam tylko,że sunia trafiła kiedyś szczenna do przytuliska i w nim wydała na świat młode.
  12. [quote name='zadra']Szansa miała robione RTG.Dobre wieści!!nastąpił wyrażny zrost.W przyszłym tygodniu zaplanowana jest wyjęcie płytki,a za dwa tygodnie od zabiegu DO DOMUUUUUUUUUUUUUUUU. UK dowie się w najbliższych dniach jakie są koszty leczenia Szansy.[/QUOTE] Bardzo się cieszę.
  13. [quote name='kora78']wiec zwlaszcza mlode, jak Wedel mozna jeszcze przystosowac :) a ze starszymi, ktore sa tam np 3 lata, ktore teraz maja lat 6- nie znacie przeszlosci, nikt nie zna. moze byly domowymi psami kiedys i to sobie szybko w ds przypomna. wystarczy dobrego ludzia znalezc, a wiekoszosc ds z dogo takich jest, to nie bedzie mu przeszkadzalo, ze pies ciagnie na smyczy i skacze po stole przez 2 dni :) ja jestem optymistka. nie mozna psom jedynej szansy zabierac, jaka jest szukanie im ds. bo psow 200, a chetnych na dt 10. wiec to loteria.[/QUOTE] Najgorsze jest to że bardzo dużo z nich urodziło się w przytulisku a są już starszymi psami:( Jeśli możesz to ogłaszaj psiaki z takimi informacjami jakie są.
  14. [quote name='IVV']ale ,moze juz wlasny dom i stabilizacja psychiczna pomogloby jej szybciej dojsc do zdrowia ...[/QUOTE] Dlatego też dzisiaj spotykamy się wszyscy razem i przeanalizujemy argumenty za i przeciw.
  15. [quote name='Viris']Jak tylko dam radę to zrobię, nie wiem czy ciasteczkowy bo sporo mnie to kosztowało, a teraz jestem pod kreską - ale pamiętam o Zuzi cały czas - tylko u naszych psiaków teraz masakra po prostu i ledwo co jestem w domu.[/QUOTE] Masakra jest i u mnie, z wszystkim...
  16. Psiaki z Rachowa trafiają w różne części Polski, transport można zawsze połączyć;) Nie mówię ,że są nieznane tylko to one nic nie znają, w większości ich dotychczasowe całe życie to kojec lub łańcuch.
  17. [quote name='kora78']kurcze ale te kudlacze sa naprawde piekne. dlaczego nikt ich nie bierze na dt? nie oglasza? czy jakiekolwiek psy maja ogloszenia? i jedno mi sie wydaje bardzo podbne do Pixie, czarne z krawacikiem..... prosze o watek Pixie, jesli taki istnieje[/QUOTE] Ciężko ogłaszać psy które nie znają normalnego życia, im potrzeba najpierw DT. Każdy psiak może pojechać do DT więc jeśli masz taką możliwość to pozostaje tylko kwestia transportu. Pixi nie ma wątku.
  18. Anita_happy działa chyba w radomskim schronisku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page291[/url]
  19. [quote name='zadra'][B]Szukamy osoby do sprawdzenia domu dla Huntera w Radomiu.[/B][/QUOTE] Macie już kogoś? Mam nadzieję,że to ten dom.
  20. [quote name='Kamila Proc']jak to bylo?[/QUOTE] Ciężko... Dzisiaj będzie w Warszawie. Bardzo potrzebne są fundusze. Zostawię dla SzafranekM możliwość opisania całej akcji:roll:
  21. [quote name='ladySwallow']Myśmy wysłali :lol:[/QUOTE] Super wielkie dzięki.
  22. [quote name='Norel']pisałam maila-niestety nie dałam rady przyjechac-zbyt pózno kończe rehabilitacje...[/QUOTE] Zapraszamy innym razem;)
  23. [quote name='ladySwallow']Zdjęcia poglądowe z Rachowa z dziś (prócz dwóch ostatnich): [url]https://picasaweb.google.com/105531313515779013645/Rachow?authkey=Gv1sRgCK7z8aLN_66q1wE#[/url][/QUOTE] Zaszalałaś.
×
×
  • Create New...