[quote name='majqa']Spakowałam, i mąż to dziś nada, paczkę z fantami (większość od Ankub i coś tam mojego). Wysyłka idzie do Jaszy, która wystawi bazarek na sunię. Miała też wystawiać bazarek z jakichś innych rzeczy ode mnie, które Jej zostały (z czegoś, co już kiedyś wysyłałam), na mojego podopiecznego. Zrezygnowałam z tego, poprosiłam Ją na PW, by te rzeczy też dołożyła do wysłanych fantów.[/QUOTE]
Wspaniale, dziękujemy.