Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='Energy']Co Ci zrobił?:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] Widział....:diabloti:
  2. [quote name='matrioszka2']No coś jest nieteges, ale ja nie mogę się połapać.... Naciągacze ?[/QUOTE] Podobno dają P.Renacie trochę chleba i korpusy, ale dziwi mnie,że są tam psy które padły lub opuściły przytulisko. Jest ktoś z tej fundacji na dogo?
  3. Szafranek, doradzałam Ci z Teresz kilka rozwiązań i myślę,że warto zaryzykować bo ta psina skończy tragicznie egzystując w takim stanie to przykre ale prawdziwe. Zadzwoń jeszcze raz do schronu i poproś o odłowienie i transport do kliniki wg. mnie to jedyna szansa aby hotelik go odebrał.
  4. Moja prywatna 9 letnia kicia ma takie objawy jak Twoja, masa konsultacji i burzy mózgów i wiesz co? Kupiłam jej rybkę, lekarze wcale się nie śmieją a ona ma się lepiej:crazyeye:
  5. Niby grzeczny i uroczy, hmmm Lady powiedz prawdę:mad::diabloti:
  6. Przejrzałam dzisiaj jeszcze raz stronę fundacji Dar Serca i mam ogromną prośbę do osób które mają fizycznie pod opieką wymienione tam psiaki o interwencję...śmierdzi mi i to bardzo:shake: Ruda to chyba Uszatek:shake:? [url]http://www.pomoczwierzakom.pl/?mod=dajmudom&str=5[/url]
  7. Zapomniałam, byłyśmy dzisiaj na spacerku i Perełka zostawiła pełen pakiet;)
  8. Prosze przygotować się na zmasowany atak telefonów.
  9. [quote name='ladySwallow']A zarasta? :evil_lol:[/QUOTE] No może troszeczkę;)
  10. Zebranie odbędzie się 11.05.11 o godzinie 18 w siedzibie organizacji: Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA ul Peowiaków 10/9 w Lublinie. Zapraszam serdecznie.
  11. Mówiłam,że dobrze wygląda:eviltong: Pewnie jakiś dziad robił wakacyjne porządki.
  12. [quote name='Selenga'][B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1601472694"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=1601472694[/B][/URL][/B][/QUOTE] :klacz::klacz::klacz: Przeczytałam jeszcze raz i ciarki mnie przeszły:oops:
  13. [quote name='teresz10']Najlepiej pojechac od razu - czyli lublin- rachów-wawa-lublin to jest 450kmx7x5,15=około 160-170 zł . Najlepiej wziąc 3-4 psy.Wiecej nie mogę.[/QUOTE] Wieczorem będę miała setera o którym Ci mówiłam, chłopak prosi o transport chociaż do Wawy;)
  14. [quote name='muzzy']A jak tam walka z nużycą? Widać już poprawę?[/QUOTE] Bardziej nie łysieje:diabloti:
  15. [quote name='majqa']Spakowałam, i mąż to dziś nada, paczkę z fantami (większość od Ankub i coś tam mojego). Wysyłka idzie do Jaszy, która wystawi bazarek na sunię. Miała też wystawiać bazarek z jakichś innych rzeczy ode mnie, które Jej zostały (z czegoś, co już kiedyś wysyłałam), na mojego podopiecznego. Zrezygnowałam z tego, poprosiłam Ją na PW, by te rzeczy też dołożyła do wysłanych fantów.[/QUOTE] Wspaniale, dziękujemy.
  16. [quote name='IVV']tzn Olenko ,ze bedziesz dla malej domem tymczasowym ? a co z Perelki cieczka ? nie bedziesz miec problemow ze swoim psem przez to ;)?[/QUOTE] Mam dwa psy, kota i rybkę;) Na pewno jest to utrudnienie ale co mam zrobić? Nie chce aby siedziała w klinice a innej opcji tu nie ma:( Mam nadzieję,że dr. jak najszybciej pomoże Perełce.
  17. [quote name='funia']Madi czy jest moja wpłata za bazarek?[/QUOTE] Zaraz sprawdzę. Wybaczcie,że nie aktualizuję wpłat codziennie ale mam za dużo spraw fundacyjnych na głowie. edit Jeszcze nie dotarła ostatnie wpłaty są z wczoraj.
  18. [quote name='Becia Lublin']Witam, 20 kwietnia wpłaciłam pieniądze na konto straży i podpisałam darowizna dla Perełki. Czy one gdzieś zniknęły, bo nie widzę tego w rozliczeniu?[/QUOTE] Podaj mi imię i nazwisko na PW, być może przeoczyłam wpłatę. P.S już chyba rozszyfrowałam;) Przeoczyłam wpłatę z 21.04 na kwotę 30zł, już poprawiłam.
  19. Jestem na zaproszenie Toli, widziałam ją "na żywo" ponieważ jechałam razem z Teresz:eviltong:
  20. Podnosimy.
  21. Pusto tu strasznie a Mea wciąż siedzi:(
  22. [quote name='elizl/']Mogę podnieść :)[/QUOTE] Zapraszamy częściej;)
×
×
  • Create New...