Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='muzzy']Ostatnio chyba często kąpieli zażywa. Pomagają?[/QUOTE] Wg. mnie bardzo, ma już nową sierść. Zdjęcia są ale mój komputer odmawia współpracy.
  2. Tylko domów coś ostatnio brakuje:(
  3. Życzenia rewelacja:) Miałam dzisiaj gest i wykąpałam Meę.
  4. Nana przytyła 5,5 kg:crazyeye:
  5. Selengo, dziękuję:) Ta ruda sunia to mama Uszatka:crazyeye: Dopiero dzisiaj ją dostrzegłam:oops:
  6. W Lublinie plakacik wisi;)
  7. Dziękuję;) Mam nadzieję,że wyniki będą jak najszybciej,
  8. [quote name='evel']Właśnie, pokaż, nie ma na gębę :evil_lol:[/QUOTE] Miałam go mieć u siebie ale nadal jest w tamtym domu, kto chce na tymczas?
  9. Z tego co się orientuję nikt z okolic Lublina nie posiada takiej klatki, ja mam tylko małą do której na 100% się nie zmieści.
  10. [quote name='Mośka']O kurcze, nie wiem o co chodzi, ale Uszatek jest zarezerwowany dla nas.[/QUOTE] Więc jak już u Was będzie to poinformujcie ich oficjalnie o tym fakcie.
  11. Udało się załatwić ogłoszenia dla laseczki?
  12. Dziwi mnie ta cisza, to taki fajny psiak:(
  13. Z niecierpliwością czekam na relacje z wizyty u specjalisty.
  14. [quote name='IVV']wiem ;) ale mozna zyczenia juz skladac ;)[/QUOTE] Bardzo się cieszę:)
  15. [quote name='Selenga'][B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1601472694"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=1601472694[/B][/URL][/B][/QUOTE] Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu aukcji m.in. na FB.
  16. [quote name='Olga Urbańczyk']MaDi, a może jakimś pomysłem byłoby spotkanie Perełki i jej koleżanki z boksu, z Rachowa?[/QUOTE] Ona nie miała tam jakiegoś specjalnego kontaktu z innymi suniami, była raczej na uboczu. Perełka ma się dobrze.
  17. [quote name='IVV']podnosimy malenka a dla MaDi wszystkiego najjjjj ;)![/QUOTE] Urodziny mam jutro:eviltong:
  18. A ja mam pół rocznego setera jak coś:eviltong:
  19. [quote name='Selenga'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1604040994[/URL][/QUOTE] Dziękuję:loveu:
  20. [quote name='Yv1958']MaDi czy Ty czytalas, co Szafranekm napisala? Jaka jest mozliwosc? Przeczytaj uwaznie.[/QUOTE] To Ty czytaj uważnie, od początku mówiłam,że podanie sedalinu jest zbyt ryzykowne. Jestem z Szafranekm w kontakcie również telefonicznym i nie muszę tu wszystkiego pisać. Więc nie naskakuj na mnie. Edit. Widzę,że ten wątek to kompletne bagno, dalej zastanawiajcie się co tu zrobić a psina padnie...tylko,że z choroby, a nie uszkodzonej psychiki. Powodzenia.
  21. [quote name='Selenga']???? Taką w akwarium?????[/QUOTE] Dokładnie.
  22. [quote name='Iljova']Jak tam psiaki?[/QUOTE] Bardzo dobrze.
×
×
  • Create New...