Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Najlepszy przyjaciel opiekuna wycofanego psa- burza:lol:
  2. [quote name='ladySwallow']Podnoszę sunie i jednocześnie zapraszam do polubienia Grupy Alternatywy, pod opieką której częściową będą dziewczynki, na Facebooku: [url]http://www.facebook.com/pages/Grupa-Alternatywy-dla-zwierząt/147749165298626[/url][/QUOTE] No dobra idę.
  3. Już wiem dlaczego opuścił pierwsze schronienie, wydusił rasowe kurki z 50 zostały 3. Dobrze,że nic mu nie zrobili bo to wioska cudów.
  4. [quote name='agusiazet']Kolejna tragedia, uratujemy jedno życie, pojawia się 10 kolejnych potrzebujących pomocy!!![/QUOTE] Odłowili 4 psy normalnie gratulacje pozostałe 10 będzie się rozmnażać, mam nadzieję że po nie wrócą. Ciekawa jestem w jakim stanie są pozostałe psy. Zamojscy działacze był tam ktoś z Was?
  5. Szczeka i merda aż jej mało doopka nie odpadnie. Zajrzyj na zamojski wątek wkleiłam dwa linki, masakra...
  6. [quote name='ladySwallow']MaDi, może ją ogłosić jako sunię taką do pilnowania, do budy - myślę, ze zgłosi się trochę osób, a po odsiewie coś zostanie.[/QUOTE] W budzie mogą tak naprawdę mieszkać oba ale pilnować to będą ew. miski, szczególnie Nana kocha człowieka.
  7. [URL]http://zamosc.naszemiasto.pl/artykul/915671,sitaniec-zaglodzil-krowy-na-smierc-i-zamorzyl-konia,1043825,id,t,zid.html#galeria[/URL] [url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110520/ZAMOSC/949944636[/url]
  8. Nana tak się rozszczekała,że chcą mnie ubić w klinice:diabloti:
  9. [quote name='zadra']Podczas mojego pobytu w schronie pracownik przywiózł z interwencji trzy malęńkie ,bardzo zaniedbane szczeniaczki.Mam nadzieje,że przeżyją.W poniedziałek będziemy z Tolą w schronie po Lili to zrobimy zdjęcia.Te szczeniaki to nie wszystko.U faceta jest jeszcze kilkadziesiąt psów ,które trzeba zabrać.Są bardzo nieufne.Psy sobie jakos poradziły,ale padlo u tego"gospodarza" ok 40 szt bydła z powodu braku dostepu do wody.Koń był juz prawie w stanie agonalnym.[/QUOTE] Daj mi proszę znać co z innymi zwierzętami może być na PW ew. zadzwoń jak możesz.
  10. [quote name='Ty$ka']OK. Dzięki ;) W takim razie zacznę kombinować z DT... uruchomię jak najwięcej swoich kontaktów...[/QUOTE] Liczę na to bardzo mocno.
  11. [quote name='jogolcia@pdx']Witam wszystkich po dłuższej przerwie - jak widać jestem odblokowana (na razie) ;-) - będę jeszcze obecna do czasu przeniesienia Szansuni z kliniki do Jej domu i znikam na stałe... Pozdrawiam ....[/QUOTE] Fajnie,że jesteś więc nie znikaj;)
  12. [quote name='Sabina02']Sprobuje sciagnac na watek wiecej osob, moze ktos cos doradzi...[/QUOTE] Dziękuję za pomoc. Perełka szaleje, przyjechałam z akcji łapania borsuka podchodzę do domu i słyszę wycio-szczekanie;) koncert sobie panna urządziła aż ją było słychać na dworze.......o znów wyje:crazyeye:
  13. I bardzo dobrze;)
  14. [quote name='bico']Nana faktycznie podtuczona, już nie przypomina szkieletu:multi: Jak mi tylko ogłoszenia Zuzki na bazarku ogłoszenowym zrobią, to i Gacula i Nana też się załapują i każdemu po pakiecie 80 ogłoszeń zamawiam;)[/QUOTE] Szalejesz:)
  15. [quote name='Ty$ka']Głupie pytanie, ale zadam: nie wiadomo jak do psów?[/QUOTE] Raczej ok bo to dzieciak obok była na łańcuchu sunia i nie był nią zainteresowany, po podwórku latał też mały kundelek i go nie zjadł;)
  16. Trzeba działać szybko aby nie znikną bo tym razem mogę go już nie znaleźć.
  17. Wybiera się ktoś może autem do Rachowa?:cool3:
  18. Jak patrze na zdjęcia to zastanawiam się czy to nie jakiś fotomontaż, normalnie bajka.
  19. [quote name='inga.mm']Troche wypadłam z tematu. Czy moge na skróty dowiedzieć sie co domkiem u Teresy Borcz? Czy to nadal aktualne?[/QUOTE] W sumie to bardzo dobre pytanie;) Perełka boi się dużych psów jak tylko zobaczy Małego to warczy ostrzegawczo, na średniaka już tak nie reaguje.
  20. Dziękuję za zdjęcia.
  21. [quote name='Selenga']i pchanie się do łóżka...[/QUOTE] Od dzisiaj ma swoją kanapę w osobnym pokoju, łóżka strzegą 3 inne bestie.
  22. Perełka była bardzo zainteresowana moją kotką, jednak ta ją olała i niestety nic nie wyszło ze spotkania;) Nie wiem jak to możliwe,że wszystkie psy mają we krwi sępienie jedzenia.
×
×
  • Create New...