[quote name='Yv1958']A po co bylo to machanie obroza - petla przez plot?[/QUOTE]
Jeśli nie jesteś w temacie to proszę nie wypowiadaj się bo bardzo skutecznie zniechęcasz ludzi do jakiejkolwiek chęci pomocy.
Niestety nie byłaś na miejscu i nie widziałaś tego,że podeszłam do Szafranka i założyłam mu smycz na szyję po czym zareagował taka a nie inaczej.
Doczepiłam również drugą smycz aby czuł się swobodniej i odeszłam za ogrodzenie po to aby dodatkowo go nie stresować, to on podszedł do ogrodzenia i wtedy nagrałam filmik, a dziewczyny pojechały szukać wetów.Tyle w tym temacie.