Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Byłam w Rachowie:eviltong:
  2. [quote name='malawaszka']łomatko po co Ci ich az tyle???? :mdleje:[/QUOTE] Pańcia nazbierała, namnożyła i zmarła... [url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Przytulisko-w-Rachowie-potrzebna-pomoc[/url].
  3. Bardzo dobrze. Zapłaciłam 80zł.
  4. [quote name='Yv1958']A po co bylo to machanie obroza - petla przez plot?[/QUOTE] Jeśli nie jesteś w temacie to proszę nie wypowiadaj się bo bardzo skutecznie zniechęcasz ludzi do jakiejkolwiek chęci pomocy. Niestety nie byłaś na miejscu i nie widziałaś tego,że podeszłam do Szafranka i założyłam mu smycz na szyję po czym zareagował taka a nie inaczej. Doczepiłam również drugą smycz aby czuł się swobodniej i odeszłam za ogrodzenie po to aby dodatkowo go nie stresować, to on podszedł do ogrodzenia i wtedy nagrałam filmik, a dziewczyny pojechały szukać wetów.Tyle w tym temacie.
  5. Bardzo dobrze:)
  6. I wieczorową porą.
  7. Słowa stażystki;) " Miał bycze jajka, macie z głowy czyszczenie gruczołów bo na mnie wystrzeliły":diabloti:
  8. Wpadłam w odwiedziny;)
  9. Zepsuł mi się komputer i od razu zamieszanie:eviltong: Straży dla Zwierząt przynajmniej ja mówię NIE po przykrych doświadczeniach:diabloti:
  10. [quote name='MaDi']Zapraszam na wątek przytuliska w którym jest kilka mixów westa:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym./page9[/url] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZIuL7iSyoI/AAAAAAAABjg/W7ffv55PtsM/IMG_2655_resize.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] Sunie nadal w przytulisku a zaczyna brakować nawet jedzenia...
  11. Wybaczcie ale mam zepsuty komputer. Funiu może jutro uda mi się wejść na konto.
  12. No nie pijaństwo na wątku;) Najnormalniej w świecie nie wyrabiam mam do adopcji jakieś 180 niezsocjalizowanych psów....
  13. [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/5647/p5090068.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9718/p5090070.jpg[/IMG] Około 2 letnia malutka sunia: [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3281/p5090062.jpg[/IMG] Mama Uszatka- Ruda też na łańcuchu:( [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4285/p5090076.jpg[/IMG] I jej koleżanka: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8108/p5090079.jpg[/IMG]
  14. Super zdjęcia.
  15. [quote name='IVV']kiedy powinny byc wyniki ? i kiedy Perelka idzie do Ciebie Olenko ?[/QUOTE] Zabieram ją w czwartek, co do wyników niestety nie znam terminu.
  16. Gacek jutro straci jajca:)
  17. Super,że udało się jej opuścić przytulisko. Przyślij mi proszę jakieś zdjęcia na maila [email][email protected][/email] chce je pokazać P. Renacie.
  18. Przeanalizowałam pomoc z adopcji wirtualnych Daru Serca, mam nawet pewne pismo od P. Renaty i z przykrością stwierdzam,że brak aktualizacji na stronie jest spowodowany przez opiekunki przytuliska.
  19. Trzeba rozruszać temat bo psiaki mają jedzenie jeszcze na tydzień...
  20. Miałam nadzieję,że to będzie już koniec jej problemów:( Może warto podawać jej jakiś preparat na odporność? Czekam w takim razie na link do nowego watku.
  21. Fot nie mam mogę Wam tylko powiedzieć,że stracił jajeczka i ma się dobrze.
  22. [quote name='IVV']a co specjalista dzis mowil ?[/QUOTE] Nie byłam przy wizycie:oops:
×
×
  • Create New...