-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='malagos']Biedne te oczyska Lisy, ciekawe co stwierdzą w klinice?[/QUOTE] Też czekam na wieści, po podaniu preparatu advocate i tak się poprawiły.
-
Sunia pobita i porzucona w Kazimierzu Dolnym-znalazła DS
MaDi replied to boog's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']To gdzie ona w końcu jest? W Lublinie? Adopcja przez AM.[/QUOTE] Tak w klinice. -
Sunia pobita i porzucona w Kazimierzu Dolnym-znalazła DS
MaDi replied to boog's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka'][size=7]szukamy transportu[/size] [size=7][b]kazimierz dolny - wrocław!!![/b][/size][/QUOTE] Raczej Lublin -Wrocław;) Adopcja będzie przez huskyadopcje? -
To chyba naturalna metoda oczyszczania zębów? [IMG]http://dropek.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/02_od_maja/1_psotel/19_IMG_3633_resize.jpg[/IMG]
-
[quote name='teresz10']To niech weźmie którys boks 3- suki zżyte ten np. 2białe i 1 kolorowa. One takie chodliwe - po sterylce poszłyby jak burza , a następny boks z 4 suniami juz czeka...uwazam ze to dobry pomysł suki adoptowac w pewne rece... A gdzie jechać ? w tym tygodniu mam jeszcze czas...a co z tym transportem rachowskiej suczki na sląsk? ja mam sznupka sredniego do wysłania do Malawaszki gdy bedzie okazja...pod Katowice...[/QUOTE] Mój człowiek wiezie Perełkę, ale ma miejsce tylko na nią bo jadą na wesele:( Fundacja chce zabrać bidy w tym uszatka na 100% aby zdiagnozować oczy.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
MaDi replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
SzafranekM poczekaj, to jedyna szansa dla tej psiny. Dobrze zrozumiałam,że przyjadą po niego z hoteliku? W Lublinie nie pada:crazyeye: -
Sunia pobita i porzucona w Kazimierzu Dolnym-znalazła DS
MaDi replied to boog's topic in Już w nowym domu
[quote name='boog']Ma około 2-3lat a wagę mi nie podali bo ja też nie chciałam jej męczyć i wkładać na siłę na wagę.[/QUOTE] Z plusów chociaż tyle,że jet młoda. Poproś o pomoc: [url]http://huskyadopcje.pl/[/url] -
Sunia pobita i porzucona w Kazimierzu Dolnym-znalazła DS
MaDi replied to boog's topic in Już w nowym domu
Ładna jest, jak lekarze ocenili jej wiek? Ile waży? -
Sunia pobita i porzucona w Kazimierzu Dolnym-znalazła DS
MaDi replied to boog's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia zrzuć na komputer a później wgraj za pomocą [url]http://imageshack.us/[/url] -
[quote name='MaDi']W ciągu najbliższych dni chce zorganizować spotkanie w godzinach popołudniowych. Macie jakieś propozycje co do daty?[/QUOTE] ???????????????
-
Sunia pobita i porzucona w Kazimierzu Dolnym-znalazła DS
MaDi replied to boog's topic in Już w nowym domu
Ile może zostać w klinice? Koniecznie załatw zdjęcia. -
Czekoladowy chłopak ma około 8 miesięcy. Nerysia i Uszatek muszą się dogadać w jednym boksie, trzeba to sprawdzić przed wyjazdem:( Fundacja może zabrać nawet 3 zgodne psiaki.
-
[quote name='funia']A moje 100 zł po 15 maja ? Gdzie mam przelać ? Czy przeoczyłam ? Nie widzę kosztów dotychczasowych jakie zostały poniesione .[/QUOTE] Podawałam gdzieś zaraz poszukam bo pewnie nie wrzuciłam na początek były tez na 100% na FB. Po 15 maja zobaczymy;) Jak Perełka pojedzie to podliczą pobyt itp.
-
[quote name='funia']Madi juz spływają pieniadze za bazarek .Czy cała kwota idzie na was ?Czy mam ją jakoś podzielic ?[/QUOTE] W związku z tym,że muszę opłacić ostatnie zeskrobiny i badania hormonalne poproszę na LSOZ, Aksonowy bazarek pójdzie już do TERESY BORCZ;)
-
[quote name='IVV']z tego co wiem duzo osob robi drobne wplaty z FB ...nie jestem pewna czy jest dopisek na Perelke[/QUOTE] Wszystkie wpłaty są na pierwszej stronie tzn. niecałe 700zł:( Raczej wszystkie darowizny kierowane na konto mają dopisek. Lek który ostatnio kupiłam kosztował około 48 zł:( podkłady miałam jeszcze po Czupie.
-
[quote name='kasiek.']info od p. Maria Majkut Moge doslac "Cysto Vad " lek homeopatyczny na ostre i przewlekle stany zapalne pecherza moczowego,sklad:Ac.benz.D3,Belladonna D4,Cantharis D4(rozpuszcza piasek)Herniarnia glabra D3,Pareira brava D4,Uva ursi D3.Krople sa na spirytusie ,skrapia sie jedzenie albo podaje sie do pysia na niewielkiej ilisci wody 3x dziennie po 6 - 10 kropli dla malych zwierzat .[/QUOTE] Poprosimy, może się przyda.
-
[quote name='Merys']Dawaj :D a nie sie droczysz :P[/QUOTE] Uszatek i Nerysia opuszczą przytulisko a wszystko dzięki: [url]http://www.fundacja.jakpieszkotem.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=10[/url] Kto zawiezie do Wawy?
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Prawda, że piękna ? Gdybym nie miała swojej parki ...[/QUOTE] To dostałabyś klona swojej:) -
Hop do góry.