-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='kora78']to ja zaloze watek nastepnemu. moze znow jakims cudem ds sie sam znajdzie, telepatycznie czujac, ze warto :) jakiegos kudlatego, z tych jasnych... hmm[/QUOTE] Jest z czego wybierać:evil_lol: Podobno Fundacja Jak Pies z Kotem ma zabrać w sobotę 4 psy, taką informację dostałam od P. Renaty.
-
Wedel ma dom. Bardzo proszę przedstawiciela Fundacji Jak Pies z Kotem o jakiekolwiek informacje na temat zabranych psów z przytuliska i kontakt tel. na numer alarmowy LSOZ tzn.[FONT=arial][B][COLOR=#ff0000]512 085 286 [/COLOR][/B][/FONT]
-
Mea była dzisiaj na kontroli i ostatnim specjalistycznym kąpaniu. Dzielna dziewczynka widać że pobyt w domu bardzo jej służy. [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9747/p5240146.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3824/p5240147.jpg[/IMG] Możecie już bić brawa za fotki super jakości;)
-
Na Zuzię czeka super dom w Lublinie:evil_lol:
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Materiał był ale nie wiem co w nim jest więc nie odpowiadam za treść:eviltong: Nie mam nawet odpowiednich wtyczek na tym starym gracie i nie mogę obejrzeć:roll: Zapraszam: [url]http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/24-maja-2011/4558200[/url] -
Z tego co pamiętam Pani nauczycielka czy jakoś tak;) przyjechała z darami i zabrała go do siebie tzn. domek z ogrodem w Kraśniku.
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Jeśli będą fundusze i bryka to można pojechać osobiście, kto się zgłasza;)? -
[quote name='IVV']co u malenkiej ? sa moze juz wyniki ?[/QUOTE] Niestety nie... Perełka ma lepsze i gorsze dni, czasem potrafi zareagować na różne gesty wielkim strachem. Wczoraj jak znosiłam ją na podwórko przejeżdżał samochód niby w sporej odległości ale tak się wystraszyła,że rozryła mi pazurami ramię. Cóż będzie kolejna pamiątka po psiaku.Nadal ma cieczkę. Zaraz napiszę PW do TERESY BORCZ jak wygląda sytuacja z DT, niestety zepsuł mi się tel. a razem z nim uciekło większość kontaktów.
-
Ma dom w Kraśniku!
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Nie napiszę. Zaparłam się i nie , i nie, i kropa.:diabloti:[/QUOTE] Może ktoś pojedzie i zrobi zapas jogurtów? -
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ty$ka']Ale mącicie ludziom w głowach :roll:[/QUOTE] To tak dla rozruszania wątku;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']boje sie tej otwartej bramy ...on ucieknie ...a obok trasa szybkiego ruchu :( gdyby Panstwo mogli cos z tym problemem zrobic ...[/QUOTE] Może kojec? Bo co jeśli chłopaki się nie dogadają? Wtedy musi być możliwość izolacji w pewnych momentach a przy działającej firmie może być ciężko. Dadzą się namówić na kastracje rezydenta? -
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']MaDi dzwoniła - jednak o 18.05 na TVP3 ;)[/QUOTE] Ale zamota:oops: TVP program Zdarzenia we wtorek czyli jutro:lol: -
[quote name='araman']Mamy ogormną prośbę o fotki i opisy poszczególnych północniaków, z imionami pod którymi funkcjonują w schronisku w kartotekach. Pomożemy im szukać domów, ale bez pomocy na miejscu (mamy wszystko ugadane z szefem - psy zostaną pojedynczo wyprowadzone z boksu do obfocenia ) nie ruszymy z miejsca. Na chwile obecną ogłaszamy zarówno na stronie Fundacji [url]www.adopcjemalamutów.pl[/url] jak tez na stronie serwisu adopcyjnego [url]www.huskyadopcje.pl[/url] tylko 2 suki: Tillę [url]http://www.adopcjemalamutow.pl/doku.php?id=pl:malamuty.do.adopcji:tilla[/url] i błękitnooką Orsę (mix sh i malamuta). Imiona sukom zostały nadane przez nas dla potrzeb ogłoszeń. Wiemy od p. Adama, że agresywny malamut Dragon mieszkajacy solo zszedł po ugryzieniu kleszcza, ale harem biegający razem w boksach jest nie do ogarnięcia... MADi pisała, że nie wie kiedy bedzie mogła tam podjechać.... Pomożecie? Jesli jest szansa to prosze o pw[/QUOTE] Pamiętam cały czas i jak tylko będę mogła to postaram się coś zdziałać.
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='karmelcia']hej prowadze domowy pdt od 4 lat,mieszkam na wsi ale psiaki mieszkaja ze mna w domu ,w kolo same pola i lasy wiec dla takiego psiaka warunki switne ,mam spaniela na dt i 2 boksie....ktore nic tylko chca latac po lesie wiec...wiadomosci tel lub priv[/QUOTE] Porażka:shake: -
[quote name='TERESA BORCZ']uzgodnione że na jakiś czas PEREŁKA poddana zostanie badaniom, i pozostanie u opiekunki, ja w każdym razie miejsce trzymam dla niej otwarte, i w każdej chwili może tu być powitana Tak prawdę mówiąc najprostsze leczenie przynosi zawsze rezultaty, a takie nie było narazie zastosowane, przynajmnie w stosunku do skóry, niemniej jednak skoro ma szansę na te badania to poczekamy i trzymamy kciuki, czekamy na poniedzialkowa diagnozę![/QUOTE] Tak w ramach uspokojenia;) Dzisiaj wpadła do mnie na chwilkę Teresz10 z mini sznupkiem podobał się jej i była mocno zaciekawiona, nawet powąchały się przez ogrodzenie tym bardziej,że kawaler został kilka dni temu wykastrowany.
-
[quote name='IVV']Olu mowilas ,ze ten vet chce poprowadzic jej leczenie i przez ten okres czasu Perelka bedzie u Ciebie ( w sumie to bylo powodem by sunia nie jechala do Tereski),a teraz piszesz ,ze czekamy tylko na wyniki (?)[/QUOTE] Widocznie się nie zrozumiałyśmy. Leczenie Perełki może potrwać nawet kilka miesięcy lub całe życie, zobaczymy jaki będzie wynik biopsji, jeśli nic nie wykaże to zrobimy powtórkę zeskrobin i badań hormonalnych. Nie jestem DT nie mam na to możliwości, moje zwierzęta podróżują razem z nami z Perełką jest to dla jej dobra niestety niemożliwe a przecież muszę z czegoś żyć... Myślę,że karma urinary skończy się za jakieś 2 czy 3 dni już teraz dostaje jeden posiłek gotowany aby przyzwyczaić ją do różnego jedzenia. Porozmawiam z lekarzem czy dalej ma mieć specjalistyczną dietę.
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Super mamy światełko w tunelu. -
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Małe sprostowanie materiał będzie we wtorek. -
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Jutro w TVP program Zdarzenia chyba o 18.30 powinni wspomnieć o naszym psiaku. -
Adopcje stoją a przed nią jeszcze baaardzo długa droga. Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na długie tymczasownie żadnego zwierzaka i tak z powodu Perelki jestem strasznie ograniczona. Mam nadzieję,że w najbliższym tygodniu będą już wszystkie wyniki badań tylko co wtedy?
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Bico dzielnie dba o finanse ale na pewno się nie obrazi za odciążenie. Panie niestety się nie odezwały.