[quote name='bico']Dorwę fotki obu psiaków, które zrobił Muzzy, mam nadzieję, że są na stronie Psi Fotograf i zamówię każdemu po 80 ogłoszeń na bazarku, może tak być? Czy jest za wcześnie żeby je ogłaszać? Bo np. trzeba je jeszcze doleczyć dermatologicznie itp.
Jajca już mamy z głowy...że tak się wyrażę:D A Nana będzie mieć sterylkę?[/QUOTE]
Gacekl do wydania na już u Nany mam nadzieję,że to kwestia dni, sterylka musi być ale nie wykluczam że może zostać wykonana już w DS jeśli jej stan zdrowia wcześniej na to nie pozwoli.