-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Nie wiem o którego psiaka chodzi bo nie mogę odtwarzać filmików wklej mi proszę jego zdjęcie.
-
Z tego co mi wiadomo czeka na nią dom pod Lublinem. Sunia jest już w klinice, zostanie przebadana i poddana sterylizacji. Grzeczna dziewczyna, bez problemu zapakowaliśmy ją do samochodu, całą podróż zniosła dzielnie i nawet się nie wierciła. Nie przyglądałam jej się specjalnie ale na pierwszy rzut oka jej sierść jest w tragicznym stanie i ma na sobie pełno martwego włosa. Dziękuję za cierpliwość w czekaniu na nas;)
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Może myślą że jest w schronisku? Co do opłat to ludzie często mnie pytają czy adopcja kosztuje. Nic im nie pisz poproś tylko o kontakt telefoniczny. -
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Strasznie tu pusto. -
[quote name='funia']Mój bazarek zakończył się .Niestety jest tylko 15 zł ....ale dodam nowe rzeczy i wystawiam znowu bo musze obiecane 100 zł przekazac dla Perełki . Poprzedni bazarek wyszedł mi lepiej....[/QUOTE] Grosz do grosza a będzie kokosza;) Jutro idziemy na wizytę u dermatologa.
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Widocznie rachowskie małpy wydzielały złe fluidy;) -
[quote name='muzzy']Może dacie radę odwiedzić nas w wąwozie? Dropucha na bank by się z Meą super dogadali, a i miejsce do pobiegania jest :) W razie czego służę transportem.[/QUOTE] Dobra dobra przecież masz jej zdjęcia to możesz sobie dokleić tak jak na wątku Dropka:diabloti:
-
[quote name='ladySwallow']Filmik z polecenia pani kierownik :evil_lol: [video=youtube;9t-m59pAHhM]http://www.youtube.com/watch?v=9t-m59pAHhM[/video][/QUOTE] Małpa:mad:
-
[quote name='IVV']a ja wyslalam 200zl, to juz troche sie cos uzbiera[/QUOTE] Takie całkiem sporo;)
-
[quote name='zaginiona sara']Ja już tylko ostatnią paczkę załatwię i za roślinny przeleję na konto piesków.[/QUOTE] Dzięki wielkie.
-
[quote name='Selenga']zawsze jest :) tylko muszę coś pozmieniać, bo jakoś zainteresowanie spadło[/QUOTE] Co do zmieniania: Ponad 20 psów opuściło przytulisko. Wszystkie zostały odrobaczone pierwszy raz. Ponieważ kilka psów w przytulisku kaszle zostały one gruntownie przebadane i na szczęście nie jest to nic zakaźnego. W tej chwili chcemy zakupić/otrzymać plandeki które pozwolą zrobić zadaszenie głównie dla psów które są na łańcuchach i w pełnym słońcu. Wciąż najbardziej potrzebne są DS lub DT.
-
[quote name='muzzy']MaDi, nawijaj :)[/QUOTE] Co tu mówić mój ulubiony doktorek znalazł dla niej dom;) Panie mają koty i słusznie wspólnie stwierdzili że brakuje psiaka do spacerów. Widziały Zuzię jak jeszcze była w klinice i co? Myślały myślały aż się namyśliły:evil_lol:
-
[quote name='bico']Bardzo, ale to bardzo się cieszę:multi::multi::multi: Mnie MaDi już wczoraj uchyliła rąbka tej radosnej tajemnicy:eviltong::evil_lol: ale czekałam aż ona sama to tutaj wszystkim ogłosi, bo to ona kombinowała ten domek dla Zuzki:cool3::multi::loveu: Pakiet 80 ogłoszeń przeznaczę dla Nany, a drugi taki sam zamówię dla Gaculi;) Tak sobie myślę, nie chcę oczywiście zapeszać, ale dla mnie na prawdę takie nowiny są takimi małymi chwilami, nielicznymi niestety, kiedy chce się żyć i czuje się, że właśnie dla takich momentów żyć warto i warto "celebrować" taki moment choć przez krótki czas...Gdyby nie szczęśliwy zbieg okoliczności, Zuzka zdechła by z głodu, dostała skrętu kiszek od foliowych toreb, które jadła lub zabił by ją samochód, ale miała to szczęście, że wypatrzyła ją Viris, MaDi i LSOZ podjęli interwencję, Muzzy porobił fajne foty, ladySwallow i evel odwiedzały ją w lecznicy i socjalizowały, a furciaczek dała jej dobry dt i nauczyła życia w domu, u boku człowieka - nikt z tych ludzi nie pozostał obojętny na los małego, łysego i spanikowanego szkielecika i to właśnie też jest fajne, że tyle osób zjednoczyła pomóc temu psu i teraz Zuzka się szykuje do podróży do swojego własnego ds....no jednak mi się łezka w oku kręci....ze szczęścia:oops::placz::placz::multi::multi::multi::multi: Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za pomoc tej suni, a także tym, którzy kibicowali Zuzi na wątku, choć są daleko - serdeczne dzięki:Rose:[/QUOTE] Aż mi się łezka w oku zakręciła.
-
[quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]64 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]43 cegiełki[/B] Na moje konto wpłynęło [B]215 zł[/B] w tym[B] 0 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]20,15 zł[/B] prowizja allegro [B]12,80 zł[/B] [B]215 - 20,15 - 12,80 = [SIZE=3][COLOR=red]182,05[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Taka kwotę przelałam dzisiaj na koto:[/B] [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/dwojka/przelew_nana&gacek.pdf[/URL][/QUOTE] Dziękuję bardzo. Oba psiaki nadal w klinice i bez domu.
-
[quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]73 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]24 cegiełki[/B] Na moje konto wpłynęło [B]143 zł[/B] w tym [B]6 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (2 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji ja sponsoruję prowizja allegro [B]14,60 zł[/B] [B]143 - 6 - 14,60 = [SIZE=3]122,40[/SIZE] [/B] [B]I jeszcze dla Perełki zostało przeznaczone 145 zł ze spadku po Asie co razem daje [SIZE=3][COLOR=red]267,40 zł [/COLOR][/SIZE][/B] [B]Taką kwotę przelałam dzisiaj na konto fundacji:[/B] [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/perla/przelew_perelka.pdf[/URL][/QUOTE] Dziękuję bardzo.
-
Dostałam PW od TERESY BORCZ DT nadal aktualny ale za jakiś czas;)
-
[quote name='kora78']28 Czekoladka jaka jest z charakteru? w jakim wieku? wiadomo o niej cos? i sunia 19 jest bardzo bojazliwa, czy fajna jest? ma dobre fotki? MaDi, prosze wybierz mi jakiegos kudlacza, ktoremu z ogloszen mozna ds szukac. musi byc dosc mlody, mily, taki ktory powinien szybko zycie w warunkach domowych zalapac. musi miec mozliwe fotki do ogloszen. napisze tekst i zaloze watek i pooglaszam. wybierz jakies, daj mi do wyboru pies nr 9 to wg mnie laciaty jest, czarno bialy, a nie czarny...[/QUOTE] Czekoladka ucieka przed obcymi i dziamoli, biała sunia też jest płochliwa. Może poogłaszaj dużą ONkowatą sunię? Może ktoś wstawić jej fotki? Chodzi mi o tą która była z dużą czarną sunią w kojcu na pierwszym placu i obgryzała jej nogi;) To około roczny psiak prawie ONek tylko ma kłapciaste uszy.
-
[quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]99 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]68 cegiełek[/B] Na moje konto wpłynęło [B]336 zł[/B] w tym [B]9 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (3 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]20,15 zł[/B] prowizja allegro [B]19,80 zł[/B] [B]336 - 9 - 20,15 - 19,80 = [SIZE=3][COLOR=red]287,05[/COLOR][/SIZE][/B] zł [B]Taka kwotę przelałam dzisiaj na koto fundacji[/B]: [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/przytulisko/przelew_przytulisko.pdf[/URL][/QUOTE] Dziękuję, jest szansa na kolejną edycję?
-
[quote name='Poker']Jak duży i w jakim wieku jest czarnuszek czyli nr 9 ?[/QUOTE] Niestety nie mogę zobaczyć filmiku z powodu awarii komputera. Może ktoś się orientuje?
-
Teresz czyli mam przywozić Lessie? Jak tylko będę coś wiedziała to dam znać. Ruszył może ciężki temat?Mam nadzieję,że wiesz jaki? Kora nie wyrabiam na zakrętach i niestety nie jestem w stanie wszystkiego aktualizować. Staram się dopisywać info przy zdjęciach które już są. 19 jest podpisana jako siostra Wedla i chyba jest nadal 28 to czekoladka i też siedzi.
-
[quote name='evel']Ty, serio? Powiedz coś jeszcze! :cool3:[/QUOTE] Zgadnij kto załatwił w pewnym sensie dom:diabloti:
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie o morderczych zapędach Czarusi? Mam nadzieję,że tylko w stadzie była mocna... -
[quote name='as_ko']Super wygląda :)[/QUOTE] I strasznie zabawowa się zrobiła. Niemal zamęczyła Małego i zaczepiała inne psy. Zapomniałam napisać że ma ciążę urojoną ale ma już specjalne zalecenia co do obsługi w tym stanie;)
-
Byłam w przytulisku wczoraj a podczas ostatniej mojej wizyty jeszcze był więc pewnie maksymalnie kilka dni temu.