Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. slodki Klapouszek... teraz widze ta zielona obrozke :) co One jedza w takim razie w schronie..Ktos wie
  2. nawet tej wagi za bardzo na zdjeciach i filmiku nie widac , biegnie tak szybko na krotkich lapinkach :)
  3. hmm... co by tu zbroic.... na powitanie?? i zeby na mnie nie bylo! hihi ;) a serio -jestem dalej w szoku, pozytywnym takim
  4. 3 lata pieknego zycia u Moli,gdzie byla zaopiekowana kochana,miala dom...to bardzo ważne [*] zegnaj Maleńka Moli,wspolczuje ,przytulam.
  5. :( zalekniony pies bardzo,zdezorientowany teraz dodatkowo..chyba bedzie duzo pracy z Nim dla anecik wrazliwy,niesmialy piesek..takiemu trudniej wszedzie
  6. najbardziej mnie martwi Chesterek ze zdjec najbardziej zrezygnowany moze w depresji albo sie strasznie boi nie wie zupelnie co sie dzieje ... nie wiem zobaczymy jak sie odnajdzie u anecik...
  7. jaki biduś, sa mlodsze to On o ta miche musial walczyc ..juz nie te sily, stawy tez slabe...
  8. o rany,mari...dobre wiesci przynosisz ... ale 10 lat w schronie masakra...musimy Go wyciagnac :(
  9. super wiesci. powodzenia Malutka.:) Imie zostaje?
  10. za domek Andrei trzymam nieustannie kciuki, to taka sliczna, madra sunieczka, wyjatkowa. Nie ma innej opcji musi sie znalesc dobry dom .
  11. Kama i Andrea /od Jo / obie sliczne i wyjatkowe..napatrzec sie nie mozna...musi Ktos pokochac sunie -nie ma innej opcji. Trzymam kciuki nieustannie za obie. wzajemnie Miłego Dnia :)
  12. Chesterku,jestem na posterunku . Jaki to dzis piekny dzien dla Ciebie i reszty kolegow...jada po nowe zycie po tylu latach wiezienia..az cos w gardle sciska..oby podroz byla udana, trzymaj sie i powodzenia :) dla Nas to tez piekny dzien :)
  13. mnie az cos sciska w gardle jak pomysle o calej akcji nowe zycie przed chlopakamiz zaczyna sie dzis...piekny dzien :) Szamanek trzymaj sie!
  14. zrozumialam to-na watku ktory Ci podaje str 7 jest o tym rannym piesku, On nie ma osobnego jeszcze watku swojego.
  15. Aska wejdz tu -jest wszystko str.7. :Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. Nie można go tam zostawić! Zapraszam do dropiatego biedaka. JESZCZE DRUGI BIEDAK CIĄGNĄCY ZA SOBĄ ŁAPY CZEKA NA POMOC! Batoniku-trzymam kciuki powodzenia !
  16. bedziemy oglaszac az wyadoptujemy od Ciebie a u VV tylko sie mnozyly,.niestety i bez adopcji. dzieki Kochana mari ...nie martw sie razem damy rade:) Twoje serce nie zna granic ... co do wielkosci pieska jest On sredniakiem-tak okresla Go Alaskan , raz Go widziala
×
×
  • Create New...