-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
wplacilam Dominice 50 zl. na ogloszenia ... napisze do Niej zapytam czy z Jesionki jest tak latwo rzeczywiscie psy wyciagnac,bo przeciez to nastepny biznessman jest wlascicielem tego schronu- podobne warunki jak Wojtyszki tylko o tym sie glosno nie mowi, nie sa takie te Jesionki slynne jak Wojtyszki a to samoi tam :( wiem od Dominiki ...
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
beataczl replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[*] Bruno, spij spokojnie :( -
tez ciagle mysle o tej suni...kiedy na Nia przyjdzie kolej...czy zdazymy tez mysle,ze do konca nie jest taka dzika..ze bedzie dobrze moze jak ktoregos z psiaczkow teraz wyciagnietych wyadoptujemy to na Nia padnie dobry los..o tym marze ta kulejaca....jakie pazurki dlugie, nie obciete az sie rozchodza :(
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
w przytulisku Chojnice tez jest malutka Pusia 20 lat./do pol lydki..i tez ,,na chodzie". nie wiem czy cos podaja jakie leki ale chyba nie spi ciagle widze zdjecia chodzi sobie. Dobry pomysl z tym Karsivanem i juz wyprobowany lek u Twojego Fuksa. :) -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
beataczl replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
wspaniale sobie Pikusia z tym wozeczkiem radzi,zima snieg...naprawde super -
Bardzo trzymam kciuki,zeby nowe preparaty pomogly, to takie niekonwencjonalne leczenie grzyby? plus kurkuma...o kurkumie to slyszalam ze jest przeciwzapalna. Mamy duzego psa z rakiem watroby /teraz jest u corki w Gdyni/ byc moze tez skorzystamy z tej opcji leczenia rak to rak ...Napisz prosze co powiedzial onkolog po wizycie juz... na to wyglada :) i ksywka Kierownik zobowiazuje :)
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
kochany,.. moze jak wiosenka zawita to sie troszke jeszcze rozrusza... -
Tolu dowiedz sie o tym Biedaku co mari dt oferuje jaki stan zdrowia czy wydadza Go. I o tym Bialasku co na zdjeciach z Nim jest. Mnie martwi to ze wszystkie psiaki co wyjezdzaja maja te robale i te z boksu pewnie tez. Czy schron nie odrobacza..a gdyby zasugerowc ze wszystkie maja te co wyszly to moze cos podadza jakies tabletki...nie wiem jak to ,,ugrysc" szkoda psów :(