-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
beataczl replied to agat21's topic in Już w nowym domu
przepiekne to zdjecie usmiechnietego Feniksa -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
beataczl replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
pieknie napisane o Elzuni [*] :( w chojnickim przytulisku tez jest 20 latka taka do pol lydki sunia bardzo dobra wiadomosc o wolontariacie ... -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
beataczl replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
i ja...moze jakies nowe adopcje byly.... -
nie szkodzi...zatem jeszcze czekamy i kciuki trzymamy
-
ok. kwota ta sama czy inna
-
szkoda psa...:( moze jeszcze wyroznimy ?
-
wspaniale,ze Im sie udalo...oby do jutra , trzymamy mocno kciuki, szerokiej drogi! :)
-
dzisiaj czwartek...Tola w schronisku beda pewnie nowe wiesci...jak smutno patrzac na te wszystkie zdjecia...mnie sie w nocy dzis snily psy ze schroniska tak podswiadomnie z zamojskiego :(
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
beataczl replied to agat21's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za jutro....i za dzisiaj jeśli tez potrzebne ;)