Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. wypiekniala Kamus ta dziewczyna u Ciebie :)
  2. [quote name='yumanji']Z tego,co wiem,to nie.[/QUOTE] mysle ,ze warto przestrzec innych !!! ja niestety nie znam dokladnie gdzie ,kto i jak..wiec nie moge tam wstawic ...
  3. dobranoc !!! ciesze sie ,ze wszystko jest ok !!! u Cantadorry niczego mu juz nie zabraknie ;)
  4. [quote name='sacred PIRANHA']odpuścmy sobie dyskusje na ten temat ...to nie ma sensu nikt kto nie ma yorka nie jest w stanie chyab zrozumiec ze to normalny pies i jak kazdy inny wymaga pomocy. Są grupy pomagajace wyzlom, huskim, malamutom, jamnikom, pekinczykom, dalmatynczykom itp itd i to jest ok ale pomaganie yorkom to nie ok... wiemy wszyscy ze moda minie a kazde zabawki sie kiedys nudzą...yorki są mega popularne dlatego należy się spodziewac ze będzie mega wysyp w schronach, Dlatego tak wazne jest zorganizowanie sie jeszcze teraz, zrobienie wielu bazarkow, nazbieranie pieniedzy, wyszukanie osob ktore moga np dostarczyc informacji o psie z danego schornu, probic foty, pomoc na miejscu przy wyciaganiu...musimy sie zorganizowac teraz zeby pozniej to wszystko sprawniej szło... nadejdą czasu ze i szczyle będa trafiac do schronu...małe z klapniętymi uszkami sierotki ktore sie nie sprzedały...nadejdzie i taki czas...i wtedy te same osoby będa pisac nam na watku zeby zabrac na dt, zeby wspomoc ze skarpety... wiec uspokojmy sie teraz, robmy swoje i badzmy mądrzejsci po prostu[/QUOTE] dokladnie tak Piranha !!! jesli chcemy pomagac yorkom to nikt tego nam nie zabroni i nie rozumiem skad tyle krytyki dlaczego mamy sie z tego tlumaczyc ...?
  5. czy wrzucil ktos tych ludzi co wykopali Ramzia na CzK?
  6. [quote name='Borówka16']Napisałam do Jaggi w sprawie tego psa i poprosiłam o wklejenie go na wątek ;)[/QUOTE] dziekuje Borowko :)
  7. Jagga podobno znalazla 9 letniego yorka i psiak czeka na adopcje
  8. moze wklejajcie zgloszenia na DT na poczatku watku ???
  9. czy to jest gg i wylewanie jakiegos dziwnego jadu???czy watek dla psow w potrzebie ????co z tym yorkirm ???
  10. czy jest tu ktos rozsadny ,kto chce nam pomoc w pomcy temu Yorkowi ??? szkoda psa :(
  11. [quote name='Borówka16']Wynalazłam nowego ,yorkowatego :( [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-prosimy-o-pomoc-dla-tych-kt%C3%B3re-unikn%C4%99%C5%82y-MORDOWNI-DYMINY!-str.1/page183[/url][/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE] juz tam zagladalam ,nie wiem jak mu pomoc oprzy tak idiotycznym nastawieniu pewnych osob szkoda psiny :(
  12. Lalka nie zapominaj dla kogo jest dogo ---dla psow w potrzebie i pomocy dla nich ...arogancja napewno im nie pomzesz
  13. kama ,oczywiscie napisalas do skarbonki sterylkowej o pomoc ???
  14. a moze jakies zdjecia beda spacerkowe ???
  15. fajnie zobaczyc tak wielkie zmiany ...jeszcze kilka tygodni temu przepraszaly ,ze zyja...
  16. Pestka chyba juz poromansowa ...
  17. chlopak swiatowiec ;) obyty ,wie jak dbac o piekne cialo ;)
  18. czy sa jakies wiadomosci ze schronu ??? czy ja ktos widzial ??? kiedy to miejsce bedzie ,bo mozna ja juz w sumie brac ...
  19. o ktorej maja byc na miejscu ??? dostal cos uspakajacego ??
  20. [quote name='IVV']dziewczyny jest problem ,Tola nie moze kompletnie dostac sie do dogo :( prosila by ktos tymczasowo poprowadzil watek ...czy ktos jej moze pomoc prosze ????? pisalam tez do moda ( dzieki podpowiedzi Majqusi:)) i nie mam odzewu...czy ktos jeszcze moze do nich napisac w tej sprawie ...Tola musi miec dostep do dogo ,zbyt wiele losow psow jest w jej opiekunczych rekach...pomozcie prosze !!!!!!!!![/QUOTE] napiszcie prosze do modow
×
×
  • Create New...