Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a co to za maluch za tym rudym ??? widac mu tylko glowke ... [IMG]http://i54.tinypic.com/5bu1dz.jpg[/IMG]
  2. tez mialam o to pytac ....
  3. pogadaj z MaDi ona ma tam duzo dobrych znajomych ;)
  4. tym wszystkim miala zajac sie Tola ,ale przez brak dostepu do dogo prosila by ktos zastapil ja w prowadzeniu watku ,az do wyjasnienia jej problemu. mysle ,tak jak Majqus ,ze szczere przedstawienie sytuacji vetowi odpowie na wiele naszych pytan organizacyjnych... wiec miejsce dla psa jest lekarz -trzeba dogadac transport -brak kasa -bedziemy wiedziec na czym stoimy po rozmowie z vetem
  5. strasznie duzo ...to miesiac hoteliku dla jakiejs malej psinki ....a ile w innych gazetach ???
  6. no to dalej hopamy...
  7. ch...lera mnie bierze na ta nieodpowiedzialnos ludzka ...traktuja zwierzeta jak przedmioty ehhhh
  8. az milo tu zagladac :)
  9. [quote name='Borówka16'][INDENT]Wystawiłam bazarek na nazwę dla skarpety yorków : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198037-Bazar-na-nazwę-dla-yorkowej-skarpety-!-Zgłoszenie-nazwy-tylko-3-zł-!?p=15908508#post15908508"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1980...8#post15908508[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff];-)[/COLOR] [/INDENT][/QUOTE] Borowka ja nie moge otworzyc tej strony ....
  10. dziekuje dziewczyny !!! tak Tola napisala domnie [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Iwonko - napiszcie ze moje problemy zaczęły się z chwilą połączenia mojego konta i TZ ( nie wiem w jakim celu) - czyli konta Tola i makabi. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie wiem na czym polega problem, ale moje stare haslo nie pasuje teraz ...[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Chyba jest jakis sposób, zeby podac mi nowe hasło???[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]napisalam do red moda - misiaczek ...zobaczymy co z tego wyjdzie ...musimy Toli koniecznie pomoc !!!![/FONT][/SIZE]
  11. podnosimy na dobranoc ...a czy jego ogloszenia sa jeszcze aktualne ???
  12. na spacerek wieczorny
  13. czy jej ogloszenia sa ciagle aktualne ???
  14. kurcze ,przeciez to kwestia pewnie 2 tygodni by ja przetrzymac ,a moze 3 ...ale bylaby juz bezpieczna...i w ciepelku ...ona tam zamarznie :(
  15. pies marzenie !!!!! uwielbiam takie zawadjaki o wielkich serduchach !!!
×
×
  • Create New...