IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
dostalam taka odpowiedz od Uli Miejsce by się znalazło, ale. z tego co jest napisane na wątku to Szansa ma przejść bardzo skomplikowaną operację w Lublinie i tutaj jest główny problem ja do Lublina mam bardzo daleko i trudno by mi było jeździć z Szansą na kolejne kontrole do Lublina a takie pewnie będą zalecenia. Wydaje mi się, że przy tak trudnej operacji lepiej by było aby Szansa była pod opieką jednego weterynarza. Gdyby chodziło tylko o zwykłą opiekę pooperacyjną po np sterylce to nie ma problemu ale tutaj to coś poważniejszego. Gdyby okazało się, że z jakiś względów łapa Szansy musi zostać tak jak jest (a mam nadzieję, że jednak da się z nią coś zrobić) wtedy zapraszam. Wydaje mi się, że dla Szansy najlepiej będzie znaleźć DT lub hotelik w Lublinie lub w pobliżu aby kontakt z wetem był na codzień. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188225-WOLNE-MIEJSCE-DLA-WIĘKSZEJ-SUCZKI-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy/page16[/URL]
-
Beka ,a co pani dr. mowila ???
-
super :) trzymam kciuki!!!!
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
jestem tez za !!!!! swietny pomysl !!!!! tylko yoreczki !!!!
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
biedny :( ta rodzinke trzeba na CK wrzucic... -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
slodziaczek ,slodziaczek niewinny ;) pies mysliwski i juz ,podobny troche z charakterku do mojego Hunterka co siedzi u \funi juz od poczatku wrzesnia ... te niewinne oczeta ehhh -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunterek na pierwsza -
no tak ,niby czas na spelnianie marzen ....ehhh
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='jogolcia@pdx']:razz: sama prawda przez waściankę przemawia - uparta i szalona :oops::evil_lol::oops:[/QUOTE] moja krew ;) miejmy nadzieje ,ze te plakaciki dadza jakis odzew ... -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
maly terror ;) juz go widze jak poluje ...wesolo masz Izunia -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
buziiaaaczki ciociu Jo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
to kiedy wyjazd ?
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
wyjechal juz ? -
psioterapia to najlepsze dla takich szczeniat . ciesze sie Funiu z tych dobrych wiadomosci :)
-
no tak :( ,ale daje Ci to miesiac na dozbieranie -wlasciwie teraz tez masz jeszcze dodatkowe 2 tygodnie -wiec razem 6 tygodni na dozbieranie ,a mala bylaby bezpieczna i w ciepelku...
-
strasznie mnie to malenstwo martwi :( Beka czekamy na wiadomosci od pani dr. trzymam mocno kciuki !!!!!!!!!
-
wrzucilam na maja strone FB
-
[quote name='Zbójini']a co z tym domem z kotem w Toruniu?[/QUOTE] koniecznie napisz do beka !!! on wszystko wie na ten temat
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
plakaciki gotowe ,banerek gotowy ...dzieki serdeczne dziewczyny !!!! moze sunia znajdzie dom na swieta ....rozmarzylam sie
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ciocia Jo szaleje !!!! cudownie :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
plakaciki sa ,to moze duzo osob teraz sie o niej dowie .... mysle ,ze powinny byc np u vetow ,w sklepach dla zwierzat ,slonach pieknosci dla psiakow ,szkolach ,wszedzie gdzie tylko sie da ! -
podnosimy Patyske !! to jest 50 +10 + to obiecane 100 ...tak ???