[quote name='Jagna78']a właśnie znalazłam takie ogłoszenie
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/39367/ODDAM-YORKA/[/URL][/QUOTE]
czy ktos moze sie o niego dowiedziec ???
trzeba go zabrac nim trafi do jakiejs pseudo.
wow ,ale sie narobilo przez te kilka godzin !!!! strasznie sie ciesze ,ze mala juz w ciepelku .
to brakuje jej 70zl na ten miesiac ???
ide jej wyslac 100zl ;)