[quote name='Marinkaa']Zapraszam do Grupy MIŁOŚNIKÓW CZARNYCH PSÓW :)
[URL="http://www.facebook.com/home.php?sk=group_146726378710186#%21/home.php?sk=group_146726378710186&ap=1"]http://www.facebook.com/home.php?sk=group_146726378710186#!/home.php?sk=group_146726378710186&ap=1[/URL]
Dodałam do tej Grupy album Tosi :)[/QUOTE]
a czy mozesz tez wrzucic tam moja Tayke ,ona tez jest cala czarna
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195175-Mała-Taya-zna-tylko-głód-strach-i-kopniaki-Zajrzyj-pokochaj-pomóż[/URL]