Dzieki Magiraf ,ze jestes !!!!
wiadomosc od ukrytego smoka
Będę więc czekać na wieści. Jakoś się będziemy dogadywać, co do terminów.
Piszcie do mnie, jak będziecie potrzebować tego transportu. Aha, i jeszcze jedno - fajnie by było, gdybym wiedziała tak z dzień wcześniej, łatwiej mi wtedy jakoś się organizować.
Pzdr,
Ukryty Smok