[quote name='Borówka16']A tak w ogóle ,to jak byłam w schronisku w niedzielę ,to był yorkowaty :(
Dzieciak jeszcze ,może z rok ,półtora miał ,włoski nie wybarwione i takie dzieciakowate.
Ale kierowiczka mówi ,że jest dla niego DS jakiś sprawdzony ,tylko jeszcze kastracja.
Gdyby się miało cokolwiek zmienić (wiecie jacy ludzie są :roll: , najpierw chcą , zaklepują ,a potem wycofują :( ) to będę pisać.[/QUOTE]
trzymaj reke na pulsie Borowko !!!