tez tak mysle ! to nasz obowiazek dobrac charakter psa do nowego opiekuna ,( ktory sie tylko kieruje wygladem) tak by pies nie wracal z adopcji po kilku tygodniach
moze macie jakies zbedne ubrania lub cos wtym stylu ....rece opadaja --- XIX :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198069-XXI-wiek-tragedia-ludzi-i-zwierząt/page3[/URL]