Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. kazdy pies potrzebuje swojego azylu ...daje im to poczucie bezpieczenstwa i stabilizacji
  2. pewnie zestresowane bidulki ...
  3. i co ? nikt do Miodziu -Malinki nie zaglada:mad:
  4. chyba trzeba chlopaczka odjajczyc troszeczke ;) to zmieknie ,ale inteligencja i czar zostanie :)
  5. [quote name='Nati28']Z palucha: [IMG]http://foto.paluch.org.pl/001004041_mini.jpg[/IMG] ID: 3008/10 Gatunek: PIES Rasa: YORKSHIRE Płeć: Samiec Waga: 4kg Wiek: 8 lat(a) Data przyjęcia: 26-11-2010 Ciekawe czy jeszcze tam siedzi??[/QUOTE] a co z tym malym ??? ma watek ??? trzeba go wyciagnac !!!
  6. nie wiedzialam ,ze to Cantadorra jak wyslalam Ci ta wiadomosc ...dziewczyny czaily sie z ta nowina .az do konca... a teraz mozna Cantadorrce troszeczke podokuczac z ta PA ;)
  7. sprawdzcie ta Cantadorre:evil_lol: koniecznie:eviltong: tak Dal piekny i madry chlopak ,trzymam kciuki by cos z tej adopcji przez Beke wyszlo !!!:roll:
  8. lagierek napisal do mnie tak - Ramzes [INDENT]czesc moglbym poprosic o jakis numer konta na Ramzesa postaram sie cos wplacic... anita neistety ma pelna skrzynke i nie moge do niej napisac... [/INDENT]
  9. dziekuje za zaproszenie !!! nie wiem jak moge pomoc ...? watwk szczeniakow [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pomóż-i-TY-.!-OGLOSZENIA-POTRZEBNE!?highlight=szczeniaczkowo[/URL]
  10. [quote name='MaDi']Dr. operował w tym roku naszego fundacyjnego psiaka, nikt inny nie chciał się podjąć tej operacji, na szczęście udało się. Profesor ma mało czasu, z operacją może być ciężko, trzeba ładnie poprosić to pewnie nie odmówi;)[/QUOTE] a mozesz uzyc swojego wdzieku i czaru:cool3:
  11. Irenko mam nadzieje ,ze juz lepiej sie czujesz :) i dziekuje serdecznie ,ze zajrzalas do suni :)
  12. no i dalej hopamy ......Ewuniu ,a moze sklonuj sie to HUnterek bedziie miec ten idealny dom ;)
  13. to zbojini na nia naslij ;)
  14. Pesteczka na pierwsza ze swoim pieknym banerkiem :)
  15. najwazniejsze ,ze dochodza do siebie
  16. to wezme ja tylko na wirtualny spacerek;)
  17. potrzebna pomoc dziewczynom ( MaDi)do PA w Gdyni -znasz moze kogos ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196815-Za-bardzo-dbał-o-linię[/URL]....
  18. Soniu ,zrob moze wpis z finansami na pierwszej stronie ...ludzie jak zagladaja nie lubia szukac po calym watku...
  19. napisz do daski lub zbojini,moze Cantadora...
  20. Cacuniu szykuj sie do drogi ;)
  21. to mala nie ma gdzie isc .....a u Murki ?
×
×
  • Create New...