[quote name='sonia71']tak Szarotko -wiem ,trzeba rozsyłać , na dogo już to nie działa ,zadnej odpowiedzi a znajomi już ci co mogli dali...ale teraz taki czas że większość niestety musi myśleć o rodzinie i świętach -to normalne....[/QUOTE]
ja od wielu lat nie kupuje prezentow ,ani ich nie otrzymuje -pieniadze ,ktore na to mialy byc wydane, przeznaczane sa na dotacje dla potrzebujacych
fajnie by bylo gdyby wszyscy chociaz w Swieta robili cos dla innych niz zaganiali sie za glupimi prezentami ,ktore i tak sa rzucane w kat po pewnym czasie ...