IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
RITA-ONka z Szydłowca - nie zapeszamy - ale ma dom :)
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
wypiekniala Kamus ta dziewczyna u Ciebie :) -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Z tego,co wiem,to nie.[/QUOTE] mysle ,ze warto przestrzec innych !!! ja niestety nie znam dokladnie gdzie ,kto i jak..wiec nie moge tam wstawic ... -
dobranoc !!! ciesze sie ,ze wszystko jest ok !!! u Cantadorry niczego mu juz nie zabraknie ;)
-
[quote name='sacred PIRANHA']odpuścmy sobie dyskusje na ten temat ...to nie ma sensu nikt kto nie ma yorka nie jest w stanie chyab zrozumiec ze to normalny pies i jak kazdy inny wymaga pomocy. Są grupy pomagajace wyzlom, huskim, malamutom, jamnikom, pekinczykom, dalmatynczykom itp itd i to jest ok ale pomaganie yorkom to nie ok... wiemy wszyscy ze moda minie a kazde zabawki sie kiedys nudzą...yorki są mega popularne dlatego należy się spodziewac ze będzie mega wysyp w schronach, Dlatego tak wazne jest zorganizowanie sie jeszcze teraz, zrobienie wielu bazarkow, nazbieranie pieniedzy, wyszukanie osob ktore moga np dostarczyc informacji o psie z danego schornu, probic foty, pomoc na miejscu przy wyciaganiu...musimy sie zorganizowac teraz zeby pozniej to wszystko sprawniej szło... nadejdą czasu ze i szczyle będa trafiac do schronu...małe z klapniętymi uszkami sierotki ktore sie nie sprzedały...nadejdzie i taki czas...i wtedy te same osoby będa pisac nam na watku zeby zabrac na dt, zeby wspomoc ze skarpety... wiec uspokojmy sie teraz, robmy swoje i badzmy mądrzejsci po prostu[/QUOTE] dokladnie tak Piranha !!! jesli chcemy pomagac yorkom to nikt tego nam nie zabroni i nie rozumiem skad tyle krytyki dlaczego mamy sie z tego tlumaczyc ...?
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
czy wrzucil ktos tych ludzi co wykopali Ramzia na CzK? -
[quote name='Borówka16']Napisałam do Jaggi w sprawie tego psa i poprosiłam o wklejenie go na wątek ;)[/QUOTE] dziekuje Borowko :)
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jagga podobno znalazla 9 letniego yorka i psiak czeka na adopcje
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
moze wklejajcie zgloszenia na DT na poczatku watku ???
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
IVV replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
czy to jest gg i wylewanie jakiegos dziwnego jadu???czy watek dla psow w potrzebie ????co z tym yorkirm ??? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
IVV replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
czy jest tu ktos rozsadny ,kto chce nam pomoc w pomcy temu Yorkowi ??? szkoda psa :( -
[quote name='Borówka16']Wynalazłam nowego ,yorkowatego :( [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-prosimy-o-pomoc-dla-tych-kt%C3%B3re-unikn%C4%99%C5%82y-MORDOWNI-DYMINY!-str.1/page183[/url][/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE] juz tam zagladalam ,nie wiem jak mu pomoc oprzy tak idiotycznym nastawieniu pewnych osob szkoda psiny :(
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
IVV replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lalka nie zapominaj dla kogo jest dogo ---dla psow w potrzebie i pomocy dla nich ...arogancja napewno im nie pomzesz -
zapisuje :)
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
RITA-ONka z Szydłowca - nie zapeszamy - ale ma dom :)
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
kama ,oczywiscie napisalas do skarbonki sterylkowej o pomoc ??? -
a moze jakies zdjecia beda spacerkowe ???
-
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
i ja tez !!!! -
fajnie zobaczyc tak wielkie zmiany ...jeszcze kilka tygodni temu przepraszaly ,ze zyja...
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
malenki przyjaciel czeka -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
dziendoberek Tosienko -
Pestka chyba juz poromansowa ...
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
chlopak swiatowiec ;) obyty ,wie jak dbac o piekne cialo ;) -
czy sa jakies wiadomosci ze schronu ??? czy ja ktos widzial ??? kiedy to miejsce bedzie ,bo mozna ja juz w sumie brac ...
-
o ktorej maja byc na miejscu ??? dostal cos uspakajacego ??
-
[quote name='IVV']dziewczyny jest problem ,Tola nie moze kompletnie dostac sie do dogo :( prosila by ktos tymczasowo poprowadzil watek ...czy ktos jej moze pomoc prosze ????? pisalam tez do moda ( dzieki podpowiedzi Majqusi:)) i nie mam odzewu...czy ktos jeszcze moze do nich napisac w tej sprawie ...Tola musi miec dostep do dogo ,zbyt wiele losow psow jest w jej opiekunczych rekach...pomozcie prosze !!!!!!!!![/QUOTE] napiszcie prosze do modow
-
a co z Toruniem ?
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with: