[quote name='Ewanka']a ten biedak chyba nie zapracował na godną emeryturę .............. :(
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/37874/oddam-yorka-za-100-zl/[/URL][/QUOTE]
jakby bylo gdzie go zabrac to ja bym im zrobila ta "dotacje" za 100zl . szkoda psa :( czy sa chetni na przetrzymanie ?????
[quote name='Borówka16']W moich okolicach jest masakryczna pseudo...psy osrane, w kołtunach...:(
Właścicieli pijanych zawsze zastawałam, psiaki to głównie yorki, biewery, shih-tzu, maltany, chiłki :(:(:([/QUOTE]
i nie mozna na nich kogos naslac ??? przeciez musi byc jakis sposob !