Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. trzymamy mocno !!! Tolu bylo powiedziec tej pani ,ze to z cala pewnoscia przeznaczenie i sly wyzsze tak chca by Tosia trafila do niej ;) Jo ,nie wiem ,moze teraz ...ida swieta duzo ludzi bedzie siedziec na FB...Hunter tyle juz siedzi i tylko byly dwa telefony i oba wiecej niz idiotyczne -jeden facet z kompleksem jader :mad:,a drugi -glupia baba ,ktora ma inwazje szczurow :angryy:ehhh co myslicie dziewczyny ??? teraz to ogloszenie Hunterka???
  2. kiedy Pestkama sterylke ???
  3. co sie dzieje z Gajeczka ???
  4. a ktos inny ??? przeciez to mala psina ...dziewczyny ,kto przygarnie Yorka na tymczas ???? tamten za takie pieniadze ,trafi z pewnoscia do jakiejs pseudo :(
  5. z podroza nie widze problemu ,vet moze jej dac srodki uspakajajace i sunia przespi wyprawe ...co do cen u dasi to nie jestem pewna
  6. [quote name='Ewanka']a ten biedak chyba nie zapracował na godną emeryturę .............. :( [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/37874/oddam-yorka-za-100-zl/[/URL][/QUOTE] jakby bylo gdzie go zabrac to ja bym im zrobila ta "dotacje" za 100zl . szkoda psa :( czy sa chetni na przetrzymanie ????? [quote name='Borówka16']W moich okolicach jest masakryczna pseudo...psy osrane, w kołtunach...:( Właścicieli pijanych zawsze zastawałam, psiaki to głównie yorki, biewery, shih-tzu, maltany, chiłki :(:(:([/QUOTE] i nie mozna na nich kogos naslac ??? przeciez musi byc jakis sposob !
  7. [quote name='majqa']Oj, IVV... :oops:[/QUOTE] Majqus ,trzeba sobie pomagac ;) jak Jo sie obudzi u niej dopiero 5 rano to miejmy nadzieje ,ze bedzie mogla zrobic wydarzenie chlopakowi ,a pieknie to robi :) Szansunia juz nie dlugo bedziesz na tym zimnie !!!!
  8. zagladam rankiem ...cos malo dziewczyn zaglada...dzis rozsylam dalej
  9. psiaki dawaly sobie cieplo ,a teraz to chlopak zamarznie jak zostal sam...:(
  10. tak ,Dasia ma serce do tego co robi :)
  11. na stronach 17,44,53 sa piekne zdjecia
  12. dziekuje Jo :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: porozsylalm zaproszenia a czy mozesz takie piekne wydarzenie zorganizowac dla Hunterka ??? on taki nieadopcyjny :(,a przeciez fajny ,madry ,piekny ,ale jakos szczescie nie ma ....:shake:
  13. a mozesz Marinko jej w tej promocji pomoc ? :)
  14. tak, tak nikt do niej juz nie zaglada.................................................................................:(
  15. czyzby gdzies tez mysliwska krew w niej plynela ???;)
  16. Marinkaa jest niezastapiona :)
  17. bylam przez miesiac w lecie ,a teraz znowu musze czekac do nastepnego lata buuuuuuuuuuuuuu
  18. wiem ,ze nie mam tu nic do powiedzenia ,ale jesli jest tyle watpliwosci ...to lepiej poczekac na ten dom gdzie serce nie bedzie drzalo o suni przyszlosc ... Rita powinna miec normalny dom gdzie pies jest traktowany jak domownik ,a nie jak zwierze podworkowe...
  19. podnosimy maluchy
  20. czy kontaktowal sie ktos z Daska ???
  21. tzn ,ze wyprawa przebiegla spokojnie ???
×
×
  • Create New...