IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
na wieczorny spacerek
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
dziewczyny kaja69 podobno robi piekne sweterki dla psiakow ,nie wiem czy odplatnie ,ale osoba z niej o wielkim sercu :) wrzucilam Zoranka tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188867-NESKA-czyli-PRĘGOWANA-AKITA-MIX-)-JUŻ-W-SWOIM-DOMKU!!!/page7#top[/URL] moze panstwo sie zainteresuja ... -
napiszcie moze do kaja69 ,dziewczyna podobno robi piekne sweterki ;)
-
Żadnych dramatów i historii mrożących krew - zwykła onka -MA DOM :)
IVV replied to beka's topic in Już w nowym domu
na dobranoc -
na dobranoc
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
ksiaze na pierwsza -
i co odpowie zgodnie z prawda ??? sprawa jest jasna ,jest ktos kto chce pozbyc sie psiny ,wiec trzeba zwierzakowi pomoc
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Marinka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
swietny pomysl !!! Funia strasznie zajeta -
wezmiesz go ???? dziewczyno ja Cie ozloce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie moge o niczym innym myslec tylko o tej kruszynie pedze do pracy buziaki!!!!!!!!!!!!!!11
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
kochana jestes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ja go wykupie ,ale trzeba mu domku !!!!!!!!!!!!!
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
no wlasnie i Wy jestescie wyjatkami w morzu ludzi z innym podejscie :) i oby wiecej takich ludzi !!!!!! gdyby wszyscy byli jak Wy to dogo nie mialoby co robic ,i takie jest moje marzenie ;)! dzieci nie robia krzywdy swiadomie ,ale tylko dlatego ,ze sa dziecmi i nie przewiduja jeszcze konsekwencji swoich czynow ...rodzice nie zawsze maja na nie oko i niestety wychodzi tak ,a nie inaczej ..... dla mnie jesli beda dwa domy do wyboru dla yorka -dzieci i bez- to zawsze wybiore bez ...nie moglabym spokojnie spac podejmujac jakiekolwiek ryzyko w bezpieczenstwie psiego zycia ...
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
yorki sa male i o zlamanie bardzo latwo ...jedyna obrona jakia maja przed natretnymi dziecmi to niestety tylko zeby ....na pogotowie veterynaryjne trafia kazdego roku cala masa yorkow wlasnie przez dzieci ...:( zawsze bede uwazac ,ze lepiej dmuchac na zimne niz myslec ,a moze bedzie ok . czasmi to"moze ok "jest wlasnie takim przyzwoleniem na cos przykrego.
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
to zupelnie przyzwoicie jak za tak duzego psa . wszedzie biora po 450zl i pies nawet domu nie oglada tylko siedzi w kojcu . a u Dasienki Tula swoj pokoik miala !!!!
-
hop na pierwsza
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
to oni maja wiecej tych bidulek ?????????????????????????????? -
pieknie ,pieknie:mad::mad::mad:
-
szczerze mowiac , yorki nie powinny byc z malymi dziecmi ,chodzi o zagrozenie -dziecko dla psa. pies sie broni ....zreszta w szyscy znamy ta stara historie -ofiara jest zawsze pies :( . niesety nie ma zbyt wiele odpowiedzialnych rodzicow. Piranha jestes jednym z niewielu wyjatkow . tutaj prawdziwy,odpowiedzialny hodowca nie sprzedaje yorka do domu gdzie sa dzieci ponizej 8 roku zycia . Nie chca podejmowac najmniejszego ryzyka w przyszlym zyciu psa .
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
czy ci ludzie kompletnie na glowe upadli ....??? pewnie ciemniak jeden przetlumaczyl imie Hunter, no to niech im szczury lapie jak on mysliwy sie nazywa................ ehhhh....scyzoryk sie w kieszeni otwiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayus pokazuj pycholka