Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. Aniu ,wydalas sie ze swoimi talentami ;) ,czy mozesz zajrzec tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198484-Zoran-(rejon-Rzgowa-Łodzi)-przepustka-ku-lepszemu-życiu-kosztowała-50zł.../page2[/URL] chlopak goly i jeszcze nie wesoly :(
  2. na wieczorny spacerek
  3. dziewczyny kaja69 podobno robi piekne sweterki dla psiakow ,nie wiem czy odplatnie ,ale osoba z niej o wielkim sercu :) wrzucilam Zoranka tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188867-NESKA-czyli-PRĘGOWANA-AKITA-MIX-)-JUŻ-W-SWOIM-DOMKU!!!/page7#top[/URL] moze panstwo sie zainteresuja ...
  4. napiszcie moze do kaja69 ,dziewczyna podobno robi piekne sweterki ;)
  5. na dobranoc
  6. i co odpowie zgodnie z prawda ??? sprawa jest jasna ,jest ktos kto chce pozbyc sie psiny ,wiec trzeba zwierzakowi pomoc
  7. Marinka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. swietny pomysl !!! Funia strasznie zajeta
  9. wezmiesz go ???? dziewczyno ja Cie ozloce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie moge o niczym innym myslec tylko o tej kruszynie pedze do pracy buziaki!!!!!!!!!!!!!!11
  10. kochana jestes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ja go wykupie ,ale trzeba mu domku !!!!!!!!!!!!!
  11. no wlasnie i Wy jestescie wyjatkami w morzu ludzi z innym podejscie :) i oby wiecej takich ludzi !!!!!! gdyby wszyscy byli jak Wy to dogo nie mialoby co robic ,i takie jest moje marzenie ;)! dzieci nie robia krzywdy swiadomie ,ale tylko dlatego ,ze sa dziecmi i nie przewiduja jeszcze konsekwencji swoich czynow ...rodzice nie zawsze maja na nie oko i niestety wychodzi tak ,a nie inaczej ..... dla mnie jesli beda dwa domy do wyboru dla yorka -dzieci i bez- to zawsze wybiore bez ...nie moglabym spokojnie spac podejmujac jakiekolwiek ryzyko w bezpieczenstwie psiego zycia ...
  12. yorki sa male i o zlamanie bardzo latwo ...jedyna obrona jakia maja przed natretnymi dziecmi to niestety tylko zeby ....na pogotowie veterynaryjne trafia kazdego roku cala masa yorkow wlasnie przez dzieci ...:( zawsze bede uwazac ,ze lepiej dmuchac na zimne niz myslec ,a moze bedzie ok . czasmi to"moze ok "jest wlasnie takim przyzwoleniem na cos przykrego.
  13. to zupelnie przyzwoicie jak za tak duzego psa . wszedzie biora po 450zl i pies nawet domu nie oglada tylko siedzi w kojcu . a u Dasienki Tula swoj pokoik miala !!!!
  14. hop na pierwsza
  15. to oni maja wiecej tych bidulek ??????????????????????????????
  16. pieknie ,pieknie:mad::mad::mad:
  17. szczerze mowiac , yorki nie powinny byc z malymi dziecmi ,chodzi o zagrozenie -dziecko dla psa. pies sie broni ....zreszta w szyscy znamy ta stara historie -ofiara jest zawsze pies :( . niesety nie ma zbyt wiele odpowiedzialnych rodzicow. Piranha jestes jednym z niewielu wyjatkow . tutaj prawdziwy,odpowiedzialny hodowca nie sprzedaje yorka do domu gdzie sa dzieci ponizej 8 roku zycia . Nie chca podejmowac najmniejszego ryzyka w przyszlym zyciu psa .
  18. czy ci ludzie kompletnie na glowe upadli ....??? pewnie ciemniak jeden przetlumaczyl imie Hunter, no to niech im szczury lapie jak on mysliwy sie nazywa................ ehhhh....scyzoryk sie w kieszeni otwiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
×
×
  • Create New...