Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. No to się cieszę zwłaszcza z tego siku:):) i że z psami się dogaduje:). Napisałam do Kikou na pw. Na razie nie mam odpowiedzi. Tak się cieszę że słusznie o niego walczyliśmy. Zobaczycie, może jeszcze jakiś stały domek się się znajdzie. Przed wyjazdem do Kikou to chyba trzeba by go ciachnąć?
  2. Ja też cały czas rozsyłam i myszy 1 po piętach depczę, wpiszcie ode mnie cioteczki 10 zł stałej. TZ mnie powiesi jak nic i na wycieraczkę spać pójdę.
  3. błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  4. błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  5. błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  6. błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  7. błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  8. błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  9. błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  10. błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  11. cioteczki błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  12. cioteczki błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  13. cioteczki błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  14. cioteczki błagam pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  15. cioteczki pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  16. cioteczki błagam pomóżcie uzbierać deklaracje dla onka ślepaczka http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje
  17. cioteczki błagam pomóżcie zebrać deklaracje dla ślepaczka onka [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  18. cioteczki błagam pomóżcie zebrać deklaracje dla ślepaczka http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje
  19. cioteczki gdyby komuś zwolnił się grosik to proszę pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  20. cioteczki pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  21. zajrzyjcie proszę i pomóżcie biednemu ślepaczkowi [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  22. Kajtek, mały starszy piesek, posłuszny, psi ideał, ufny, zachowuje czystość w mieszkaniu, szuka domu kontakt tel. xxx xxx xxx Wybierajcie:):)
  23. cioteczki zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  24. zajrzyjcie proszę jest już załątwiony dt dla ślepaczka ale brak kasy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
  25. [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
×
×
  • Create New...