No to się cieszę zwłaszcza z tego siku:):) i że z psami się dogaduje:). Napisałam do Kikou na pw. Na razie nie mam odpowiedzi. Tak się cieszę że słusznie o niego walczyliśmy. Zobaczycie, może jeszcze jakiś stały domek się się znajdzie.
Przed wyjazdem do Kikou to chyba trzeba by go ciachnąć?
cioteczki gdyby komuś zwolnił się grosik to proszę pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
zajrzyjcie proszę jest już załątwiony dt dla ślepaczka ale brak kasy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]