-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mocno zaciskamy:) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
cieszymy się że się odnalazł -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To napisz nam potem jak z tymi szwami poszło. Super że nie sika w domu. Może już zakodował o co chodzi. Przystojniak z niego będzie po kąpieli jak nie wiem co :):):) Pani Kasia z Bielska się do ciebie na pewno nie odzywała bo coś napisałabyś. Kikou też nie odpowiedziała na mojego maila. -
O rany dziewczyny, Trzymam kciukasy za obydwa psiaczki, żeby tylko ten biedny onek dał się odłowić. A ten domek to dobry ?
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='FIFA']No czekam gdzie to konta w jednej chwili przeleje kaske dla bidulka mam trzy psy dwa koty podrzutki i bardzo mnie ten watek ujął[/QUOTE] Cioteczki prześlijcie Fifie nr konta :multi::multi::multi::multi: Fifa Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Cajus JB']Dopiero teraz jestem przed komputerem. Widzę, że na niewiele już się przydam. Jeśli brakuje nadal 25 zł stałej deklaracji to Jaspar ma ją ode mnie.[/QUOTE] Cajusku Kochany :multi::multi::multi::multi::multi: Nad Jasperem to chyba chyba opatrzność czuwa, tyle dobrych ludzi się nad nim zlitowało bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Udało się i jeszcze z jednorazowych na ogłoszenia i lekarstwa będzie. Myszo 1 protoplastko moja czy ty to widzisz -
I po jajuniach będzie:) . Też kciuki trzymam:)
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Nie bojaj się, to platoniczne jest a emotki jako symbole solidarności, wdzięczności i poparcie....[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/2010/0/1001.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] eeeeeeeee platoniczne? A mogło być tak ciekawie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nesusiu jesteśmy z Wami. Cisną mi się na usta jeszcze różne inne wnioski, poza tym co pisałam wcześniej, ale wolę ten czas poświęcić na wysyłanie pw na różne biedy, zamiast na pisanie elaboratów, tak jak ty poświęcasz swój czas i serce dla nich. Duża buziola :lol::lol: -
Z tego co doczytałam to nie udało się jeszcze go gdzieś umieścic?
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
Mysza2 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
O każdego warto walczyć. Jak pozbieram na jeszcze jedną biedę gdzie się zobowiązałam żebrać, to się przyłącze do Was rozsyłając pw bo finansowo już sama naprawdę nie mogę. Rozsyłajcie pw gdzie się da. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='wujek & ciocia']wpłaciłem jednorazowo swoją deklarację stałą tj 6x20= 120 zł trzymaj się Jasper :)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi:bardzo wujkowi i cioci dziękujemy, :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kochani jesteście -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
Mysza2 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Cieszę się że Next już w hoteliku, a jak z kasą? -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jola_li']Dostałam zaproszenie - jestem. Z niewielką pomocą 20 zł jednorazowo i wielką nadzieją, że Jasper wygra swój los.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do jakiego DT jedzie Jasper bo nie pamiętam na czym stanęło -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysza2 replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się Kajuniu, może ktoś cie tutaj wypatrzy -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Czytam to wszytko i oczom nie wierzę. Nie wiem gdzie będziemy umieszczać psy w potrzebie jeśli zamiast naskakiwać na tych którzy je wyrzucają i krzywdzą zaczniemy naskakiwać na tych którzy im pomagają i cytować im jakieś paragrafy zamiast pomóc jeśli mają trudną sytuację. Proponuję ten czas przeznaczony na cytowanie jakiś przepisów do Nes wykorzystać na cytowanie tych paragrafów tym którzy psy naprawdę krzywdzą, wyrzucają, bezmyślnie rozmnażają. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zaktualizowałam rozliczenie w 2 poście (trzeba wchodzić przez zaawansowaną edycję wtedy się zapisuje). Bardzo proszę o zajrzenie a jeśli coś pominęłam to o sprostowanie -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='LAZY']Normalnie jesteście wielcy! Akcja expresowa:) Ja będę tutaj zaglądać i jak będzie gorszy miesiac to wspomoge na pewno![/QUOTE] Zaglądnie też ważne. Bardzo dziękujemy. Dziewczyny zaktualizujcie deklaracje w 1 poście i podajcie informację do jakiego DT jedzie Jasper bo mam pytania na pw -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bico']mogę jedynie 20 zł jednorazowo...poproszę konto na pw.[/QUOTE] [quote name='Ulka18']Wplace 20 zl jednorazowo. Prosze o konto na pw. Trzymam kciuki za Jasperka :kciuki:[/QUOTE] [quote name='wiking042']Dobra robota, dziewczyny! :multi: Wpłacę jednorazowo 20zł, przykro mi, więcej nie mogę... :cool3: Poproszę o nr konta.[/QUOTE] [quote name='oska1983']To ja tez 20zł jednorazowo, poproszę o nr[/QUOTE] Kochani :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: warto było nie iść spać, bardrzo bardzo bardzo Wam dziękuje:multi::multi::multi::multi::multi::multi: udało się z następnym biedakiem, a następne w kolejce czekaja.