Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. cieszymy się że się odnalazł
  2. Pokazujemy się Gasparku, może jakiś dobry ludź cię wypatrzy
  3. To napisz nam potem jak z tymi szwami poszło. Super że nie sika w domu. Może już zakodował o co chodzi. Przystojniak z niego będzie po kąpieli jak nie wiem co :):):) Pani Kasia z Bielska się do ciebie na pewno nie odzywała bo coś napisałabyś. Kikou też nie odpowiedziała na mojego maila.
  4. O rany dziewczyny, Trzymam kciukasy za obydwa psiaczki, żeby tylko ten biedny onek dał się odłowić. A ten domek to dobry ?
  5. [quote name='FIFA']No czekam gdzie to konta w jednej chwili przeleje kaske dla bidulka mam trzy psy dwa koty podrzutki i bardzo mnie ten watek ujął[/QUOTE] Cioteczki prześlijcie Fifie nr konta :multi::multi::multi::multi: Fifa Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Cajus JB']Dopiero teraz jestem przed komputerem. Widzę, że na niewiele już się przydam. Jeśli brakuje nadal 25 zł stałej deklaracji to Jaspar ma ją ode mnie.[/QUOTE] Cajusku Kochany :multi::multi::multi::multi::multi: Nad Jasperem to chyba chyba opatrzność czuwa, tyle dobrych ludzi się nad nim zlitowało bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Udało się i jeszcze z jednorazowych na ogłoszenia i lekarstwa będzie. Myszo 1 protoplastko moja czy ty to widzisz
  7. I po jajuniach będzie:) . Też kciuki trzymam:)
  8. [quote name='andegawenka']Nie bojaj się, to platoniczne jest a emotki jako symbole solidarności, wdzięczności i poparcie....[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/2010/0/1001.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] eeeeeeeee platoniczne? A mogło być tak ciekawie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nesusiu jesteśmy z Wami. Cisną mi się na usta jeszcze różne inne wnioski, poza tym co pisałam wcześniej, ale wolę ten czas poświęcić na wysyłanie pw na różne biedy, zamiast na pisanie elaboratów, tak jak ty poświęcasz swój czas i serce dla nich. Duża buziola :lol::lol:
  9. Z tego co doczytałam to nie udało się jeszcze go gdzieś umieścic?
  10. O każdego warto walczyć. Jak pozbieram na jeszcze jedną biedę gdzie się zobowiązałam żebrać, to się przyłącze do Was rozsyłając pw bo finansowo już sama naprawdę nie mogę. Rozsyłajcie pw gdzie się da.
  11. [quote name='wujek & ciocia']wpłaciłem jednorazowo swoją deklarację stałą tj 6x20= 120 zł trzymaj się Jasper :)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi:bardzo wujkowi i cioci dziękujemy, :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kochani jesteście
  12. Cieszę się że Next już w hoteliku, a jak z kasą?
  13. [quote name='jola_li']Dostałam zaproszenie - jestem. Z niewielką pomocą 20 zł jednorazowo i wielką nadzieją, że Jasper wygra swój los.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi:
  14. Do jakiego DT jedzie Jasper bo nie pamiętam na czym stanęło
  15. Pokazujemy się Kajuniu, może ktoś cie tutaj wypatrzy
  16. Czytam to wszytko i oczom nie wierzę. Nie wiem gdzie będziemy umieszczać psy w potrzebie jeśli zamiast naskakiwać na tych którzy je wyrzucają i krzywdzą zaczniemy naskakiwać na tych którzy im pomagają i cytować im jakieś paragrafy zamiast pomóc jeśli mają trudną sytuację. Proponuję ten czas przeznaczony na cytowanie jakiś przepisów do Nes wykorzystać na cytowanie tych paragrafów tym którzy psy naprawdę krzywdzą, wyrzucają, bezmyślnie rozmnażają.
  17. Cioteczki zaktualizowałam rozliczenie w 2 poście (trzeba wchodzić przez zaawansowaną edycję wtedy się zapisuje). Bardzo proszę o zajrzenie a jeśli coś pominęłam to o sprostowanie
  18. [quote name='LAZY']Normalnie jesteście wielcy! Akcja expresowa:) Ja będę tutaj zaglądać i jak będzie gorszy miesiac to wspomoge na pewno![/QUOTE] Zaglądnie też ważne. Bardzo dziękujemy. Dziewczyny zaktualizujcie deklaracje w 1 poście i podajcie informację do jakiego DT jedzie Jasper bo mam pytania na pw
  19. [quote name='bico']mogę jedynie 20 zł jednorazowo...poproszę konto na pw.[/QUOTE] [quote name='Ulka18']Wplace 20 zl jednorazowo. Prosze o konto na pw. Trzymam kciuki za Jasperka :kciuki:[/QUOTE] [quote name='wiking042']Dobra robota, dziewczyny! :multi: Wpłacę jednorazowo 20zł, przykro mi, więcej nie mogę... :cool3: Poproszę o nr konta.[/QUOTE] [quote name='oska1983']To ja tez 20zł jednorazowo, poproszę o nr[/QUOTE] Kochani :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: warto było nie iść spać, bardrzo bardzo bardzo Wam dziękuje:multi::multi::multi::multi::multi::multi: udało się z następnym biedakiem, a następne w kolejce czekaja.
×
×
  • Create New...