-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze mam na mailu deklarację jendorazową od Wiolabiszop cyt maila: "Witaj widzę że u Jasperka stale deklaracje już są .Przepraszam nie odpisalam wcześniej ale byly problemy na dogo i nie chcialo mi wyslac . Ale jednorazowo mogę 10 zł .Wiem że to kropla w morzu biorąc pod uwage dolegliwość Jasperka .Ale będe sledzić wątek i jak tylko będę mogła to wespre chlopaczka)Pozdrawiam" Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: to wcale nie kropla. Z takich kropli całość powstaje:multi::multi::multi: Cioteczki wyślijcie nr konta -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale z tym nadmanganianem to niech Gisic rzeczywiście spróbuje bo jej podśmierduje pod progiem w łazience. Gisic biedna :) na łatwo pisać tobie trudniej wąchać:):) -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Spojrzałam w pierwszy post żeby przypomnieć sobie Duszkę z jej poprzedniego "życia" i gdyby nie ten ciemny charakterystyczny pychol to nie dałoby się jej poznać. Jak te psiaczki naprawdę niewiele potrzebują żeby kwitły. Dlaczego tyle bydlaków po tym świecie chodzi żeby bezkarnie mogły coś takiego psu zrobić. Cudna jest Duszka. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mroowa']Bardzo dobrze maskuje zapach psich i kocich siuśków nadmanganian potasu:) jest tani i dostępny w każdej aptece:)Wystarczy rozpuscić go w ciepłej wodzie i umyć miejsce gdzie piesek siurnie:)[/QUOTE] Ja o dezodorancie nie myślałam po kątem usunięcia zapachu , tylko żeby Tofikowi to miejsce przestało się podobać:) -
[quote name='IVV']trzxeba walczyc z ciemnota i koltunstwem !!!! Polacy krzycza ze sa Europejczykami ,tylko przykre ,ze jest nam strasznie daleko w rozwoju moralnym do cywilizowanych panstw[/QUOTE] Ja mam fobię na tle tych bud i łańcuchów, ale na to jest przyzwolenie społeczne i nikogo to nie rusza. Gdyby ksiądz z ambony chciał coś w tych zakutych mózgach zmienić to może coś by dało. Ale spróbujcie z nimi pogadać, patrzą na czlowieka jak na oszołoma. A najwięcej mnie ciekawi czego te biedne burki pilnują. Na ogół sterty dziadostwa. Ja nigdzie poza Polską nie widziałam psów na łańcuchach (nie twierdzę broń boże ze wszędzie byłam), ale w tak zwanej Europie nie widziałam.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Spróbuj może spryskać dezodorantem albo wodą kwiatową, gorzej jak zmieni miejsce na inne w mieszkaniu -
Dziewczyny napiszcie wieczorem co i jak. Nie mogę przestać myśleć o tym biedaku. Z drugiej strony to może dlatego jeszcze żyje że się tak boi ludzi. IVV czy tam gdzie mieszkasz też ludzie tak traktują psy jak tu?
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kajtuś, niech ten mąż co w poniedziałek wraca będzie dobrym ludziem i się zgodzi :) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobrze , że to wszystko piszesz, to samo dotyczy ewentualnego DS. Nie sztuka żeby pies pojechał i wrócił po tygodniu. Tak myślę o tym sikaniu. Żeby nie sikał w tym akurat miejscu, to można czymś spryskać co dla niego niedobrze pachnie, ale gorzej jak się wtedy do pokoju np przeniesie. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dobrze że piszesz tak jak jest. Ja tak nieśmiało w duchu też liczyłam, że może zdecydujesz się zostawić go na dłużej, ale z tym sikaniem to rzeczywiście problem, zwłaszcza jak będziesz w pracy. Szkoda:( Myślałąm że on może teren znaczy ale jeśli on sika w tym jednym miejscu to pewnie zakodował że tam się sika i już. Mix Goldena i Jamnika :):):) super pomysł, też sobie wyobraziłam to co twój TZ , super monstrum mi wyszło:):). Kikou mi nie odpisała. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
szkoda, że z domku nici :(:( -
Żeby tylko się gdzieś nie zapędził po tym sedalinie. Ale skoro tak trzyma się cmentarza to może nie będzie źle. Bardzo chciałabym żeby się udało.
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
Mysza2 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwna5702']Po cichu podgladam watek - mam pod opieka Barrego z banerku ponizej i troche marnie z kasa ale od przyszlego tygodnia moge cos wplacac - mysle ze 20 zl na stale od lipca na pewno. Myszo w Twoim awatarze zdjecie pieska strasznie podobnego do mojego ukochanego Toffika (za TM)[/QUOTE] To moja suńka kochana, jest u mnie od września, podobno wyrzucona z samochodu. Ten piesek to nawet "cały pies" wazy 35 kg :) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
czekamy na wieści Nesusiu -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']wiadomości wspaniale, a tak sie bałyśmy czy on sobie poradzi na 3 łapkach :-) właśnie przelałam 117zł z bazarku dla Toficzka[/QUOTE] Toficzek pięknie dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak tylko wpłyną wpiszę w rozliczenia. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A nie będzie Ci Gisic takiego cudnego zapaszku brakowało:):). Jak będzie wykąpany to prosimy o sesję zdjęciową przystojniaka. Nie za dobrze mu u Ciebie przypadkiem, Pańcia na rączkach nosi, no no. Jak to fajnie dobre wiadomości czytać. -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
:(:(:( :(:(:( -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
mocno trzymamy, Duszyczko już czas na DS dla Ciebie -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Mysza2 replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='danfan']Baruś pozdrawia;)[/QUOTE] My też pozdrawiamy, wymyziać proszę:)