-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
no nie :(:(
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Gisic od razu mówiła,że to będzie tymczasowy tymczas...fajnie to zabrzmiało... W Rudzie ogłaszają sie ludzie,którzy prowadzą hotelik, pierwszy raz słysze o nich, myśle że warto to sprawdzić. Gisic dasz rade zrobić mu ładne fotki?[/QUOTE] Justynko masz jakieś namiary na ten hotelik , bo nie mam czasu szukać? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']A jestem ciekaw jak będzie wyglądał Tofik na zdjęciach po kąpieli:) Poszły moje deklaracje za dwa miesiące 20 zł - to Mysza2 prosze zdecyduj za które;) Pozdrawiam pięknie:)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy Wojtusiu :loveu::loveu::loveu::loveu: Wpłynęło 117 zl z bazarku dla Tofika od Diana79 Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Diano -
:multi::multi::multi::multi:
-
Następna bieda :(:(. Czekamy na wiadomości
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Skrzynkę wyczyściłam. Faro była przywiozła to co potrzeba.:multi: Nawet korę dębu!!! I siemie lniane. I antybiotyk z lecznicy.:multi: Diego jest szczęściarz. No i mam karmę.:loveu: Diego jak poczuł jedzenie to był nawet chętny jeść. Dałam jedną miareczkę. Zjadł wszystko. Po czym poszedł i napił się wody:) Zrobiłam opatrunek bez bandaża. Okleiłam mordkę z uszkiem plastrem. Luźno. Nie zsuwa się i chyba Diegula ma większe pole manewru głową. Jestem zmęczona ale szczęśliwa.:cool1: Mysia masz zapchaną pocztę. To nie ja:)[/QUOTE] Super wiadomości, :) -
Super wiadomości, oby wszystkie wątki miały takie zakończenia:)
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To nie wiem co robić:(:( A co proponujesz Justynko, pozostawienie jej u Pani Iwony, czy szukanie miejsca np u Jamora? Masz rację, zaczęły się wakacje, znowu gwiazdkowe prezenty dla dzieci się pojawią :(:( -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z dużej Myszko moja protoplastko:):) -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam na pw wiadomość od Rossa cyt Maila: "Witam ! Myszko , podaj mi nr konta , wpłacę w lipcu jednorazową kwote , nie będzie to kolosalna kwota, ale każdy grosik się liczy pozdr Rossa" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: Każdy grosik się liczy, cioteczki podajcie nr konta -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się Tamarko z rana -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądamy do Jasperka i trzymamy kciuki za jego nowe życie -
Pozdrawiamy Kikou i Agdana :):)
-
Super wiadomości. Bardzo się cieszę że wszystko się udało. Oliwko podziękowania dla Ciebie i Twojego męża. Mam nadzieję że wszystko się ułoży. Bardzo bym chciała żeby Diesel mógł u was zostać na stałe. Naprawdę super wiadomości. Czekamy na dalsze relacje. Zdjęciami na razie go nie stresujcie. Najważniejsze żeby poczuł się bezpieczny i nabrał do was zaufania. Fotoreportaże są tu najmniej ważne
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nesusiu skrzynkę masz pełną, w profilu ci się wpisałam -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Pyrdka']Tez zadeklarowałam 10 zł. miesięcznie. Przeleję w poniedziałek. Cudowny psiak taki smutasek. Ratujcie go dziewczyny. Mam już inne deklaracje ale w miarę możliwości pomogę.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi: Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Cioteczki wyślą nr konta. Dziewczyny wyślijcie też konto do Wiolabiszop, dwa posty wyżej pisałam. -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysza2 replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
hopamy na górę Kajusiu -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:(:( biedna mała. Chyba nie ma innego wyjścia tylko pozostawienie jej dalej u Pani Iwony jeśli się zgodzi. Gdyby była półdzika to Pani Iwony też by nie tolerowała. Musiało ją coś strasznego spotkać ze strony mężczyzny. Pisałam w którymś poście o jednym z moich psów jeszcze w rodzinnym domu. To był trochę podobny przypadek. Dochodził do siebie miesiącami i bardzo powoli. Najgorsze że Pusia ma za mało stałych deklaracji i co miesiąc jest dreszczuwa czy starczy na DT. Może spróbujmy dozbierać jeszcze stałe deklaracje i dać jej czas. Jakie jest inne wyjście. Ten pies nie nadaje się z tego co piszesz do wożenia go gdzieś w nowe środowisko. A jak ona na dworze się zachowuje jak mija się z innymi luidźmi? -
Żadnych wiadomości, martwimy się :(