Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='jostel5']Mało nie umarłam,kiedy to przeczytałam! Kapselku,jeśli kiedyś trzaśnie mnie nagły szlag ,to będzie to Twoja wina!!! ;) Dlaczego nie dopisałaś ,że uśpiony -"do zabiegu" ??? :( :)[/QUOTE] A już myślałam , że to tylko ja. Łeb mnie rozbolał tak mnie trzasnęło (i to trzymała go do końca w objeciach!!!!!!!!!!) Kapselku będziesz miała nas na sumieniu
  2. [quote name='OLUTKA55']tak i wtedy nie bedzie problemu z wyprowadzaniem tylko niech zjawi sie taki domek:Dog_run::modla:[/QUOTE] No niech:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  3. :lol::lol::lol::lol:Super wiadomości Kasiu, miałaś dzień z atrakcjami. Piękny ten Volwerinuś. No to czekamy następne 2 tygodnie. Jak będziesz następnym razem u dr Fabisza to wycałuj go od wszystkich nas. Jego podejście do takich biedaków jak Volwerin naprawdę jest super. Dobrze że są tacy ludzie. Przekaż mu ogromne podziękowania i powiedz że w zamian będziemy o nim rozpowiadać gdzie się da. Proszę wymyziać volwerina
  4. [quote name='Kapsel']Trzymamy kciukasy za Diego, oby tylko nie płakał :thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] [quote name='Nes2009']Focha na nas strzeliła i tyle. Już nawet nie wspomnę gdzie nas ma... Idę spróbować zasnąć. Padam na klawiaturę. Diego na mnie patrzy tak jakbym miała coś dziwnego na twarzy. To znak, że na mnie już pora. Papatki do juterka[/QUOTE] Trzymamy trzymamy, potem go wymyziamy :thumbs::thumbs::thumbs::glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze: Andegawenka żadnego focha nie strzeliła, proszę tu Nes nic nie insynuować. Jest bardzo zajęta przy nowym bardzo trudnym biedaku, pozdrawia wszystkie ciotki
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187569-NEXT%E2%80%93-czy-b%C4%99dzie-normalnie-chodzi%C5%82-%28"][IMG]http://i46.tinypic.com/33de80h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187569-NEXT%E2%80%93-czy-b%C4%99dzie-normalnie-chodzi%C5%82-%28"][IMG]http://i50.tinypic.com/28lcdgp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187569-NEXT%E2%80%93-czy-b%C4%99dzie-normalnie-chodzi%C5%82-%28"][IMG]http://i50.tinypic.com/zml93.jpg[/IMG][/URL] Cioteczki na razie takie zrobiłam
  6. Na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń uważam że podjęliście bardzo słuszną decyzję (niestety :(:(:()
  7. Na pewno będzie wszystko ok, a Sylwunia nam wszystko dzisiaj opowie:) Jak miło zajrzeć do wątku ze szczęśliwym zakończeniem:).
  8. [quote name='Nes2009']Bo źle się modliłaś. To się modli do Matki Boskiej Pieniężnej. Nie wiedziałaś? Ja się co miesiać tak modlę;)[/QUOTE] I co, jest skutek ? Wysłałam pw do andegawenki, wczoraj wieczorem była na dogo
  9. Super. Sylwunia pewnie się cieszy, :):) Jakieś relację będa chyba dopiero jutro
  10. [quote name='Nes2009']Plan jest taki. Budynek na 30 psiaków. Każdy osobny pokój i swój wybieg. I drzewko swoje. I bierząca woda w każdym pokoju. Fotel, legowisko. Wybieg też zadaszony. A u mnie w domu nocleg dla Ciebe no i oczywiście wypłata i Zusy i te inne rzeczy też. Żeby nie było że nielegalnie coś. Myślę że 2 zatrudnionych pracowników + my dwoje. Damy radę, nie? Jak będzie mało to dotrudnię;) To ma być willa dla psiaków a nie zwykły hotel. Plan zabudowy Trufelek już zrobił. Teraz czekać tylko na kasiorkę...[/QUOTE] Nesusiu gdybyś chciała trzeciego pracownika to nie zapomnij o mnie. A andegawenka rzeczywiście zniknęła. Myslalam że na weekend wyjechała ale już wtorek. Ja w zeszłą środę puściłam totka a wcześniej raz miesiąc temu i mówiłam sobie tak 'Boziu kochana daj myszce wygrać to na psiaki będzie jak znalazł i TZ nie będzie musiał wiedzieć" i słuchajcie w obydwu razach nie miałam nawet jedynki:placz::placz::placz::placz: Nesusiu ja jeż miałam pomysły zapędy z tym hotelem, kasa na start to raz, aale mój TZ mówi że poszlabym z torbami po roku, bo podrzucali by mi z calej okolicy różne biedy, i że jestem za miękka żeby do tego nie dokładać (trzeba jeszcze mieć z czego)
  11. [quote name='adkaaaaa5']Od jutra przez tydzien ja pelnie warte przy Lisiu :)[/QUOTE] Buziaki:calus: dla ciebie i Lisia:calus::calus:
  12. Dziadulki są bardzo kochane Gisic. Wszystkie stare czy młode chca mieć swojego ludzia. Cieszę się że sobie jakoś radzi na tych trzech krótkich łapinkach i coraz więcej jest w stanie przejść. Nie piszesz o swojej Suńce to pewnie znaczy że jakoś egzystują i Tofik taki totalny agresor nie jest. Psy jak są razem to na ogół ustalają sobie hierarchię, więc może u ciebie też się to poukłada. Czekamy na zdjęcia. Dobranoc Tobie i psiakom :):):). Wojtusiu bardzo Ci dziękujemy i wszystkim cioteczkom dzięki którym Tofik nie jest już w schronisku tylko na piernatach się wyleguje.:):):)
  13. [quote name='Kapsel']Myszko, poczęstowałam się Twoim ślicznym banerkiem, znaczy się podmieniłam. Dziękuję bardzo :mdrmed:[/QUOTE] To smacznego Kapselku, częstuj się;);):lol::lol:
  14. Gisic, rozumiem że Pani Kasia nic nie odpisała na razie?
  15. [quote name='ilon_n']Proszę podpisz te petycje,jeżeli możesz prześlij te wiadomość dalej. [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL] [/QUOTE] Już podpisana:)
  16. Jestem na zaproszenie Aga35. Na razie zapisuję. Z kasą kiepsko:shake::shake::shake:, mogę jutro banerki zrobić
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187465-Zeus.-Kupka-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zbiera-na-leczenie.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-razem%21%21%21"][IMG]http://i48.tinypic.com/28rf68n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187465-Zeus.-Kupka-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zbiera-na-leczenie.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-razem%21%21%21"][IMG]http://i46.tinypic.com/24df12a.jpg[/IMG][/URL] a taki może być?
  18. wpłynęło 63,31 zł od IVV (20 USD po przepływie przez PAYPAL) Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenie zawsze w 2 poście. Zapraszam tez na bazarek link w moim podpisie
  19. no jest :(:( czy wy banerki wstawiacie tak samo jak zdjęcia? Bo ja matoł jeszcze jestem ale się douczę. Bo ja wstawiam tak jak zdjęcia ale wtedy nie ma rozmiaru 100x100 , a wszystkie banerki mają 100x100. Pomocyyyyyyyyy:!!!! bo zanim do tego dojdę to ruski rok:placz::placz::placz::placz::placz:
  20. Propozycja ogłoszenia w DZ: Kajtek, mały (10 kg), czarny, starszy piesek, posłuszny, przyjacielski, lgnący do ludzi, idealny dla starszych osób, zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy, bardzo wylewnie okazuje swoje uczucia opiekunom, czeka na dom, tel. xxx xxx xxx
  21. [IMG]http://i50.tinypic.com/ncbl2f.jpg[/IMG] Jeszcze taki
  22. Tu link do serwera do wstawiania [url]http://www.tinypic.com/[/url] A tu w pierwszym poście poniższego wątku jest dokładna instrukcja [url]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/url]
  23. Cioteczki bardzo dziękują za wiadomości, a że wiadomości dobre to 2 razy dziękują :loveu::loveu:. Cioteczki nie popuszczą i jak podliczymy co i ile trzeba to pójdą na żebry za kaską dla Volwerina. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='tripti']też tak troszkę podpatruję, dobrze, że ten psiak ma chociaż Was, ale tak się zastanawiam po co on tam jest, niby do pilnowania, ale tak naprawdę to on nie pilnuje, bo się boi, zresztą kiedy ludzie zrozumieją, że psy nie są darmowym stróżem:([/QUOTE] Tripti, ja mam fobię na temat psów na łańcuchach dlatego ciągle zaglądam na ten wątek, nie wiem kiedy zrozumieją. Nigdzie poza Polską nie widziałam psów na łańcuchach (nie twierdzę że ich nie ma, ani że wszędzie byłam) ale nie widziałam. To są wieki takiej tradycji i nie pogadasz. To jest pole do popisu np dla księży, którzy na wsiach mają autorytet, próbowalam rozmawiać żeby z ambony coś próbować wytłomaczyć. Nie pytaj nawet co wskurałam. To jest pole do popisu dla szkoły , bo w mentalności starszych nic nie zmienisz, to chociaż dzieci uczmy.
  25. :lol::lol::lol::lol: a to erotoman namolny :lol::lol::lol: Teraz tak na poważnie to jak dojdzie do siebie to o sterylce trzeba pomyśleć. Naprawdę przystojny ten Tofik, a jak jeszcze wykąpany zostanie' Ja nie dzielę psów na ładne i mnie ładne, ale to taka przytulanka jest fajna. Może jeszcze Ds mu się kiedyś trafi. Tą Misię która jest u Pani Kasi dziewczyny poogłaszały (też jest niepełnosprawna) i mają jakiś odzew. Życzę Ci Gisic nie obsikanej nocki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...