Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='matrioszka2']Ja myślę, że on pójdzie tak, jak stoi :evil_lol:[/QUOTE] Niech idzie jak stoi byle dalej :):):):)
  2. [quote name='Panca']mysza2 dziala preznie bo i ja jestem - jutro poczytam bo dzis oczy siadaja[/QUOTE] Bardzo dziękuję Panca za obecność. To ja jednak pójdę spać, Jesteście wszyscy kochani bardzo. Uratujemy ślepaczka naszego. Bardzo bardzo bardzo wszystkim dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='matrioszka2']Żeby do rozpaczy i bezsenności Cię nie doprowadzić, zgłaszam się na wątek i jednorazowo mogę dodać owe brakujące 25 zł.;)Wyciągajcie Jaspera, a te 25 zł co miesiąc spokojnie dozbiera się bazarkiem.Taka kwota, to pikuś.Wyciągajcie psa jak najszybciej.:roll:[/QUOTE] [quote name='marysia55']Jestem na zaproszenie Myszy2. Jestem zapsiona tymczasowiczami na maksa. Na dzień dzisiejszy wrzucę tylko jednorazowo 20,-. Może w przyszłym miesiącu coś mi sie w finansach poprawi:roll:. matko, czemu ja nie jestem jakimś krezusem :shake: mogłabym więcej psiaków wspomagać :cool3: [/QUOTE] Kochane cioteczki :loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi: a Jasper niech się pakuje
  4. [quote name='Mroowa']Wiesz co stałej nie dam rady ale jednorazowo............dajcie namiary..........mam nadzieję że mi prądu nie odetną;) Jak słyszę morbital to aż wrrrrrrrrr @$%^#&*& same się cisną...............[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='Mroowa']No nie.....................koniec miesiąca,a tu taki bidok,niestety mogę tylko duchowo wspomóc:(:(:(:( czemu zawsze wszystko musi zależeć od kasy,czemu nie założą Kasy Chorych Psów i każdy musiał by co miesiąc płacić parę zetek podatku właśnie dla zwierzów bezdomnych,skatowanych,bez szans...............[/QUOTE] Mróweczko kochana przepraszam że cię zaatakowałam, wiem jak obłożona jesteś. z rozpędu mi poszło :):):)
  6. O mało co do siebie maila nie wysłałam:):):)
  7. Ja się zaraz popłaczę bo zaparłam się ze nie pójdę spac aż dozbieramy komplet, ale już na oczy nie widzę,
  8. [quote name='Pyrdka']Poproszę o nr konta na pw. Deklaruję 10,00 zl miesięcznie Przepraszam, ze tylko tyle. Może wyskrobie czasami więcej.[/QUOTE] :multi::multi::multi:bardzo bardzo dziękuję już tylko 25 zł stałych brakuje:loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Nikita89']melduję się na wątku, nie mogę niestety pomóc bo też krucho z budżetem w sesji u mnie :( ale trzymam mocno kciuki, na pewno się uda :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za obecnośc i odpowiedź:loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Zaznaczam, finansowo już naprawdę nie mogę ale będę rozsyłać jak dozbieram na dwie biedy za którymi teraz żebram:)
  11. [quote name='Ammounie']Widzę że Jasper już prawie w hoteliku! :-) Trzymam kciuki za pieska! Mogę pomóc kwotą 10zł stałej deklaracji. Poproszę o numer konta na PW[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: dziękujemy dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi:
  12. Mam maila na pw od Yorija cyt "20zł - miesięcznie - mogę tyle zadeklarować podeślij mi nr konta" bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi: cioteczki wyślijcie nr konta :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='zachary']Mysza2, jak mogę odmówić? Chociaż już kwiczę....Sama rok temu w mróz -20C znalazłam niewidomego ONka.Po dwóch tygodniach pojechał do najcudowniejszego ds. Stałą deklarację to tylko 15 zł, najwyżej doraźnie więcej pomogę.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:nie wiem który już raz bardzo ci dziękuję kochana i przepraszam że znowu atakuję:loveu::loveu::loveu:
  14. chyba Yumanji 2 razy policzyły cioteczki po 30 zł
  15. Cioteczkim musiałam zająć się przez 3 godziny pracą, wchodzę i oczom nie wierzę. Tyle dobrych dusz się znalazło. Zaraz rozsyłam dalej. Wszystkim bardzo dziękujemy i przepraszamy za duble maili na pw
  16. Gisic przelałam 150 zł za następne 2 tygodnie. Napisz jak dojdą.
  17. moją deklarację właśnie przelałam
  18. Wpłynęło 15 zł od Ulka1108. Bardzo dziękujemy. Nie mogę zaktualizować wpłat w 2 poście bo dogo zwariowało. Jak mnie puści to to zrobię:)
  19. cioteczki ja wysyłałam na "a" i potem od końca z, w , u z tych którzy są on line.
  20. Mysza 1, to ja może polecę od końca alfabetu co?
  21. [quote name='agusiazet']A ja już drugie Pw dostałam, od drugiej myszy:) Od lipca stała deklaracja w wysokości 20 zł. Proszę o ew. przypominajki i dane na PW.[/QUOTE] Obie myszy bardzo :loveu::loveu::loveu:cioteczce dziękują :multi::multi::multi:
  22. błagam pomożcie Witaj , Pani Teresa Borcz załatwiła już DT ale bez deklaracji nie możemy zabrać go ze schronu [URL="http://www.dogomania.187934-Niewidomy-ONek-Jasper-ma-czas-do-soboty-26.06.-Brakuje-370-z%C5%82-deklaracji.-Pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/1879...aracji.-Pomocy[/URL]!!!
  23. A co wet mówi jak długo trzeba odczekać?
  24. Ja myślę, że dawać, bo jak nic nie wyjdzie to znowu o tydzień się odwlecze, nie wiem co inni myślą?
×
×
  • Create New...