Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Bjuta mi doradziła żeby zapytać u "wiosna" przez jedno a na końcu i "czarodziejka" . One radzą sobie z wycofanymi psami
  2. Super wiadomości, z tego jak podchodzi do tego przyszły właściciel to będzie super domek. Strasznie się cieszę :multi::multi::multi:
  3. Super wiadomości, dziewczyny takim cudotwórcą od psów z problemami jest Jamor. napiszcie do niego czy nie ma miejsc
  4. Kajtek, mały starszy piesek, posłuszny, idealny dla starszych osób, zachowuje czystość w mieszkaniu, szuka domu kontakt tel. xxx xxx xxx
  5. Nie wiem ile dokładnie ma być znaków i wierszy, może tak? Kajtek, mały starszy piesek, posłuszny, idealny dla starszych osób, zachowuje czystość w mieszkaniu, tel. xxx xxx xxx Wyrzuciłam "czeka na dom" bo to chyba będzie w takim dziale, jeśli nie to wstawimy "szuka domu" a wyrzucimy "w mieszkaniu"
  6. Doszło 20 zł od Germaine, Bardzo dziękujemy, ale nie mogę nic zaktualizować dzisiaj w 2 poście. Zapisuje się godzinę i nie chce się zapisać. Może później dogo trochę popuści. Co do sikania to mam tylko jeden pomysł, żeby maksymalnie skrócić ten nocny czas bez wyprowadzania. Łatwo pisać gorzej zrobić ale ja wyprowadzałam nawet w nocy.
  7. Każdy z nas psiarzy ma niestety takie smutne wspomnienia, ale nasze psy nie odchodziły w samotności jak te biedy w schroniskach, miały do końca swojego ludzia i domek. A trzeba pamiętać tylko o tym ile dały nam radości przez całe swoje życie, i trzeba się cieszyć że to one od nas odeszły pierwsze a nie my od nich , bo my umiemy sobie poradzić, a one bez nas nie:(. A Dropsik mimo że nie jest zdrowy , ma wspaniałą cioteczkę Germaine i nie jest skazany na schron :):).
  8. [quote name='idusiek']tylko komu? jak wybrac który z tej 13 jest juz chory i najbardziej potrzebujacy? jak one prawdiopodobnie mają wszyztkie to samo? :( ja nie umiem....[/QUOTE] No właśnie jak wybrać, czasem to się odechciewa:(:(. Losowo chyba :(:(. Ale jak chociaż jednemu się pomoże z tych pieniędzy co są to lepiej jednemu pomóc niż żadnemu, Idusiu biedny. Całemu światu niestety nie da się pomóc a szkoda:(:(
  9. Pokazujemy się Śliczny Gasparku, może ktoś nas wypatrzy, jakiś dobry ludź:)
  10. śliczna jest, no gdzie ten domek Tamarko
  11. [quote name='Ma6da']deklaruje 20 zł od lipca proszę mnie dopisać[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi: Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:już dopisuję i wysyłam nr konta
  12. O boże przeczytałam, Idusiu Kochana, wafelek już nie cierpi, a dzięki Tobie i wszystkim którzy ci pomagali nie odszedł sam i był z nim jego ludź do końca. Tak mi strasznie przykro, zrobiłaś Idusiu to co można było w tej sytuacji, Wszystkim którzy odpowiedzieli na nasz apel jeszcze raz bardzo dziękuję :-(:-(:-(
  13. Witajcie kochane Cioetczki. Dogo mnie do was przez 3 dni nie dopuszczało. Biedna Nes ma 3 światy. Uściskaj całą swoją menażerię Nes. Wszystkim życzę zdrowia. Mam nadzieję że dogo już na dobre będzie działać
  14. Jak wielu innych nie mogłam od piątku wejść na dogo , a tu takie rewelacje. Dziewczyny jesteście wielkie, skuteczne i wspaniałe. Jakby któraś na prezydenta chciała iść to ja będę głosować :multi::multi: Wielki szacunek za błyskawiczną akcję
  15. Witajcie Cioteczki, wreszcie na dogo weszłam . Masakra nie mogę prawie nic napisać, Gisic gdyby potrzbna była kasa i kontakt a ja nie mogłabym wejść na dogo to Justyna85 ma mój telefon. Cieszę się że u Tofika ok. Wpłynęło 20 zł od Wiga. Bardzo dziękujemy Aktualne rozliczenie zawsze w 2 poście
  16. nie mogłam wejść na dogo od piątku. Nie wiem czy wyśle mi się ta wiadomość bo 5 raz próbuję. Tez uważam że trzeba dać to ogłoszenie do DZ. Będzie jeszcze trochę kasy z bazarku z filmami które dała mi Kathrby. Połowa na Tofika a połowa na Kajtka i Manię, tylko nie wiem kiedy go sfinalizuję bo nawet konta nie powysyłałam bo mi dogo nie chodzi
  17. Nie mogłam wejść na dogo od piątku. Dopiero teraz mi się udało, czytam i włos mi się jeży. Trzymaj się biedny maluszku. Bardzo bardzo dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na maile i zadeklarowali wpłaty na wafelka. Bardzo przepraszam że nie mogłam tego zrobić na bieżąco. Żeby tylko biedak miał szansę wykaraskać się z tego. Brak mi słów po tym co przeczytałam :(:(:(
  18. cyt maila od Patyś_ "Na razie rozsyłam, jak będę mogła wspomogę jakąś wpłatą " cyt maila od Chi23 "Niestety nie mogę wpłacić pieniędzy ale porozsyłam wątek" Bardzo dziękujemy, za pomoc :loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Bardzo dziękujemy za obecność na wątku:calus::calus::calus::loveu::loveu:
  20. Mam odpowiedz na pw od Waldi481 cyt: "Witamy najserdeczniej wspomożemy wpłata,ale możliwe to byłoby dopiero w lipcu.Jesli tak by mogło byc to prosimy o przypomnienie w ok.10-tego lipca." Kostuś bardzo kochanej :loveu::loveu::loveu::loveu: cioteczce dziękuje :multi::multi::multi:
  21. Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi: Przyda się iduśkowi i grosik i bazarek:multi::multi::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...