-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Bardzo CI :loveu::loveu::loveu::loveu: dziękujemy. każdy grosik pomoże iduśkowi :multi::multi::multi::multi:
-
Beatko :loveu::loveu::loveu::loveu: przepraszam za atak na Ciebie i bardzo ci dziękuję :multi::multi::multi:
-
Mam odpowiedź na maila od cioteczki Beta&Czata "Mysza, daj mi pw przypominające w poniedziałek. Cos przeleję (no i poprosze o nr. konta)." :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi: Iduśku wyślij nr konta
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Jak tam Diegus dzisiaj -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_VxkEvkwEI/AAAAAAAABqc/dkdMCYgBBzI/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20003.jpg[/IMG] to jest z tych linków na 1 stronie. przeszukam jeszcze te od renatki [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3559/pakamera203.jpg[/IMG] -
Jestem na zaproszenie IVV. Nie mogę pomóc w tym momencie finansowo ale porozsyłam prośby na PW.
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
Mysza2 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Pusto u nexta, nikt o kaskę dla niego walczy:( -
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Mysza2 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Bratku, żaden domek się nie zgłosił? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Mordka stale uśmiechnięta :fadein::smile: Dobrze mu nareszcie!!!! :kiss_2:[/QUOTE] Jescze jak. Na rękach noszony :lol::lol::lol: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nesusiu, moja też tak nie piła po zabiegu, zapytaj na wszelki wypadek weta, ale nie martw się, będzie dobrze:loveu::loveu::loveu: -
Daśko kochana, sponsorów Agdana chcesz wystarszyć :lol::lol:
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Nesusiu, o której jedziesz z Diegusiem? Jeszcze leci mu z tej rany? :shake:[/QUOTE] No i jak tam dzisiaj Dieguś -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
pokazujemy się tamarko, no gdzie ten Twój domek się czai -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']Oj tak Myszko,biznes pierwsza klasa:roll:.szczególnie przy starych,schorowanych,sikających,kupkających psach:-(.Mam psiaka z padaczka,miałam z odlezynami,mam psiaki z róznymi schorzeniami i pracy jest przy tym mnóstwo[/QUOTE] To właśnie starałam się jej wytłumaczyć, a poza ty każdy DT ma jekieś psy bez sponsoringu na własnym wikcie. Mam nadzieję że jak ta osoba trochę pobędzie na dogomanii i zobaczy czym to się je to zmieni zdanie. Nie chciałam jej obrażać ani zniechęcać bo często takie nastawinie wynika tylko z niewiedzy. Jakbyś już Renatko nie wiedziała co z tym nadmiarem kasy zrobić to podziel się ze mną :):) Muszę się z Justyną zdzwonić co z tym ogłoszeniem, bo nawet nie wiem czy poszło. Nie wiem ile Renatka jeszcze wytrzyma, ale jeśli nie uda się go wyadpotować to może szukać innego DT? Co o tym myslicie? -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Reniu, pupę to ty musisz mieć twardą niestety. Ja mam nadzieję że z tych papierowych ogłoszeń może się ktoś odezwie. Niestety macie rację, szum i krzyk na początku a jak już pies w DT to jakoś znika większość. Samo życie. Ja jeszcze podoklejam trochę ogłoszeń. A nuż ..... Serdecznie cię pozdrawiam Renatko:):). A wiesz że dzisiaj rozsyłając prośby o kaskę na DT dla takiego Staruszka z Zabrza Agdana jedna z osób szczegółowo mnie wypytywała ile taki Dt kosztuje, na co te pieniądze i na końcu stwierdziła że to świetny biznes. Powinnam była (a nie mogłam) odpisać "to rób do cholery ten świetny biznes:. Ręce opadają -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nesusiu kochany , cały dzień mnie z wami nie było bo zbieraliśmy deklaracje na inną biedę i udalo sie. Staruszek Agadan z zabrza jedzie do DT Nie martw się tym że nie je to dopiero pierwszy dzięń, ja moją suńkę sterylizowałam w lutym. Też dochodziła do siebie i nie od razu jadła i pila. Panikowałam podobnie jak ty. Zobaczysz że już jutro będzie lepiej. ja wiem to co pisze goldenek, ile z siebie dają ludzie oferujący tymczasy, ale jedna z osób do których dzisiaj wysłałąm pw o pomoc dla Agadan męczyła mnie chyba 6 mailami dociekając na co idzie te np 300 zł za DT ona wyobraża sobie że ktoś biznes na tym robi. Starałam się jej tłumaczyć jak to naprawdę wygląda , ale nie wiem czy przekonałam. Prosiło się napisać "to rób do cholery ten cudowny biznez" . Trzymaj się Nesusiu. Mówię Ci że jutro Diego będzie już lepszy. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Na seans filmowy to do jutra trzeba poczekać bo na szybko naładowałam akumulatorki byle tylko zdjęcie rachunku i kilka Tofika na szybko zrobić. Na jutro już się mam nadzieje doładują porządnie chociaż ten mój aparat to strasznie ciągnie i po kilku zdjęciach koniec. Wpłaty 20zł od Justyny nie otrzymałam nadal czekam, piszę co by później nieporozumień nie było[/QUOTE] Gisic to do jutra nie będę tego zmieniać w rozliczeniach. Jak do jutra nie będzie to skoryguję -
Cioteczki mamy jeszcze jedną stałą deklaracje cyt. maila od Kachul "jasne nie ma problemu dycha miesiecznie zawsze sie znajdzie ( jesli bede miec kase napewnoi wysle wiecej) prosilabym tylko o przypominanie o wplaceniu kasy i numer konta pozdrawiam Kaśka" "kiedy beda Panie wysylalay numer konta prosilabym razem z adresem, kodem i miastem -przelew bede robic od taty a bez wszystkich danych kasa nie pojdzie.pozdrawiam " :multi::multi::multi: bradzo dziekujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: cioteczki wyślijcie nr konta
-
Dasieńko kochana, normalnie to nie idzie aż tak szybko. Znajomi się wyczerpują i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Bardzo się cieszę że się Udało głównie dzięki Tobie:multi::multi:
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości Gisic. Ta pani wet też kochana kobieta. Dobrze ze Tofik jednak dostał szansę. Strasznie się cieszę że w dobrym kierunku wszystko idzie :multi::multi: To czekamy na seans Filmowy. -
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziękujemy:multi::multi::multi::multi: Agadon niech walizki Pakuje. Cioteczki to już chyba powinnyście powysyłac nr konta
-
Spokojnie Daśka ja caly czas wysyłam na pw. Dozbieramy, Ty to byś w jeden dzień chciała, to tak dobrze nie idzie :lol::lol::lol:
-
Daśka jesteś wielka, Oczom nie wierzę :loveu::loveu::loveu: Bjutko brakuje 43 zł stałych chyba bo 350 hotelik tak? Zaraz rozsyłam dalej, Kikou niech szykuje apartament a Agadon niech się pakuje pomalutku :multi::multi:
-
Ja przy Daśce to maleńki żuczek, leszczuś jestem. Ja 50 maili na dwie deklarację muszę wysłać a Daśka to w pół godziny 100 zebrała i chwała jej za to :loveu::loveu::loveu: