Cioteczki zajrzyjcie proszę , bardzo potrzebne stałe deklaracje , DT załatwiony przez Panią Teresę dla ślepaczka ale brak kasy [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-16.png[/IMG]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-15.png[/IMG]
przepraszam za offa ale zajrzyjcie proszę cioteczki http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje
cioteczki zajrzyjcie proszę do następnego ślepaczka bardzo potrzebne stałe deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
Zajrzyjcie proszę bardzo potrzebne stałe deklaracje
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
zajrzyjcie proszę, bardzo potrzebne stałe deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
Zajrzyjcie proszę bardzo potrzebne stałe deklaracje
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje[/url]
Agdanek na wywczasach :):) super zdjęcia Bjutko.
Następna bieda w potrzebie zajrzycie cioteczki http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje
Super wiadmości. Zabierajcie go zaraz. Ja nie spocznę dopóki nie uzbieram na niego deklaracji. Jeden jest w moim podpisie Gaspar też uratowany od morbitalu.
Iduśku , też jesteś na wątku tego biednego onka ślepaczka
http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-Potrzebne-deklaracje
Może cioteczki chciałyby tam przenieść stałe deklakacje z Wafelka.
Tam jest tak mało czasu:(:(:(
Jestem na zaproszenie IVV. Będę rozsyłać na ile dogo mi pozwoli bo stale mam problemy. Dzisiaj w pracy nie dam rady bo mnie wyrzucą. Wieczorem w domu się zaraz rzucę.
Iduśku , a może te osoby co złożyły stałe deklaracje na Wafelka a potem misia, zgodziłyby się przenieść je tutaj?
On był w takim marnym stanie przed zabiegiem, że nie było mowy o ciachaniu, bo nie było wiadomo czy w ogóle się się pozbiera. A teraz trzeba będzie się do jajuniów chyba przymierzyć:):)
Kajtek, mały starszy piesek,
posłuszny, przyjacielski,
ufny, zachowuje czystość
w mieszkaniu, szuka domu
kontakt tel. xxx xxx xxx
Jakoś tego ideału nie mam gdzie wstawić Renatko:) może tak?