Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cytuję maila od Kava "podaj konto , ale prosze z IBAN-em do przelewow miedzynarodowych pozdrawiam i dalej tak trzymac" :loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi: Prosiłam Kava o odpowiedź czy to stała czy jednorazowa deklaracja
  2. :multi::multi::multi::multi::multi:bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu: Konto będziemy wysyłać jak będzie komplet deklaracji
  3. :multi::multi::multi::multi::multi: bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Daśka , szczęka mi opadła i włos stanął dęba :smhair2::smhair2::smhair2::smhair2::question::question::glaszcze::glaszcze::jumpie::jumpie::huh: Jeśli masz jeszcze dużo takich znajomych, to Agdan walizki niedługo będzie pakował :loveu::loveu::loveu::loveu: A ja oferma żeby było śmieszniej, bezczelnie jeszcze do Daśki przed chwilą maila wysłałam o deklarację na Agdana (z rozpędu oczywiście) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. :multi::multi::multi::multi: Agdanek bardzo dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu: i my też :loveu::loveu::loveu::loveu: A numer konta cioteczki będą wysyłać jak się uzbierają stałe deklaracje
  6. Bardzo dziękujemy za obecność na wątku :loveu::loveu:. Jednorazowe oczywiście też, poza hotelem potrzebny będzie transport być może leki. :loveu::loveu:
  7. Ja rozsyłam taki tekścik na pw (może ktoś chce sobie skopiować) "Witaj, bardzo proszę pomóż nam wyciągnąć ze schronu ślicznego pluszaka, staruszka Agdana. To link do jego wątku http://www.dogomania.pl/threads/186204-Staruszek-AGDAN-nie-chce-si%C4%99-podda%C4%87.-Spr%C3%B3bujmy-nazbiera%C4%87-na-hotel... Brakuje jeszcze tylko 200 zł stałych deklaracji żeby biedak pojechał do DT. Nie ma szans w schronisku. Każde 5 zł a nawet 1 zł stałej deklaracji to kroczek do godnej starości tego biedaka. Bardzo przepraszam, że zakłócam spokój Pozdrawiam serdecznie"
  8. :thumbs::thumbs:To ja chociaż kciuki potrzymam:thumbs::thumbs:
  9. Nes jak się wyśpisz to czekamy na dokładne sprawozdanie
  10. Jestem na zaproszenie Fiorsteinbok zapisuję. Na razie nie mogę złożyć stałej deklaracji chyba że mi się coś zwolni. Będę rozsyłać wątek
  11. Maleństwo super, A ty Nes zostaw ten aparat i zajmij się sobą i przystojniakiem:loveu::loveu:
  12. Justyna się nie odzywa. Może ma kłopoty z dogo. Ogloszenie miało być w ten piątek, ale coś tam się skomplikowało. Z tego co oglądalam w DZ to zdjęcie jest na górze a pod spodem tekst
  13. Co tu tak pusto u Wilczka
  14. Nikt do Ciebie biedaku nie zagląda. Pokazuj się cioteczkom i proś o kaskę
  15. Pokazujemy się Pilociku, może ktoś cię wreszcie wypatrzy
  16. Dzięki nesusiu za relację. Zajmij się sobą i Diegiem. Odpoczywajcie :):)
  17. Nie wiadomo jakie miał doświadczenia z ludźmi, chyba takie, że woli dystans trzymać. A wiecie jak on długo jest u tego "troskliwego właściciela"?
  18. Nes tam pewnie pazurki obgryza
  19. [quote name='kaa']No to i obiecany filmik, trochę to trwało , ale przynajmiej mniej niż ostatnio, mam jeszcze jeden ale później go wstawie [URL="http://pl.tinypic.com/r/2urnncx/6"]View My Video[/URL][/QUOTE] Rzeczywiście nieźle to chodzenie wygląda. Super psiak to jest. Może rzeczywiście obejdzie się bez operacji. Oby :):)
  20. Dzięki za wiadomości Germaine :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...