Daśka , szczęka mi opadła i włos stanął dęba :smhair2::smhair2::smhair2::smhair2::question::question::glaszcze::glaszcze::jumpie::jumpie::huh:
Jeśli masz jeszcze dużo takich znajomych, to Agdan walizki niedługo będzie pakował :loveu::loveu::loveu::loveu:
A ja oferma żeby było śmieszniej, bezczelnie jeszcze do Daśki przed chwilą maila wysłałam o deklarację na Agdana (z rozpędu oczywiście) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: