-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jasperek według mnie coraz lepiej.Nabiera ufności.Narazie do mnie,ale ,to juz coś;-).Wczoraj po raz pierwszy pozwolił mi siebie wygłaskać (wcześniej na każdy dotyk odskakiwał jak poparzony).Wylizał mi ręcę i mogłam Go głaskać.Trwało to dobrą chwilę ,aż uświadomił sobie że chyba pozwolił sobie za dużo i pognał do budy:-). Bardzo się cieszę :lol::lol::lol:. Teraz musi być już tylko lepiej. Drobnymi kroczkami do przodu.:lol::lol: -
zapraszam na bazarek http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
Mysza2 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY[/url] -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
Mysza2 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
cioteczki zapraszam na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY[/url] -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że przeżyjesz razem z gromadką te upały. W bloku po prostu nie da się żyć, nawet noc nie przynosi ulgi, ciepło bije od ty betonów. Mam nadzieję że na otwartym terenie jest wam chłodniej:) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ula za zdjęcia. Cieszę się że Tofik taki zadowolony pychol ma. Mam nadzieję że z sikaniem w dalszym ciągu nie ma niespodzianek.:) Wpłynęło 30 zł od Mroowa. Przelałam 100 zł za 10 dni DT. Aktualne rozliczenia w 2 poście -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy do Zeuska -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę że jest aż taka poprawa, Buziaczki dla Nes i dla Trufelka, no i dla Diega oczywiście Mizianko :lol::lol::lol: A przy okazji zaproszę na bazarek dla Lisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY[/url] -
Klaudiusku, Tak strasznie smutno mi się zrobiło, ale pomyślałam sobie o Tobie, że zapewniłaś temu biedakowi kilka miesięcy życia w komforcie, wśród dobrych ludzi, obecność ręki która pogłaskała i godny koniec który nie jest dany każdemu psu, ani każdemu człowiekowi. Każdy musi odejść, ale życzę wszystkim aby mogli odejść tak godnie jak Max mógł odejść dzięki Tobie. Żegnaj Maxiu [*]. Buziaczki i ogromny szacunek dla Ciebie Klaudiusku.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę Ulu że wszystko jest ok. Taka byłam niecierpliwa bo zaraz jadę i będę na dogo dopiero jutro wieczorkiem:):):). Fajnie że się dogaduje i z sikaniem nie było niespodzianek. Znoście jakoś te upały. Do jutra:):) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ulu, jak się miewa Tofik? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
O Kapselek kochany się objawił :loveu::loveu::loveu::loveu: Jak długo jeszcze dieguś z tym kołnierzem będzie musiał się męczyć? -
[quote name='beataczl']niestety , nie potrafie.:shake:... moze ktos napisze jak to sie robi, to sie nauczymy:smile:[/QUOTE] Służę pomocą [URL]http://www.tinypic.com/[/URL] - to jest link do bezpłatnego serwera a to link do instrukcji jak wstawiać [url]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/url] instrukacja w pierwszym poście tego wątku. Serdecznie pozdrawiam :):)
-
[quote name='daśka']ja tak bardzo czekam na jej szczek...nawet nie macie pojęcia!!!!![/QUOTE] Nie przejmuj się brakiem szczekania Daśka, nie wszystkie psy szczekliwe są.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']czekamy na wieści jak tam sobie psianka radzi w nowym otoczeniu? ma on już gdzieś zrobione ogłoszenia?[/QUOTE] Ma ogłoszenia zrobione przez Gisic87 są w poście nr 962. Ulu czekamy z niecierpliwością na wiadomości:) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Budzimy całe towarzystwo, nie lenić się bo niektórzy :(:( w pracy siedzą :( Dieguś, dzisiaj to ten upał da ci popalić, powiedz tym potworom co Cię tak męczą, żeby cię oblewali od czasu do czasu:):):) -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do Ciebie już się przekonał. To już coś. Pomału i głaskanie polubi. Może nie znał głaskania biedak:( -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Piechcia15 podała mi telefon do DOROTIKUS z Piotrkowa . Gisic ma do niej dzisiaj dzwonić. Może ona będzie znała kogos z Bełchatowa bo jo już bliżej. Z mapy pomocy wysłałam pw do ciotek z Łodzi, ale tylko Piechcia mi odpisała