-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Super wiadomości:):):) bardzo się cieszę. Tak trzymać:):)
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Zeusku, dzień był paskudnie gorący, ale teraz możesz sobie pospacerować - zaraz jakaś dobra ciotka sie z tobą przebiegnie :)[/QUOTE] Czekaj Marudko :-o:-o:-o:-o lecę za wami :Dog_run: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Diego, życzę ci nareszcie zdrowego ucha :) i oby Twoja pani robiła szybkie postępy w aportowaniu :cool3:. Dieguniu, te potwory nie chcą dla ciebie źle :loveu:[/QUOTE] Dołączam się do życzeń. Diegusiu pomału nauczysz ich wszystkiego. Wolno się uczą, ale mają dobre chęci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czekamy Ulu aż nam coś napiszesz jak dzień minął i jak tam nasz przystojniak sobie radzi:) -
[quote name='ossa98']Dziewczyny, a co myślicie o tym dt u Redpita? żadna z Was nie ustosunkowała się do mojego postu. Chyba domek tymczasowy z kosztami tylko za jedzenie i weterynarza jest godny rozważenia?[/QUOTE] Pewnie że jest godny rozważenia. Giselle4 rozeznaje temat. Dogo mi tak chodzi że mam kontakt utrudniony. Jutro jej zapytamy czy coś ustaliła, bo dzisiaj już chyba nie ma jej na dogo.
-
Odwiedzamy staruszka i o zdrowie pytamy:)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądamy do Jasperka i czekamy na wiadomości:) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']ok. Dziękuję:) a w sumie to on przyniósł dziś szczęście jeszcze jednej psince:)...bo transport szedł idealnie zgodnie z planem i jak dojechałem do Jamrozowizny do schroniska to zapytali czy nie wezmę jeszcze jednego psiaka do Katowic..:) no i zabrałem i mała Neli też już w domku:)pozdrawiam wszystkich:)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy Nikuś. Pieniążki już poszły. Fajnie że drugiemu psiaczkowi się udało. Zdjęcia Tofika śliczne. Przystojniak z niego. Żeby się jakiś dobry DS tafił. Wpłynęło 20 zł od Ma6da Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Jeeeeest :) czyli jednak wyróżnienie coś daje :) Gisic trzymaj ręke na pulsie, nie można zmarnować takiej szansy,jeśli kobieta wydaje sie OK. Ja dzisiaj od samego rana znalazłam już szczeniaka z obrożą i smyczą,do którego nikt sie nie przyznaje i którego o mało nie przejechałam i siostrzenica mówi o psiaku,który od 3 dni leży pod klatką...Cholerne wakacje...[/QUOTE] Może choć Mani się poszczęści :) No wakacje, prezenty gwiazdkowe zaczęły przeszkadzać w wyjeździe na urlop :(:( . -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale przystojny ten nasz facio. Pięknie się prezentuje na zielonym tle:):). A ozór chętny do lizania chyba:):) To dalej trzymamy kciuki za zgodę w Twojej czeredce -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']to trzymamy kciuki za zapoznanie psiaków oby wszystko było dobrze :thumbs: będziemy też wdzięczni za fotki Toficzka :loveu:[/QUOTE] Trzymamy kciuki :thumbs: :thumbs: :thumbs::thumbs: i czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje. Co do transportu Nkusia to jestem za dołożeniem się. Jeśli inni też są tego zdania to poproszę o nr konta Nikusia. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']A moze sprobowac,sprobuje napisac o pomoc do jednej cioteczki moze pomoze[/QUOTE] Pewnie że spróbuj, dobrych rad nigdy nie za wiele -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Biedny Diegusiu, a to potwory, tak cię meczą, dobrze że chociaż miziają od czsu do czasu. Masz rację te ludzie to tęmpe strasznie, ale pracuj na Ness, na pewno zrobi postępy w tym aportowaniu, daj jej trochę czasu. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Super, ze z uszkiem lepiej :) Mizianki i buziaki dla faflunka :kiss_2:[/QUOTE] I od ciotki Myszy też:):) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jamor odpisał mi tak "u mnie jest taki sam Gucio. nie ma złotuch srodków na leczenie takich objawów .ja mam na dt takiego gucia,podobny a wrecz identyczny do tego co jest podklejony na twoim zdjeciu.zaden DT nie zastapi warunkow domowych.czas czas i czas, samkołyki itd itd" Warunki domowe to Puśka ma u Pani Iwony. To już prawie cztery miesiące chyba jak tam jest. Żeby choć malutkie postępy były to można by mieć nadzieję na jej socjalizację. Może potrzebuje więcej czasu. Czy ona na początku Pani Iwony też się bała?. No jeśli tak a teraz ją akceptuje i część jej dzieci to postęp chyba jest. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Donka, a czy są jakieś postępy w jego zachowaniu, mam na myśli , czy mniej się boi, czy merda ogonem jak wchodzisz?