Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Super wiadomości:):):) bardzo się cieszę. Tak trzymać:):)
  2. [quote name='Maruda666']Zeusku, dzień był paskudnie gorący, ale teraz możesz sobie pospacerować - zaraz jakaś dobra ciotka sie z tobą przebiegnie :)[/QUOTE] Czekaj Marudko :-o:-o:-o:-o lecę za wami :Dog_run:
  3. [quote name='Maruda666']Diego, życzę ci nareszcie zdrowego ucha :) i oby Twoja pani robiła szybkie postępy w aportowaniu :cool3:. Dieguniu, te potwory nie chcą dla ciebie źle :loveu:[/QUOTE] Dołączam się do życzeń. Diegusiu pomału nauczysz ich wszystkiego. Wolno się uczą, ale mają dobre chęci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Czekamy Ulu aż nam coś napiszesz jak dzień minął i jak tam nasz przystojniak sobie radzi:)
  5. [quote name='ossa98']Dziewczyny, a co myślicie o tym dt u Redpita? żadna z Was nie ustosunkowała się do mojego postu. Chyba domek tymczasowy z kosztami tylko za jedzenie i weterynarza jest godny rozważenia?[/QUOTE] Pewnie że jest godny rozważenia. Giselle4 rozeznaje temat. Dogo mi tak chodzi że mam kontakt utrudniony. Jutro jej zapytamy czy coś ustaliła, bo dzisiaj już chyba nie ma jej na dogo.
  6. Odwiedzamy staruszka i o zdrowie pytamy:)
  7. Zaglądamy do Jasperka i czekamy na wiadomości:)
  8. [quote name='Nikus']ok. Dziękuję:) a w sumie to on przyniósł dziś szczęście jeszcze jednej psince:)...bo transport szedł idealnie zgodnie z planem i jak dojechałem do Jamrozowizny do schroniska to zapytali czy nie wezmę jeszcze jednego psiaka do Katowic..:) no i zabrałem i mała Neli też już w domku:)pozdrawiam wszystkich:)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy Nikuś. Pieniążki już poszły. Fajnie że drugiemu psiaczkowi się udało. Zdjęcia Tofika śliczne. Przystojniak z niego. Żeby się jakiś dobry DS tafił. Wpłynęło 20 zł od Ma6da Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='jusstyna85']Jeeeeest :) czyli jednak wyróżnienie coś daje :) Gisic trzymaj ręke na pulsie, nie można zmarnować takiej szansy,jeśli kobieta wydaje sie OK. Ja dzisiaj od samego rana znalazłam już szczeniaka z obrożą i smyczą,do którego nikt sie nie przyznaje i którego o mało nie przejechałam i siostrzenica mówi o psiaku,który od 3 dni leży pod klatką...Cholerne wakacje...[/QUOTE] Może choć Mani się poszczęści :) No wakacje, prezenty gwiazdkowe zaczęły przeszkadzać w wyjeździe na urlop :(:( .
  10. Ale przystojny ten nasz facio. Pięknie się prezentuje na zielonym tle:):). A ozór chętny do lizania chyba:):) To dalej trzymamy kciuki za zgodę w Twojej czeredce
  11. [quote name='zuzia_kuzik']Czy jest jakas cioteczka tutaj z Warszawy ?? bo jedna cioteczka zaoferowala kilka fantow na bazarek i trezba je od niej odebrac:)[/QUOTE] Zuziu, napisz może na wątku transportowym.
  12. [quote name='giselle4']o to mi chodziło czy moge podac nazwisko? czy to jest nick?[/QUOTE] To jest nick
  13. [quote name='diana79']to trzymamy kciuki za zapoznanie psiaków oby wszystko było dobrze :thumbs: będziemy też wdzięczni za fotki Toficzka :loveu:[/QUOTE] Trzymamy kciuki :thumbs: :thumbs: :thumbs::thumbs: i czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje. Co do transportu Nkusia to jestem za dołożeniem się. Jeśli inni też są tego zdania to poproszę o nr konta Nikusia.
  14. [quote name='lika1771']A moze sprobowac,sprobuje napisac o pomoc do jednej cioteczki moze pomoze[/QUOTE] Pewnie że spróbuj, dobrych rad nigdy nie za wiele
  15. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Biedny Diegusiu, a to potwory, tak cię meczą, dobrze że chociaż miziają od czsu do czasu. Masz rację te ludzie to tęmpe strasznie, ale pracuj na Ness, na pewno zrobi postępy w tym aportowaniu, daj jej trochę czasu. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='giselle4']Myszko ,otrzymałam -80zł od Ciebie .....[/QUOTE] To nie ode mnie tylko od cioteczki Waranska (pisałam w tytule przelewu). Cioteczka przysłała mi 20 Euro. Cieszę się że doszło :)
  17. [quote name='ageralion']Super, ze z uszkiem lepiej :) Mizianki i buziaki dla faflunka :kiss_2:[/QUOTE] I od ciotki Myszy też:):)
  18. A ja miziam Dropsa po łebulu i za uszami :):):)
  19. Jamor odpisał mi tak "u mnie jest taki sam Gucio. nie ma złotuch srodków na leczenie takich objawów .ja mam na dt takiego gucia,podobny a wrecz identyczny do tego co jest podklejony na twoim zdjeciu.zaden DT nie zastapi warunkow domowych.czas czas i czas, samkołyki itd itd" Warunki domowe to Puśka ma u Pani Iwony. To już prawie cztery miesiące chyba jak tam jest. Żeby choć malutkie postępy były to można by mieć nadzieję na jej socjalizację. Może potrzebuje więcej czasu. Czy ona na początku Pani Iwony też się bała?. No jeśli tak a teraz ją akceptuje i część jej dzieci to postęp chyba jest.
  20. Zaglądamy do Lisia. Wczoraj mi net wieczorem prawie zamarł. Nic mi się nie udało wieczorem powysyłać, a tu kasa dalej potrzebna, może w pracy trochę czasu znowu podkradnę dla Lisia
  21. Donka, a czy są jakieś postępy w jego zachowaniu, mam na myśli , czy mniej się boi, czy merda ogonem jak wchodzisz?
  22. Otrzymałam 20 Euro od cioteczki Waranska Zaraz przeleję 80 zł (kurs kantor Europa Katowice 4,00) 80 zł Bardzo bardzo :loveu::loveu::loveu::loveu:cioteczce dziękujemy:multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...