Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Mam odpowiedź na pw od KasiaTatry "podtrzymam. chociaz juz po drodze sie wpakowalam w następna [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] jak juz bedzie wszystko jasne prosze o namiary na konto. Rzadko teraz bede w na dogo wiec prosze o wyrozumiałosc. Bazarki moge robic dopiero koncem lipca. Pozdrawiam, Kasia" :multi::multi::multi::multi:Bardzo bardzo Ci dziękujemy Kasiu :loveu::loveu::loveu::loveu: Grażenko to możesz zapisać że podtrzymana i wyślij na pw nr konta
  2. Yoko100 podtrzymuje deklarcję 10zł przez pół roku Gorki330 deklarował 10 zł stałej czyli te 60 zł to chyba za 6 miesięcy Bela51 5 zł deklaracja stała KasiaTatry nie odpowiedziała mi czy podtrzymuje czy nie To co wpłynęło na moje konto od IVV 60,38 i od katarzyny09 30 zł przelałam na konto Edytki 06.07.2010
  3. Dopisałaby w opisówce od kiedy jest w DT. Co do tytułu to może "POMOCY!!! Przerażona, półdzika co z nią dalej będzie?" ale nie upieram się przy zmianie. Justynko napisałam do Jamora czy ma jakiś pomysł jak pracować z takimi psami. Sciągnąc ludzi to można tylko pw wysyłając.
  4. Bidna Sunia, tyle na nią jedną że 5 psów by obdzielił. Jak dobrze że ma was:)
  5. [quote name='pati851']moge dac karme[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Bardzo dziękujemy:multi::multi::multi:
  6. To czekamy na info po wizycie u weta
  7. Ja też coś dorzucę przecież nie zostawimy cię Justyna na lodzie .Tylko myślę co dalej. Teraz nie krzyczcie za to co napiszę bo ja tylko głośno myślę. Czasem myślę czy ona nie lepiej czułaby się w kojcu i w budzie gdzie mogłaby się schować i mieć rzadszy kontakt z człowiekiem. I w dalszym kontekście myślę o Jamorze. Wiem ze nie ma miejsc do września ale może od października? Piszą że ma duże sukcesy z trudnymi psami. Justyna, a czy ona Pani Iwony też się boi ?
  8. Ja nie wiem co z nią zrobić:( i skąd kaskę zebrać. Teraz bardzo ciężko jakoś idzie z tym zbieraniem:(:(
  9. Zdrowiej biedna Psinko i przybieraj dalej na wadze (byle bez przesady) :):)
  10. Zaglądamy rano do Sussi. Tak jak piszesz Daśko to jest właśnie takie łapiące za serce że te biedy które od człowieka tyle złego zaznały dalej do niego lgną i tak potrzbują tego swojego ludzia.
  11. [quote name='jusstyna85']Jaki on śliczniusi jest :) Chciałam siedzieć cicho,ale nie mogę...chociaż na chwilę(oby nie tylko na chwilę) poprawię sobie i Wam humory...:) Dostałam PW w jego sprawie,ktoś myśli o Tofiku i interesuje sie nim...może to już na zawsze :) Tak bardzo bym chciała...[/QUOTE] :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  12. [quote name='Asiaczek']A czy teraz w schronie Lisek choć troszkę otworzył się? W sumie jest obecnie w zupełnie nowejsytuacji i ciekawa jestem jego zachowania tu i teraz... Pzdr.[/QUOTE] Też jestem ciekawa. Myślę że Grażynka nam coś więcej napisze:)
  13. [quote name='wujek & ciocia']witam jestem na zaproszenie zuzia_kuzik :) póki co deklaruję jednorazowo 30 zł ... pzdr[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi:bardzo cioci i wujkowi dziekujemy:loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Maruda666']Ja też chcę wymizać kosmitę :) :) :)[/QUOTE] Marudko :loveu::loveu::loveu::loveu: jak dawno razem z tobą w krzaczorach nie byłam. jak wysikiwanie niepotrzebne to wymyziamy Diegusia razem :lol::lol::lol:
  15. [quote name='Iv_'] Cioteczko Nes2009 :loveu:, proszę ode mnie wymiziać kosmitę i podrapać za uszkiem :loveu::loveu:[/QUOTE] Za pachnącym uszkiem :):) Ode mnie też :)
  16. to super wiadomości. Jak Nesusiu bez tego lubego smrodku wytrzymasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Wysyłam i wysyłam te pw a tu nic dzisiaj:(:(:( i taka cisza u Lisia.:-(:-(:-(
  18. Będzie dobrze cioteczki, Oby domek na niego czekał:):)
  19. Też zaglądam do Trymerka
  20. Konto Tofika powiększyło się o wpływ z mojego bazarku filmowego (filmy podarowała cioteczka Kathrby, której bardzo dziękuję) o 44,80 zł. Dopisałam to do wpłat jednorazowych w 2 poście
  21. I znowu tu za Kapslem przyszłam zajrzeć co u Diega. Cioteczki gdzie te upały, o których piszecie? U mnie chłodnawo?
  22. Justynko przelałam 45 zł z bazarku filmowego (filmy dała mi Kathrby, której bardzo dziękuję). To jest połowa z bazarku. druga połowa powiększyła konto Tofika. Napisz mi jak dojdzie.
  23. pokazujemy się sunieczko
  24. [quote name='Korespondentka']Uffff.... przebrnęłam przez cały temat, cieszy to, że jest nadzieja na lepsze życie psiaka i nawet nie macie pojęcia jak się ucieszyłam, że pan do ciupy poszedł :diabloti: szkoda tylko, że tam jeść i pić dają.[/QUOTE] He he bardzo dobre. Ja bym mu jeszcze sterylizację dołożyła, a co , po co ma takich przybywać. Gdyby poszedł do ciupy z takie traktowanie psa, to ja bym się jeszcze bardziej cieszyła:angryy::angryy::angryy: Mam odpowiedź na pw od "sabusia" , wysłałam nr konta. Nie wiem jaką kwotę sabusia wpłaci, ale za każdą bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...