Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Zagladamy do Kremci
  2. Wołaj jak chcesz byle jej to nowe imię szczęście przyniosło:):)
  3. A gdzie sesja zdjęciowa Lisia? Przed jakim snem Gisell, o której ty chodzisz spać, ja dopiero z pracy wróciłam. Cioteczki zaktualizujcie deklaracje i wpłaty na pierwszej stronie bo potem się pogubimy. I banerek dobrze byłoby tam umieścić:):) Wiem że namolna jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. To dobrze. Myślę że on coraz bardziej będzie się na ciebie otwierał. Tak jak pisze Zachary. on potrzebuje czasu. Całe szczęście że tej biegunki nie ma. Sama nie wiem co robić w związku z tym podejrzeniem o cukrzycę. Dla niego taki stres z robieniem czegoś na siłę może być równie groźny. Tylko nie krzyczcie na mnie, ja głośno myślę.
  5. I Sissi dobre i Sussi też. Niech sobie Daśka wybiera:)
  6. [quote name='Lolalola']oj Dusiu oby to sie ziscilo:lol:[/QUOTE] no właśnie, z całego serca jej tego życzę:):)
  7. A to ja Dropsia Wymiziam, jak już wyprowadzony:)
  8. Pokazujemy się Tamarko. No gdzie te domki są?
  9. Zaglądamy do bezproblemowego Zeuska Aniołka. A foteczki chętnie pooglądamy:):)
  10. Zaglądamy do boksiowych cioteczek i Kosmicie zdrówka życzymy. Nesusiu nie udało mi się nic wskórać z tymi opatrunkami:(:(, ale widzę że dobre dusze Cię wspomogły :):)
  11. Myszeczko, a z czego podejrzewacie że on może mieć cukrzycę? Być moze to gdzieś pisze na wątku ale błagam nie każ mi czytać:)
  12. [quote name='daśka']A ja już chyba na każdym watku w którym uczestniczę zapraszam Cioteczki do siebie na urlopik....pokoik narazie zajęty ponieważ odwiedziła mnie Mama,ale za 10 dni,jest do Twojej dyspozycji:-) Miejsca jest na tyle:-) Spokojnie się pomieścimy:-) Z Sosnowca pociąg kosztuje do Gdańska ok 60 zł,a ja już z Gdańska Cię odbiorę:-) A co tam postawię jeden malutki warunek:-) przynajmniej raz dziennie pójdziesz zemną na godzinny spacerek z psiakami:-)?[/QUOTE] Daśko ja nie miałam na myśli urlopu, ja o spokojnej starości myślę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Witamy na wątku i dziękujemy za "kradzież" i podnoszenie:lol::lol::lol::lol::lol:
  14. Śliczne banerki , szkoda że nie mam już gdzie wstawić. Cioteczki wstawcie je do pierwszego postu
  15. Zuziu obfocę książki, które mam ze sobą w pracy to Ci wyślę. Chwilowo nie mam warunków bo mi na ręce patrzą (pracować też trzeba). Zdjęcia niesprzedanych filmów z mojego poprzedniego bazarku sobie ściągnęłaś?
  16. Nie piszę ale czesto zaglądam do Trymerka i życzę mu dużo zdrówka i żeby domek się nie rozmyślił
  17. dostałam odpowiedź na pw od Gudzik cyt: "Narazie nie moge nic stałęgo zadklarować, ale napewno dorzuce pare groszy na Lisia. Czytałam jego wątek. Proszę o jakieś namiary na konto." Bardzo:loveu::loveu::loveu:bardzo :multi::multi::multi::multi::multi:dziękujemy
  18. [quote name='brzośka']a może mnie ktoś przeszkolić, jak się taki baner dodaje? i czemu to właściwie służy - temu, żeby ktoś zwrócił na psiaka uwagę, czy jeszcze czemuś innemu? z góry wielkie dzięki :)[/QUOTE] służy temu co sama piszesz, i od razu można wejść na wątek klikając w banerek. Otwórz sobie dogo 2 razy, pomniejsz oba okna tak żeby były przynajmniej częściowo widoczne oba na ekranie. Na jednym dogo otwórz wątek z postem na którym jest banerek. Na drugim dogo wejdź w swoją sygnaturę a potem edytuj sygnaturę. Przeciągnij myszką banerek do swojej sygnatury (do tego niższego okienka, które pojawia się po edycji sygnatury) i zapisz.
  19. [quote name='Maevel']Witam wszystkich przyjaciół Lisia :) wysłałam przed chwilką dla Chłopaka kaskę![/QUOTE] Przyjaciele Lisia bardzo dziękują :multi::multi::multi::multi: i też witają:loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='bela51']Sliczny banerek, Musze zrobic jakies przetasowanie w moim podpisie. Ciągle brakuje mi miejsca...[/QUOTE] To tak jak mnie:( nie mogę nic wyrzucić bo żadna z tych moich bied nie ma jeszcze DS niestety.
  21. Witam znajome cioteczki i cieszę się że sunia jest u Daśki i w plenerach sobie ładnych urzęduje. Też tak chcę :razz::razz::razz::razz: Daśka zarezerwuj może tam miejsce dla mnie :lol::lol:
×
×
  • Create New...