[quote name='brzośka']a może mnie ktoś przeszkolić, jak się taki baner dodaje?
i czemu to właściwie służy - temu, żeby ktoś zwrócił na psiaka uwagę, czy jeszcze czemuś innemu?
z góry wielkie dzięki :)[/QUOTE]
służy temu co sama piszesz, i od razu można wejść na wątek klikając w banerek.
Otwórz sobie dogo 2 razy, pomniejsz oba okna tak żeby były przynajmniej częściowo widoczne oba na ekranie.
Na jednym dogo otwórz wątek z postem na którym jest banerek. Na drugim dogo wejdź w swoją sygnaturę a potem edytuj sygnaturę.
Przeciągnij myszką banerek do swojej sygnatury (do tego niższego okienka, które pojawia się po edycji sygnatury) i zapisz.