Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Zaglądamy z rana do kochanego staruszka:)
  2. Zgadzam się Papatkiole i Panią Teresą. Jeśli biegunka minęła to dajmy mu dojść do siebie. On musi się poczuć w miarę bezpiecznie w nowym miejscu. Przecież on nie widzi, jego stres związany z każdą nową sytuacją jest 100 razy większy niz u widzącego psa. Pozwólmy mu sie wyciszyć, nabrać zaufania do Donki, poczuć się wreszcie bezpiecznie.
  3. [quote name='Grosziwo']Widziałam, tyle, ze ja wpłacam na poczcie i musiałabym mieć jeszcze oprócz konta adres .[/QUOTE] To wstrzymaj się chwilowo bo musimy poczekać jak Edytka wróci. Zapisuję zeby Ci wysłać na pw.
  4. [quote name='margaret']ależ tu piekny ruch na wątku, super to daje nadzieję:)[/QUOTE] :lol::lol::lol: Ale ruch się zmniejszy bo spadam spać bo świtem do pracy i do wysyłania Maili też. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Grosziwo']Jestem i ja. Nic nie mogę obiecać stałego :-( ale proszę o nr konta to choć jednorazowo postaram się coś wysupłać dla psiaka.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo cioteczce kochanej dziękujemy :multi::multi::multi::multi: Nr konta jest na pierwszej stronie wątku
  6. [quote name='dineh']dziekuje za zaproszenie niestety nie mogę złożyć deklaracji:( a i od banerka widze ktoś jest ...[/QUOTE] Dziękujemy za obecnośc na wątku :lol::lol::lol:
  7. Ja też, smutno będzie bez Bjutki:(:( Aż do 10 września. Kurczę ja też chcę na tak długo pojechać, Szczęściara:):) Dobranoc Gasparku:)
  8. [quote name='Lolalola']tez o tym myslalam ,ale nie umiem rowniez:(...........na dodatek mam kare na dogo;) i nie pozwalaja mi dodawac wiecej banerkow cholercia............[/QUOTE] Za co ty na Boga masz tą karę jak ty tyle tych biedaków sponsorujesz?
  9. Ja umiem ale cały czas maile wysyłam:( Cioteczka Kamilawa obiecała zrobić banerek tylko dziewczyny miały podesłać nowe zdjęcia bo dzisiaj miały być w schronie. Ale na razie się nie odzywają.
  10. [quote name='Korespondentka']:lol: Widzę, Mysza2, że dobrą robotę "odwalasz" ;) z tymi mailami nie obiecuję stałych deklaracji, ale od czasu do czasu coś podeślę[/QUOTE] Robię co mogę cioteczko, ale pod górkę jakoś mi idzie :-(:-( Bardzo dziękuję :loveu::loveu::loveu::loveu: za obecność i "od czasu do czasu coś" :multi::multi::multi::multi: Nie spocznę aż uzbieram dla biedaka bo te jego oczy mi się po nocach śnią. Nawyżej mnie z pracy wyrzucą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Cioteczki Yoko100 podtrzymała poprzednią deklarację 10 zł/miesiąc przez pół roku :multi::multi::multi::multi:bardzo bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='ZUZANNA11']Nie jestem w stanie pomoc finansowo, ale bede odwiedzac. :)[/QUOTE] Witamy na wątku, podnoszenie też się liczy:loveu::loveu::lol::lol:
  13. I wymyziamy przed spaniem :) Dobrze że ta biegunka mu przeszła
  14. Czy Agdanek dalej dyskusje polityczne o wyborach prowadzi z sąsiadami czy grzeczny jest:):)
  15. Wygrzebałam trochę książek na bazarek. Jutro je obfocę i wyślę Zuzi zdjęcia, bo dziecko mi aparat przywiezie późnym wieczorem. Wieczór to u niego tak koło 12.:):)
  16. wróciłam właśnie z pracy i poszukam czegoś na bazarek, tylko aparatu cholercia w domu nie widzę. Jak się ma dorosłe dzieci to człowiek nigdy nie wie co ma w domu a czego nie. Cioteczki, czy ktoś mnie wspomaga w wysyłaniu maili czy samotnie walczę?
  17. Mam na PW deklarację jednorazową dla Lisia od cioteczki Warenska 20 Euro. Bardzo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:cioteczce dziękujemy:multi::multi::multi::multi::multi: i życzymy powrotu do zdrowia
  18. mam odpowiedź na pw od Gorki330 cyt maila: "Witaj ,cztałam o tym bidulu , mam już deklaracje na owczarki z radomia , jeżeli pomoże 10 zł to przyślij namiary pozdrawiam kasia" to jest deklaracja stała miesięczna :multi::multi::multi::multi: Lisio Bardzo bardzo bardzo pięknie dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='taks']Nie mam teraz możliwości ( praca) przeczytac uwaznie wątku ale jeśli jedynym powodem szukania innego locum dla psiaka jest fakt że uparcie siusia w domu to mam na takie ekscesy ( czyli nie chorobowe popuszczanie czy zapalenie pecherza a jedynie uporczywe znaczenie terenu) malutki patencik. Trzeba psu założyc majtki. Nie pampersy tylko zwykłe najzwyklejsze majty nawet zrobione ze starego podkoszulka ale tak żeby był zasłonięty siusiak. Jak pies jest w stanie utrzymac mocz ( czyli jak pisałam jeśli to sikanie nie jest wynikiem choroby) to szybciutko załapie że sikanie sobie po brzuch to nie najlepszy pomysł. Taki "pas cnoty" na czas pobytu w domu wyprowadził mi na prostą pare siusiajacych tymczasowiczów.Tylko majty muszą byc na tyle luźne i elastyczne aby psa nie męczyć ale i na tyle solidnie przytrzymane żeby ich w sekundę nie zdjął[/QUOTE] Taks jeśli to działa, a mówisz że tak to trzeba to rozpropagować :):) Gisic co Ty na to?
  20. Justynko gdzie ty coś wyczytałaś o kojcu. Nikt nic nie pisał o żadnym kojcu i w ogóle nie ma o tym mowy. Tofik byłby u Pani Uli normalnie w domu, w dzień przy tej pogodzie duzo na ogrodzie razem z nią i jej psami. W przypadku gdyby nie dogadywał się z innymi psami to mógłby spać w takim dodatkowym pomieszczeniu które Pani Kasia ma awaryjnie. Ale to też jest w domu. Jak jutro wrócisz to dam Ci telefon do Pani Uli i najlepiej jak sama porozmawiasz. Wszyscy wiemy, ze nie może chodzić po schodach.
  21. cyt maila od Zuzia_kuzik "otoz mam wkrotce zamiar zrobic bazarek , jednak nie mam zbyt duzo fantow[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] znalalznal u siebie kilka koszulek i inne przedmioty , jednak to jeszcze za malo:/ moze Ty albo ktos inny mialby cos do zaoferowania.." Cioteczki przejrzyjcie szafy i pólki i skontaktujcie się z Zuzią. Ja też przejrzę co bym mogła obfocić. Zuzia bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. mamy stałą deklarację od Bela51 cyt maila: "Ja sledze watek Lisia. Dziewczyny, moge zadeklarowac, tylko 5 zł miesiecznie, bo mam nascie deklaracji i na prawde nie wyrabiam. Ale wpłace dopiero po 20 lipca.Pozdrawiam." :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:bardzo bardzo dziękujemy Izuniu, każde 5 zł to dużo dla Lisia :multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...