-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Zaglądamy z rana do kochanego staruszka:)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zgadzam się Papatkiole i Panią Teresą. Jeśli biegunka minęła to dajmy mu dojść do siebie. On musi się poczuć w miarę bezpiecznie w nowym miejscu. Przecież on nie widzi, jego stres związany z każdą nową sytuacją jest 100 razy większy niz u widzącego psa. Pozwólmy mu sie wyciszyć, nabrać zaufania do Donki, poczuć się wreszcie bezpiecznie. -
[quote name='Korespondentka']:lol: Widzę, Mysza2, że dobrą robotę "odwalasz" ;) z tymi mailami nie obiecuję stałych deklaracji, ale od czasu do czasu coś podeślę[/QUOTE] Robię co mogę cioteczko, ale pod górkę jakoś mi idzie :-(:-( Bardzo dziękuję :loveu::loveu::loveu::loveu: za obecność i "od czasu do czasu coś" :multi::multi::multi::multi: Nie spocznę aż uzbieram dla biedaka bo te jego oczy mi się po nocach śnią. Nawyżej mnie z pracy wyrzucą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I wymyziamy przed spaniem :) Dobrze że ta biegunka mu przeszła -
Czy Agdanek dalej dyskusje polityczne o wyborach prowadzi z sąsiadami czy grzeczny jest:):)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozdrawiamy Jasperka wieczorkiem -
mam odpowiedź na pw od Gorki330 cyt maila: "Witaj ,cztałam o tym bidulu , mam już deklaracje na owczarki z radomia , jeżeli pomoże 10 zł to przyślij namiary pozdrawiam kasia" to jest deklaracja stała miesięczna :multi::multi::multi::multi: Lisio Bardzo bardzo bardzo pięknie dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']Nie mam teraz możliwości ( praca) przeczytac uwaznie wątku ale jeśli jedynym powodem szukania innego locum dla psiaka jest fakt że uparcie siusia w domu to mam na takie ekscesy ( czyli nie chorobowe popuszczanie czy zapalenie pecherza a jedynie uporczywe znaczenie terenu) malutki patencik. Trzeba psu założyc majtki. Nie pampersy tylko zwykłe najzwyklejsze majty nawet zrobione ze starego podkoszulka ale tak żeby był zasłonięty siusiak. Jak pies jest w stanie utrzymac mocz ( czyli jak pisałam jeśli to sikanie nie jest wynikiem choroby) to szybciutko załapie że sikanie sobie po brzuch to nie najlepszy pomysł. Taki "pas cnoty" na czas pobytu w domu wyprowadził mi na prostą pare siusiajacych tymczasowiczów.Tylko majty muszą byc na tyle luźne i elastyczne aby psa nie męczyć ale i na tyle solidnie przytrzymane żeby ich w sekundę nie zdjął[/QUOTE] Taks jeśli to działa, a mówisz że tak to trzeba to rozpropagować :):) Gisic co Ty na to? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko gdzie ty coś wyczytałaś o kojcu. Nikt nic nie pisał o żadnym kojcu i w ogóle nie ma o tym mowy. Tofik byłby u Pani Uli normalnie w domu, w dzień przy tej pogodzie duzo na ogrodzie razem z nią i jej psami. W przypadku gdyby nie dogadywał się z innymi psami to mógłby spać w takim dodatkowym pomieszczeniu które Pani Kasia ma awaryjnie. Ale to też jest w domu. Jak jutro wrócisz to dam Ci telefon do Pani Uli i najlepiej jak sama porozmawiasz. Wszyscy wiemy, ze nie może chodzić po schodach. -
cyt maila od Zuzia_kuzik "otoz mam wkrotce zamiar zrobic bazarek , jednak nie mam zbyt duzo fantow[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] znalalznal u siebie kilka koszulek i inne przedmioty , jednak to jeszcze za malo:/ moze Ty albo ktos inny mialby cos do zaoferowania.." Cioteczki przejrzyjcie szafy i pólki i skontaktujcie się z Zuzią. Ja też przejrzę co bym mogła obfocić. Zuzia bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
mamy stałą deklarację od Bela51 cyt maila: "Ja sledze watek Lisia. Dziewczyny, moge zadeklarowac, tylko 5 zł miesiecznie, bo mam nascie deklaracji i na prawde nie wyrabiam. Ale wpłace dopiero po 20 lipca.Pozdrawiam." :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:bardzo bardzo dziękujemy Izuniu, każde 5 zł to dużo dla Lisia :multi::multi::multi::multi::multi: