[quote name='Szarotka']Przeciez wiesz, ze ja jem kielki :):) i czasami zupe warzywna, a teraz sobie robie ryz z drzemem na deser :):)[/QUOTE]
cóż to za dieta, która dopuszcza całonocne obżeranie się:cool3:?
[quote name='sacred PIRANHA']a to cwaniaczek, jajca się wytnie to może przestanie świrowac tak bardzo...[/QUOTE]
łowczyni Frodowych klejnotów witaj:B-fly:!!!
[quote name='zadra']To czekamy na telefon od Pana.[/QUOTE]
zadra co ty tu jakąś tajemnicę trzymasz w rękawie?:lmaa:
ogłoszenia domówione, przydadzą się pewnie... tyle tego mamy:shock:
czyli Aga do domu niebawem?:cool3:
stonka Ty nie chciałabyś czegoś z tej swojej licznej gromady wyadoptować?:crazyeye:, toż samo wyprowadzanie zajmuje pół dnia:shake: