Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. :thumbs:to trzymamy kciuki za jutro
  2. Wpadam zameldować się na nocnej zmianie, ale tylko tak zeby odhaczyć, bo dopiero wróciłam do domciu i padam...,a tu do przeczytania znowu ponad 10 stron:eek2:, to chyba najbardziej twórczy wątek :mad: [quote name='RenW']Mmmm.. mniaam, mniaam, pierożki... :sabber: A gulaszyk jaki ? Wegierski..? Ciotka, wyznaje zasadę, że przez żołądek do serca! Ino my zajęte są!! :diabloti: A ładnie, to się tak obżerać, gdy psy w schroniskach głodne są ..?!...hmm..?:shock: A nasz Gapcio nie ma jeszcze pełnej sakwy ...hmm? co? :hmmmm: Świętować będziemy potem.. A jak już na to żarcie zeszło, to powiedz nam Aga co jest Twoim kulinarnym majstersztykiem? :p[/QUOTE] Mam kilka: karkówka w sosie borowikowym, roladki z szynki z farszem, piersi z pieczarkami w sosie pomidorowym, gołąbki i pewnie jeszcze pare by się znalazło, ciasta do wyboru lubię gotować:oops: jak mam czas... Wiem, że psy głodne i nie tylko w schroniskach, jak poczytam czasami jakieś drastyczne historie to to najlepiej wpływa na moją motywację odchudzania:eviltong:, byłam nawet wegetarianką przez dwa lata, ale to trudne przy rodzinie mięsożernej:shake: Ale my tu srutututu kłębek drutu, a Gapek pieknie uzupełnił kaskę:klacz:, Wunia ja cię na wszystkie wątki będę ściągać razem z ciotką RenW:evil_lol:, niezły duecik:jumpie:
  3. Frodo wedruj do góry, bo cię cioteczki zapomniały:mad:
  4. Śliczne suczątko, takie łagodne mimo całego zamieszania, przeczuwam, że to będzie super niunia, dobrze, że zabieg pomyślny i sunia dobrze się czuje, czekamy na zdjęcia po...
  5. [quote name='Figafiga']Szkoda mi bardzo Meliski....u nas skur... jakiś do schroniska przez betonowy płot przerzucił sunię w zaawansowanej ciąży!!!Naszą Piankę... [url]http://www.dogomania.pl/threads/1809...2#post14214872[/url] podnoszę Meliskę[/QUOTE] Link się mi nie otwiera!!
  6. a czego jeszcze:cool3:, macie jakiegoś asa w rękawie;)?
  7. zadra już ostrzy nożyce:evil_lol:
  8. To Koksisko teraz, super się prezentuje, czy on ma ogłoszenia, bo dzisiaj zamawiam, to może i jemu daweczkę strzelić?
  9. [quote name='Szarotka']Przyszlam co tu tak cicho i ciemno ?????????????[/QUOTE] Wstawać:helo:, nocne marki:ghost_2:, dogo działa jak marzenie, bo wczoraj to niestety mnie wykończyło:angryy: Nic... To może inaczej [B]pierogi przyniosłam[/B]:evil_lol::evil_lol:, a dzisiaj gulasz będzie:eating:!!! Za węchem cioteczki, za węchem:eviltong:
  10. Ja tylko mogę dodać, ze pani Teresa to taka osoba, na którą zawsze można liczyć i widzę, że wszyscy z problemami jak w dym lecą, mimo całego natłoku spraw zawsze słyszy się dobre słowo, otuchę i chęć pomocy, jak pani to robi???
  11. Jaszo super, ze mąż przystał na Misię, jednak to Twój facet....zrozumiał. Nie przejmuj się ,aż tak bardzo tym co mówią inni, zawsze tak jest 10 ludzi i 10 opinii...
  12. :eek2:Ileż sie musiałam naczytać zanim tu z tymi pierogami dotarłam:eviltong:, ruskie są, zostało sporo, bo ja w takich hurtowych ilościach produkuję, to mnie tak często nie męczą:evil_lol:, także zapraszam wszystkich chętnych:p Jeszcze mi parę wątków zostało do obskoczenia jak wszystkie takie twórcze to:motz:...ranek mnie złąpie:shock:
  13. [quote name='Osa']O ile wiem to facet ma jeszcze cztery "na pociechę"...:-? Tyle że mieszkają w domu a nie pod schodami. Trzeba je jakoś sukcesywnie i mądrze wyciągnąć od niego i to zadanie dla sacred PIRANHA[/QUOTE] :bigcry:łooszz matkoo, a ja w swej niewiedzy, bo Piranha pisała, że on z nimi zżyty myslałam, że dziadek będzie samotny:no-no-no:, a on cały harem psów ma, to może jakiś pokątny rozmnażacz:madgo:, chciał sobie do renciny dorobić:mad:? czy wszystkie u niego to suki?
  14. [quote name='robkowa']długie i zgrabne:cool3:[/QUOTE] i wszystkie zazdroszczą:diabloti:
  15. [quote name='Wunia']mniam ... nawiasem mówiąc powiem Ci agada, że pierogi tez bardzo lubię :D:D:D:D:D[/QUOTE] to co wysłać ci mailem, czy przez dogo:evil_lol: ide już kurka wodna bo nici z tych pierogów będą:mad:
  16. [quote name='Ulaa'] Poproś o przemyślenie decyzji, niech ma czas spokojnie rozważyć "swoją" ;) decyzję.[/QUOTE] ...i mam nadzieje wspaniałomyślnie się zgodzić:lol:...
  17. jakaz ona pocieszna:loveu:, nie wie co ma ze sobą zrobić z tej radości:roll: Murka skąd wy macie jeszcze tyle śniegu:crazyeye:?
  18. oby tylko nie przyszło mu do głowy wziąć sobie innego na pociechę, może z nim porozmawiac (o ile się da, bo różnie ludzie reagują na pouczenia) i jakiegoś starszego psa ze schronu, o ile zmieni swe nawyki odnośnie warunków trzymania psa, jeśli nie to:grab: nie wiem
  19. [B]RenW[/B] z tobą to chyba nie sposób się nudzić?:evil_lol: A [B]Szarotce[/B] rękawica rzucona może zajrzy:eviltong:
  20. [quote name='Jasza'] Tylko będę musiała coś wymyśleć, rzeczywiście jak będzie w maju wycieczka trzydniowa całego naszego zakładu pracy... Reksia może zabierze mama mojego męża...(moi rodzice i mój brat też będą na tej nieszczęsnej wycieczce..) ale co z Misią? Dwóch psów moja teściowa nie weźmie, nie śmiałabym prponować. Ale do maja coś wymyślę.[/QUOTE] to może pan Adam, przeciez się znają z Misią?
  21. [quote name='Gosierra']należy wystawić walizki męża za drzwi, i tak żaden pożytek, a nerwów kupa i zdrowia i czasu na ciągłe walki szkoda :)[/QUOTE] na to zawsze jest czas:helo:, z takimi radami to jeszcze poczekaj:nono:, my tu pokojowo:chaos:, czy Jasza mówiła, że chce rozwodu?:roll:
  22. [quote name='RenW'] Ale sie uśmiałam. :megagrin::roflt::roflt::roflt::roflt:Qrcze, nie ruszając się sprzed komputera schudnąć można, tak męśnie brzucha pracują !!:sweetCyb::evil_lol:[/QUOTE] Nic nie mów, ja właśnie paczkę chipsów kończę:oops::oops:, a to raczej w chudnięciu nie pomaga:razz:, idę już sobie, ale ciągle coś ciekawego zapodajecie:roll::evil_lol:
×
×
  • Create New...