agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
:thumbs:to trzymamy kciuki za jutro -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
witamy Heniutka.. -
Wpadam zameldować się na nocnej zmianie, ale tylko tak zeby odhaczyć, bo dopiero wróciłam do domciu i padam...,a tu do przeczytania znowu ponad 10 stron:eek2:, to chyba najbardziej twórczy wątek :mad: [quote name='RenW']Mmmm.. mniaam, mniaam, pierożki... :sabber: A gulaszyk jaki ? Wegierski..? Ciotka, wyznaje zasadę, że przez żołądek do serca! Ino my zajęte są!! :diabloti: A ładnie, to się tak obżerać, gdy psy w schroniskach głodne są ..?!...hmm..?:shock: A nasz Gapcio nie ma jeszcze pełnej sakwy ...hmm? co? :hmmmm: Świętować będziemy potem.. A jak już na to żarcie zeszło, to powiedz nam Aga co jest Twoim kulinarnym majstersztykiem? :p[/QUOTE] Mam kilka: karkówka w sosie borowikowym, roladki z szynki z farszem, piersi z pieczarkami w sosie pomidorowym, gołąbki i pewnie jeszcze pare by się znalazło, ciasta do wyboru lubię gotować:oops: jak mam czas... Wiem, że psy głodne i nie tylko w schroniskach, jak poczytam czasami jakieś drastyczne historie to to najlepiej wpływa na moją motywację odchudzania:eviltong:, byłam nawet wegetarianką przez dwa lata, ale to trudne przy rodzinie mięsożernej:shake: Ale my tu srutututu kłębek drutu, a Gapek pieknie uzupełnił kaskę:klacz:, Wunia ja cię na wszystkie wątki będę ściągać razem z ciotką RenW:evil_lol:, niezły duecik:jumpie:
-
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
gdziez ten biedak....? -
Śliczne suczątko, takie łagodne mimo całego zamieszania, przeczuwam, że to będzie super niunia, dobrze, że zabieg pomyślny i sunia dobrze się czuje, czekamy na zdjęcia po...
-
[quote name='Figafiga']Szkoda mi bardzo Meliski....u nas skur... jakiś do schroniska przez betonowy płot przerzucił sunię w zaawansowanej ciąży!!!Naszą Piankę... [url]http://www.dogomania.pl/threads/1809...2#post14214872[/url] podnoszę Meliskę[/QUOTE] Link się mi nie otwiera!!
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a czego jeszcze:cool3:, macie jakiegoś asa w rękawie;)? -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zadra już ostrzy nożyce:evil_lol: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzień dobry wszystkim:p -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To Koksisko teraz, super się prezentuje, czy on ma ogłoszenia, bo dzisiaj zamawiam, to może i jemu daweczkę strzelić? -
[quote name='Szarotka']Przyszlam co tu tak cicho i ciemno ?????????????[/QUOTE] Wstawać:helo:, nocne marki:ghost_2:, dogo działa jak marzenie, bo wczoraj to niestety mnie wykończyło:angryy: Nic... To może inaczej [B]pierogi przyniosłam[/B]:evil_lol::evil_lol:, a dzisiaj gulasz będzie:eating:!!! Za węchem cioteczki, za węchem:eviltong:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jaszo super, ze mąż przystał na Misię, jednak to Twój facet....zrozumiał. Nie przejmuj się ,aż tak bardzo tym co mówią inni, zawsze tak jest 10 ludzi i 10 opinii... -
:eek2:Ileż sie musiałam naczytać zanim tu z tymi pierogami dotarłam:eviltong:, ruskie są, zostało sporo, bo ja w takich hurtowych ilościach produkuję, to mnie tak często nie męczą:evil_lol:, także zapraszam wszystkich chętnych:p Jeszcze mi parę wątków zostało do obskoczenia jak wszystkie takie twórcze to:motz:...ranek mnie złąpie:shock:
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']O ile wiem to facet ma jeszcze cztery "na pociechę"...:-? Tyle że mieszkają w domu a nie pod schodami. Trzeba je jakoś sukcesywnie i mądrze wyciągnąć od niego i to zadanie dla sacred PIRANHA[/QUOTE] :bigcry:łooszz matkoo, a ja w swej niewiedzy, bo Piranha pisała, że on z nimi zżyty myslałam, że dziadek będzie samotny:no-no-no:, a on cały harem psów ma, to może jakiś pokątny rozmnażacz:madgo:, chciał sobie do renciny dorobić:mad:? czy wszystkie u niego to suki? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='robkowa']długie i zgrabne:cool3:[/QUOTE] i wszystkie zazdroszczą:diabloti: -
[quote name='Wunia']mniam ... nawiasem mówiąc powiem Ci agada, że pierogi tez bardzo lubię :D:D:D:D:D[/QUOTE] to co wysłać ci mailem, czy przez dogo:evil_lol: ide już kurka wodna bo nici z tych pierogów będą:mad:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa'] Poproś o przemyślenie decyzji, niech ma czas spokojnie rozważyć "swoją" ;) decyzję.[/QUOTE] ...i mam nadzieje wspaniałomyślnie się zgodzić:lol:... -
jakaz ona pocieszna:loveu:, nie wie co ma ze sobą zrobić z tej radości:roll: Murka skąd wy macie jeszcze tyle śniegu:crazyeye:?
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
oby tylko nie przyszło mu do głowy wziąć sobie innego na pociechę, może z nim porozmawiac (o ile się da, bo różnie ludzie reagują na pouczenia) i jakiegoś starszego psa ze schronu, o ile zmieni swe nawyki odnośnie warunków trzymania psa, jeśli nie to:grab: nie wiem -
[B]RenW[/B] z tobą to chyba nie sposób się nudzić?:evil_lol: A [B]Szarotce[/B] rękawica rzucona może zajrzy:eviltong:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'] Tylko będę musiała coś wymyśleć, rzeczywiście jak będzie w maju wycieczka trzydniowa całego naszego zakładu pracy... Reksia może zabierze mama mojego męża...(moi rodzice i mój brat też będą na tej nieszczęsnej wycieczce..) ale co z Misią? Dwóch psów moja teściowa nie weźmie, nie śmiałabym prponować. Ale do maja coś wymyślę.[/QUOTE] to może pan Adam, przeciez się znają z Misią? -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosierra']należy wystawić walizki męża za drzwi, i tak żaden pożytek, a nerwów kupa i zdrowia i czasu na ciągłe walki szkoda :)[/QUOTE] na to zawsze jest czas:helo:, z takimi radami to jeszcze poczekaj:nono:, my tu pokojowo:chaos:, czy Jasza mówiła, że chce rozwodu?:roll: -
[quote name='RenW'] Ale sie uśmiałam. :megagrin::roflt::roflt::roflt::roflt:Qrcze, nie ruszając się sprzed komputera schudnąć można, tak męśnie brzucha pracują !!:sweetCyb::evil_lol:[/QUOTE] Nic nie mów, ja właśnie paczkę chipsów kończę:oops::oops:, a to raczej w chudnięciu nie pomaga:razz:, idę już sobie, ale ciągle coś ciekawego zapodajecie:roll::evil_lol: