Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Ale dzięki za troskę, nie ma to jak wątkowy anioł:p
  2. [quote name='Ellig']Matulu no fakt, wypij juz te kawe:kaffee_2::modla:[/QUOTE] Już mi i kawa nie potrzebna:eviltong: dogo wystarczająco ciśnienie podnosi:angryy:
  3. Ładne psiątka nam Tola zawsze znajduje, nie?:eviltong:
  4. Zapomniałam o najważniejszym:oops:, witamy wszystkie przybyłe cioteczki:loveu:
  5. Murka ja zrobie małej ogłoszenia poproszę jak najwięcej danych, myślę, ze można już zacząć, jak domek właściwy się trafi to moment poczeka;)
  6. Wunia ujmij w sprawozdaniu dnia, ze cała 136 strona jest moja:oops:, bo tak mi dogo chodzi:lmaa:, że do wieczora z tym porządku nie zrobię :motz:, oż zawsze coś się tu musi knocić :comp26:
  7. Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
  8. Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
  9. Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
  10. Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
  11. Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
  12. więc trzymamy kciuki:thumbs:, to często pomaga;)
  13. a ja się pierwsza zaklepałam:eviltong:
  14. Jutro pospędzam troche cioteczki, bo pewnie ogłoszenia by sie przydały, czy czekamy na sterylkę?:roll:
  15. Melduję się pierwsza!! Alez mi się udało!
  16. kończ, kończ noc coraz krótsza...
  17. Ola co dokładnie z tym Masterem???
  18. taaa, przejrzałam oględnie coście wytworzyły w ciągu dnia:oops:, to kumam o co kaman, ale litości to nie macie, to już zakrawa na telenowelę brazylijską:mad: idę spać, ciężki dzień, klawisze mi się pie....lą:angryy: uupss, plątają:oops:
  19. :loveu:no piękny futrzak z niego, ....bo klapnięte uszko mam:siara:
  20. przyszłam się przywitać z moją ulubienicą:loveu:
  21. [quote name='Szarotka']A kot gdzie ??[/QUOTE] Kot miewa się świetnie, (dzwoniłam dziś do pana Staszka), już się z niego gospodarz zrobił, bo wraz z psem podwórka pilnują:evil_lol:
  22. to ogłaszać Almicę? bo poszła kasa na ogłoszenia
  23. zaglądają, zaglądają, ja już też swój grosz posłałam...
  24. [quote name='zadra']Dogo dzisiaj znowu szaleje.[/QUOTE] Czyli dzień jak co dzień:mad: ale najważniejsze, ze tak dobrze zniosła zabieg, myślę, ze teraz z górki, domki do kolejki:eviltong:
  25. witam cioteczki Filonka, widzę humorki dopisują, a Sylwia nawet rymuje:p
×
×
  • Create New...