agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Ale dzięki za troskę, nie ma to jak wątkowy anioł:p
-
[quote name='Ellig']Matulu no fakt, wypij juz te kawe:kaffee_2::modla:[/QUOTE] Już mi i kawa nie potrzebna:eviltong: dogo wystarczająco ciśnienie podnosi:angryy:
-
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ładne psiątka nam Tola zawsze znajduje, nie?:eviltong: -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam o najważniejszym:oops:, witamy wszystkie przybyłe cioteczki:loveu: -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murka ja zrobie małej ogłoszenia poproszę jak najwięcej danych, myślę, ze można już zacząć, jak domek właściwy się trafi to moment poczeka;) -
Wunia ujmij w sprawozdaniu dnia, ze cała 136 strona jest moja:oops:, bo tak mi dogo chodzi:lmaa:, że do wieczora z tym porządku nie zrobię :motz:, oż zawsze coś się tu musi knocić :comp26:
-
Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
-
Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
-
Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
-
Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
-
Witam na zmianie dziennej:p. Ktoś tu z dzbankiem kawy latał:cool3:? To ja też kubek podstawiam, bo jakoś nie mogę się wybudzić, chyba brak słońca tak działa:razz: [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] :crazyeye:, tak mówisz! A moje dziecko razem z całą klasą (4 podstawowej) było i mówiło, że fajnie:cool3:. Ja zresztą zawsze lepiej sie bawiłam w kinie na "bajkach" dla dzieci, niż moje dzieci:eviltong:, ale wtedy jeszcze trochę mniejsze były i ja też:evil_lol:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
więc trzymamy kciuki:thumbs:, to często pomaga;) -
a ja się pierwsza zaklepałam:eviltong:
-
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jutro pospędzam troche cioteczki, bo pewnie ogłoszenia by sie przydały, czy czekamy na sterylkę?:roll: -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Melduję się pierwsza!! Alez mi się udało! -
kończ, kończ noc coraz krótsza...
-
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
Ola co dokładnie z tym Masterem??? -
taaa, przejrzałam oględnie coście wytworzyły w ciągu dnia:oops:, to kumam o co kaman, ale litości to nie macie, to już zakrawa na telenowelę brazylijską:mad: idę spać, ciężki dzień, klawisze mi się pie....lą:angryy: uupss, plątają:oops:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu:no piękny futrzak z niego, ....bo klapnięte uszko mam:siara: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
przyszłam się przywitać z moją ulubienicą:loveu: -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A kot gdzie ??[/QUOTE] Kot miewa się świetnie, (dzwoniłam dziś do pana Staszka), już się z niego gospodarz zrobił, bo wraz z psem podwórka pilnują:evil_lol: -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
zaglądają, zaglądają, ja już też swój grosz posłałam... -
[quote name='zadra']Dogo dzisiaj znowu szaleje.[/QUOTE] Czyli dzień jak co dzień:mad: ale najważniejsze, ze tak dobrze zniosła zabieg, myślę, ze teraz z górki, domki do kolejki:eviltong:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witam cioteczki Filonka, widzę humorki dopisują, a Sylwia nawet rymuje:p