Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Rozmawiałam z Tolą, sytuacja z grubsza: -po zabiegu -wszystko ok -odbierają ślicznotę ok 17 -wieczorem reszta bardziej szczegółowych informacji a co :eviltong: potrzymam i ja was trochę w napięciu :cool3:
  2. Alma brykaj dziewczyno po domek, chyba, ze jest coś o czym nie wiem?:lmaa:
  3. Melisa dogo ruszyło więc i my hop do góry, pokazywać się ślicznoto!
  4. [quote name='Panca'] .... ma klejnoty ;-) i gamoniem jest...[/QUOTE] normatywnie, czyli jak większość chłopstwa:eviltong:
  5. oj dzisiaj to Tola zajęta, ale może wieczorkiem się doczekamy, jak nie będzie tak do końca padnięta ;)
  6. :niewiem:wieści jeszcze żadnych, nie dzwoniłam , bo nie chciałam przeszkadzać, ale juz chyba można?:razz:, ledwie siedzę :roll: dobrze, że chociaż dogo ruszyło:lol:
  7. przyszłam sie przywitać i na popołudniowa kawę, bo ruszyliśmy z kopyta!:p
  8. podniosę, bo dogo pomyka , aż miło :p
  9. dogo tak pieknie myka, że napisze sobie jeszcze :p
  10. :nono:czekaj niech cie Osa zgromi, no dobra :peace:
  11. [quote name='Murka']Nutką jest już zainteresowany domek :) To pani z Lublina, która dzwoniła w sprawie Kawy :)[/QUOTE] to byłoby cudownie!
  12. oby tylko to nie trwało wiecznie, bo to bardzo zniechęcające...
  13. Tola pewnie problemy z dogo ? ale my ciągle, cierpliwie czekamy...
  14. jejku pogrom normalny, cisza,:candle: ciotek szukać... a tak nawiasem;), jak tam Ladusia już po ostatnim posiłku, spokojna, trzymam kciuki :happy1:, a Tola to nawet nie chcę myśleć :nerwy:...
  15. cisza na wszystkich wątkach, ale mam nadzieję, że to wina dogo, bo wszystkim cierpliwości brakuje:mad:
  16. u mnie nic nie wchodzi, to mój pierwszy post dzisiaj!! to jakaś paranoja jest! napisałam nie przeczytawszy wcześniejszych stron, bo pewnie będą się otwierać godzinę, ale myślę, że wszystko oki?
  17. no[quote name='Isadora7'] proszę uderz w stół a sępy zaraz się zlecą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a bo to baaardzzo rozpuszczony wątek jest:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Isadora7'] a co tu śię zwierzać, wystarczyło powiedzieć o ruszaniu myszką i już każdy temat łyknął :grins::grins::grins:[/QUOTE] i z wieczną ochotą an takie tam...ciacha też były... chleb i igrzyska... wszystko już prawie...:megagrin::megagrin:
  18. [quote name='Isadora7']no proszę uderz w stół a sępy zaraz się zlecą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a bo to baaardzzo rozpuszczony wątek jest:evil_lol: a co tu śię zwierzać, wystarczyło powiedzieć o ruszaniu myszką i już każdy temat łyknął :grins::grins::grins:[/QUOTE] i z wieczną ochotą an takie tam...ciacha też były... chleb i igrzyska... wszystko już prawie...:megagrin::megagrin:
  19. [quote name='Szarotka']No to dziewczyny, bo chyba wszystkich wujkow wymiotlo. Ja ide robic sobie krem na twarz :):) powiem Wam potem jakie beda tego wyniki :):)[/QUOTE] to i ja poproszę troszkę może obudzę się piękniejsza...
  20. to ja zamawiam streszczenie z nocy rano i duuużą kawę z mlekiem :morning: :sleep::sleep::sleeping::sleeping::sleep2::sleep2:
  21. [quote name='Isadora7']o tej porze to chyba normalne prawda?[/QUOTE] to dziś noc zwierzeń Isadory:evil_lol:
  22. [quote name='Wunia'] nie spać, wróciłam i dogo ruszyło, zaraz się rozruszamy :D:D:D[/QUOTE] a co jakieś tańce planujecie:cunao:czy moze:drink1:??
  23. :motz:jak tu można iść spać?:biggrina:
×
×
  • Create New...