Rozmawiałam z Tolą, sytuacja z grubsza:
-po zabiegu
-wszystko ok
-odbierają ślicznotę ok 17
-wieczorem reszta bardziej szczegółowych informacji
a co :eviltong: potrzymam i ja was trochę w napięciu :cool3:
:niewiem:wieści jeszcze żadnych, nie dzwoniłam , bo nie chciałam przeszkadzać, ale juz chyba można?:razz:, ledwie siedzę :roll:
dobrze, że chociaż dogo ruszyło:lol:
jejku pogrom normalny, cisza,:candle: ciotek szukać...
a tak nawiasem;), jak tam Ladusia już po ostatnim posiłku, spokojna, trzymam kciuki :happy1:, a Tola to nawet nie chcę myśleć :nerwy:...
u mnie nic nie wchodzi, to mój pierwszy post dzisiaj!!
to jakaś paranoja jest! napisałam nie przeczytawszy wcześniejszych stron, bo pewnie będą się otwierać godzinę, ale myślę, że wszystko oki?
no[quote name='Isadora7'] proszę uderz w stół a sępy zaraz się zlecą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a bo to baaardzzo rozpuszczony wątek jest:evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='Isadora7']
a co tu śię zwierzać, wystarczyło powiedzieć o ruszaniu myszką i już każdy temat łyknął :grins::grins::grins:[/QUOTE]
i z wieczną ochotą an takie tam...ciacha też były... chleb i igrzyska... wszystko już prawie...:megagrin::megagrin:
[quote name='Isadora7']no proszę uderz w stół a sępy zaraz się zlecą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a bo to baaardzzo rozpuszczony wątek jest:evil_lol:
a co tu śię zwierzać, wystarczyło powiedzieć o ruszaniu myszką i już każdy temat łyknął :grins::grins::grins:[/QUOTE]
i z wieczną ochotą an takie tam...ciacha też były... chleb i igrzyska... wszystko już prawie...:megagrin::megagrin:
[quote name='Szarotka']No to dziewczyny, bo chyba wszystkich wujkow wymiotlo. Ja ide robic sobie krem na twarz :):) powiem Wam potem jakie beda tego wyniki :):)[/QUOTE]
to i ja poproszę troszkę może obudzę się piękniejsza...