agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj przystojniaku:wink: -
Ja mam dwie lewe ręce do bazarku, ale może jak dobry nauczyciel, to się naumiam...?
-
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
Jejku i jeszcze tyle tymczasów u zadry, ruch jak na dworcu...:roll: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba nikt nie miał:shake:, cóż to była za silna kobieta, wiedzieć, ze się odchodzi... Bela nie miej wyrzutów, żadna to Twoja wina... -
ale przepisy nie za darmochę, jakiś grosz na moje psie wydatki być musi :cool3:
-
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
mamy czas :p -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
czy można więcej zdjęć? -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='KWL']Cieszę się że na wątku Lutka zapanował taki ruch i zaczęło się dziać tyle dobrego. Możecie mu pomóc także poprzez pomoc w sposób niekoniecznie materialny innym psom pod opieką Izy (te z banerków w podpisie :-) - poniżej zapomniane wątki młodych adopcyjnych psów którym najbardziej potrzeba po prostu domu ( czyli pomocy w ogłaszaniu ) śliczna młoda Jagusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181342-Jagusia-bezdomna-mA-odziutka-w-typie-wyA-A-a[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/115562-Moje-kochane-tymczasy-pomoc-na-karmAE-potrzebna/page24[/URL][/QUOTE] mogę pomóc w ogłoszeniu, bo mam wolny komplet hurtowych ogłoszeń z bazarku, ale proszę o pomoc zdjęcia i jakieś dane do tekstu, chyba, ze poczytam w wolnej chwili wątek, ale to jednak czasochłonne.. -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
ja mogę zafundować ogłoszenia hurtowe, ale poprosze jakieś informacje i zdjęcia, chyba, ze znajdę czas, aby poczytać... które najpilniejsze na już? -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Koks wyłaź kolego z tego padołu:mad: -
no wiesz, takich luksusów to ona pewnie nigdy nie miała:shake:, to broni, zachłysnęła się tym szczęściem:roll::evil_lol:
-
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nuteczko co tam u ciebie? -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopiero teraz zwróciłam uwagę, że wpisy i deklaracje Talcott często spotykam na wątkach, była taka wszechobecna...:-( -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
trzeba by tu trochę rozruszać i jakieś ciotki pościągać :mad:, ja troche porozsyłałam, ale jakiś mizerny odzew..:shake: -
:evil_lol:Udana jest..., a właśnie miałm zapytać jak się maja koty:eviltong:
-
:splat:na śmierć zapomniałam o popołudniowej ka(Wuni) z Wami, ale biomet niekorzystny i ja jakoś całkiem do d..y się czuję, kiedyż będzie jakaś normalna pogoda :mad:
-
Śliczna ta oneczka, a tamte na ogólnym to chyba stare rezydentki? "twarze" takie zrezygnowane:shake:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jejku mam nadzieję, że kryzys minął, czekałam na wieści nic nie pisząc, aby nie zapeszać... Ciągle o niej myślę... -
One to z daleka wyglądają na takie kluski, bo futrzaczki są, jednak z bliska na tych zdjęciach to żeberka widać:-(, one duże raczej będą, więc i zjeść potrzebują, a to spora gromadka jednak :shake:. Dobrze, że istnieją jednak ludzie o dobrym sercu, którzy nie potrafią obojętnie przejść nawet koło zabiedzonego psa:Rose:dla Mamy Agi:p
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Lady dzisiaj jest słabiutka .Już dostała komplet leków i kroplówkę.Teraz śpi.Caly czas jest monitorowana.Planowana jest jeszcze jedna kroplowka za dwie do trzech godzin.Wieczorem napisze wiecej.[/QUOTE] Oj to mnie zaniepokoiło, czekam na dalsze wieści... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
jeśli po tym allegro żaden domek sie nie zgłosi to:flaming: piekne jest, no piękne...:laugh2_2: