Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. [quote name='agnieszka24'] Przecież te baranki tez są śliczne :loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/10sao3c.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak stadko owieczek na hali:eviltong: Śliczne, śliczne :loveu: takie chude puchatki :-(
  2. Ja mam dwie lewe ręce do bazarku, ale może jak dobry nauczyciel, to się naumiam...?
  3. Jejku i jeszcze tyle tymczasów u zadry, ruch jak na dworcu...:roll:
  4. Chyba nikt nie miał:shake:, cóż to była za silna kobieta, wiedzieć, ze się odchodzi... Bela nie miej wyrzutów, żadna to Twoja wina...
  5. ale przepisy nie za darmochę, jakiś grosz na moje psie wydatki być musi :cool3:
  6. [quote name='KWL']Cieszę się że na wątku Lutka zapanował taki ruch i zaczęło się dziać tyle dobrego. Możecie mu pomóc także poprzez pomoc w sposób niekoniecznie materialny innym psom pod opieką Izy (te z banerków w podpisie :-) - poniżej zapomniane wątki młodych adopcyjnych psów którym najbardziej potrzeba po prostu domu ( czyli pomocy w ogłaszaniu ) śliczna młoda Jagusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181342-Jagusia-bezdomna-mA-odziutka-w-typie-wyA-A-a[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/115562-Moje-kochane-tymczasy-pomoc-na-karmAE-potrzebna/page24[/URL][/QUOTE] mogę pomóc w ogłoszeniu, bo mam wolny komplet hurtowych ogłoszeń z bazarku, ale proszę o pomoc zdjęcia i jakieś dane do tekstu, chyba, ze poczytam w wolnej chwili wątek, ale to jednak czasochłonne..
  7. ja mogę zafundować ogłoszenia hurtowe, ale poprosze jakieś informacje i zdjęcia, chyba, ze znajdę czas, aby poczytać... które najpilniejsze na już?
  8. Koks wyłaź kolego z tego padołu:mad:
  9. [quote name='Szarotka']A kogo on straszy ???[/QUOTE] Przecież wiadomo, ze ciotki Szarotki to nic nie rusza:evil_lol:
  10. no wiesz, takich luksusów to ona pewnie nigdy nie miała:shake:, to broni, zachłysnęła się tym szczęściem:roll::evil_lol:
  11. Dopiero teraz zwróciłam uwagę, że wpisy i deklaracje Talcott często spotykam na wątkach, była taka wszechobecna...:-(
  12. trzeba by tu trochę rozruszać i jakieś ciotki pościągać :mad:, ja troche porozsyłałam, ale jakiś mizerny odzew..:shake:
  13. :evil_lol:Udana jest..., a właśnie miałm zapytać jak się maja koty:eviltong:
  14. Zaglądam tu, by pobyć ze wszystkimi pogrążonymi w smutku po stracie tej wspaniałej osoby. Dziękuję Ci Kasiu za allegro dla naszej Lady ([url]http://www.dogomania.pl/threads/179367-LADY-w-typie-Saluki-potrzebna-pomoc-w-ogA-aszeniach[/url]), to pierwszy "mój" pies na dogo... Dziękuję....
  15. :splat:na śmierć zapomniałam o popołudniowej ka(Wuni) z Wami, ale biomet niekorzystny i ja jakoś całkiem do d..y się czuję, kiedyż będzie jakaś normalna pogoda :mad:
  16. Śliczna ta oneczka, a tamte na ogólnym to chyba stare rezydentki? "twarze" takie zrezygnowane:shake:
  17. Jejku mam nadzieję, że kryzys minął, czekałam na wieści nic nie pisząc, aby nie zapeszać... Ciągle o niej myślę...
  18. One to z daleka wyglądają na takie kluski, bo futrzaczki są, jednak z bliska na tych zdjęciach to żeberka widać:-(, one duże raczej będą, więc i zjeść potrzebują, a to spora gromadka jednak :shake:. Dobrze, że istnieją jednak ludzie o dobrym sercu, którzy nie potrafią obojętnie przejść nawet koło zabiedzonego psa:Rose:dla Mamy Agi:p
  19. [quote name='zadra']Lady dzisiaj jest słabiutka .Już dostała komplet leków i kroplówkę.Teraz śpi.Caly czas jest monitorowana.Planowana jest jeszcze jedna kroplowka za dwie do trzech godzin.Wieczorem napisze wiecej.[/QUOTE] Oj to mnie zaniepokoiło, czekam na dalsze wieści...
  20. jeśli po tym allegro żaden domek sie nie zgłosi to:flaming: piekne jest, no piękne...:laugh2_2:
×
×
  • Create New...