Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Dzięki [B]karolciasz28[/B] :loveu:
  2. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: To wspaniałe wieści, pewnie funia cos więcej wieczorem napisze Dziewczyny:Rose: dla wszystkich, a co tam:loveu:
  3. [quote name='Szarotka']Przestancie tu o zupach wegierskich wygadywac :):) trzeba jesc kielki i salate bo to zdrowe :):)[/QUOTE] No sałata w obecnej porze to szczególnie:roll:, nawet sałata nie pachnie, sam nawóz i zero słońca, nawet nie powinna być zielona:evil_lol:. Zdrowe to masz jak se sama na działce wyhodujesz, zapraszam za jakieś 2mies. o ile ten śnieg kiedyś zginie:mad:
  4. [quote name='Wunia']a dzisiaj na śniadanie mój TŻ miał mi zaserwował jajka na miękko, tylko jak się okazało cyt. " to są jajka na miękko w nieco bardziej zaawansowanym stadium gotowania" czyli były na twardo i na kanapeczkach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :turn-l:bo Wunia na dogo siedziała i jaja się przegotowały:evil_lol::evil_lol:
  5. oj robkowa to ty ubaw masz co dzień:lol:, wiedziałam, że to nie jest zwykła suka, ale turbo-dymo-suka:eviltong::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='mshume']Zastanawiam się,czy on ma wyrzuty sumienia, ze skazał na takie męczarnie te malutkie sunie :([/QUOTE] Z pewnością:shake:, gdyby był na chodzie to pewnie by żądał ich zwrotu:cool3:
  7. Ogłoszenia dla Koksa już wysłane czekamy na odpowiedź...
  8. [quote name='zadra']Na zdjęciach Koks wyglada bardzo statecznie.[/QUOTE] :loveu::loveu:
  9. Lady gdzieś ty się zapuściła tak daleko!:mad: wracaj na górę:lmaa:
  10. Już się biorę za ogłoszenia, bo pewnie kasa dotarła, idę sprawdzić...
  11. [quote name='Tola']Nie mam juz zdjęc w aparacie i nawet wiem, kto je usunął; to ktos kto zawsze to robi :mad:[/QUOTE] duszek czyściciel:evil_lol:, dawaj go może mi dom posprząta, jak taki chętny:cool3:
  12. To wspaniale, ze malutka zniosła dzielnie cały ten galimatias i że jest razem ze swoją współtowarzyszką niedoli, będzie im raźniej, a imię tak mi się kaczo kojarzy:eviltong::evil_lol:
  13. To ja podniosę w prawie południe:eviltong:
  14. długi ten piątek:cool3::evil_lol:
  15. bazarek z kulinariami pomysł prima:grins:, zasypię Was "pomysłami na...", tylko bez woreczków będą8-)
  16. Wunia dawaj streszczenie, bo znowu epopeja tom z przedpołudnia please:eviltong:
  17. dzisiaj piątek, czas przemian dla Filonka:cool3:, ależ nerwy:roll:
  18. no teraz to chudziutka, już wielki brzuchol nie myli oczu
  19. [quote name='Wunia']Podobnież tylko ja dziś w Łodzi słońca nie widziałam ... a nie mówiłam, że czarna ... ;)[/QUOTE] Nie wiem jak w Łodzi u mnie też bez słońca:roll:
  20. [quote name='Ingrid44']To prawda ze to najbardziej rozrywkowy watek na Dogo:cool3::cool3::cool3: wydawalo mi sie ze Cioteczki mialy siedziec i medytowac nad poprawa pogody :lol:[/QUOTE] Tiaaa, cioteczki i medytacja:evil_lol:, do medytacji to wyciszenia trzeba a tu:cunao::knajpa::sabber::morning: hulaszcze życie!!!:lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...