[quote name='RenW']Bez mała, naklepałam tego chyba z 10 razy.. Dziękuję, Ci Ciociu, żeś wspaniałomyślnie dedykowała mi jedną stronę...:p
Dziewczyny, dajcie jeszcze jakieś przepisy, tylko na mniej ekscentyczne żarcie proszę.. bom prosta kobiecina jest, średnio zaprawiona w kuchni. :evil_lol:
Już chyba można zacząć odliczać godziny do wyjazdu Gapcia..?!:multi:[/QUOTE]
taaa, a ze mną się ostatnio wykłócała żem całą stronę zaklepała dla siebie:eviltong:, czasami się przydaje nie:evil_lol: