Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Wiem, wiem, ale tak się czasami zasiedzi jakiś i nic na siłę....
  2. Widzę, że dzisiaj dzień meteo:cool3:: 15 stopni :loveu:(zaznaczam w cieniu!), lekki wiaterek i dobrze błocko szybciej wyschnie. Słoneczko świeci, ale i tak kawą się poraczę, bom jakaś niemrawa:roll:, chyba ciężkość poobiadowa:eviltong:
  3. Dawaj, chętnie przyjmę takie towarzystwo:loveu:, idę szykowac obiadek...
  4. Funia da se radę, jak sie uprze to...;)
  5. [quote name='Wunia']Ciociu mmd, czy świeci u Ciebie słońce? bo u mnie nie ...[/QUOTE] Nawet w mojej czarnej .... zaświeciło:p
  6. [quote name='kmurdz']dajcie prosze znak gdzie przelac na ta bidulke!! bardzo prosze na maila! dzieki![/QUOTE] A właśnie! Zapomniałam dodać, że nasza kmurdz została mamusią, a my się z Tolą martwiłyśmy, bo nie dawała znaku zycia. Gratulacje!! Tola może Ty odpowiesz:cool3:?
  7. Wiem, wiem.... sam smród mówi wiele, ale kierownikowi się podoba:mad:
  8. [quote name='mmd']no, przeca poranny obchód :)[/QUOTE] To taki poranny rytuał jak parzenie kawy, karmienie i wypuszczanie psów, kotów i ja mam jeszcze króliki córki do napchania:roll:
  9. [quote name='mmd']Trzymamy :thumbs:[/QUOTE] i ja też...
  10. [quote name='stonka1125']Na razie czekam na odpowiedź od pani, ale brzmi obiecująco:cool3:[/QUOTE] To ja trzymam kciuki:thumbs:, boś kobieto zasłużyła na wakacje:Rose:
  11. Wysłałam już Muminkowe tekst+zdjęcia do bazarkowych multi ogłoszeń, czekamy na realizację...
  12. :painting: spacerek Lady, zapraszam
  13. Hej, a może co funi z nożycami nie wyszło:hmmmm: i wstyd pokazać:evil_lol:, bo Filon taki telepawek, a jeszcze kobitek tyle:eviltong:
  14. Ja po kawusie:oops:, zawsze to darmowa:eviltong:, ale dobrą macie, mniaammm...:p
  15. Na spacerek zapraszam:painting:, trzeba trochę zadrę odciążyć;)
  16. Jejku wszystkie piękne i tak stoją w tym rozmokniętym śniegu, w łapy zimno, nijak się położyć:shake:, żeby chociaż jakieś podesty były...
  17. Jakiż to się twórczy wątek zrobił:eviltong:. A teraz jeszcze jedna rzecz, która ludzi na wątek przyciąga;), darmowa kawusia:kaffee_2::kaffee_2:, ewentualnie dla niewyspanych i niemrawych:morning::morning:, częstujcie się cioteczki:p
  18. [quote name='Wunia']:beerchug: piwko dla Agady ;)[/QUOTE] Łyknęłam:beerchug:....od razu lepiej:p
  19. Dawac mi tu całą szacowną postać Fircyka w zalotach:mad:, a nie tylko wyściubiony kawałek pychola:eviltong:
  20. [quote name='__Lara']OOO! dla Lady? :)[/QUOTE] Ciotka a coś taka zdziwiona:cool3:, Lady szuka domu u Toli nie koniecznie może zamieszkać, chociaż to towarzystwo wzajemnej adoracji:eviltong:
  21. Jak zawsze genialne:p, zrób ty ciotka bazarek z tymi poezjami:razz:
  22. Ja tak sama do siebie gadam na wątku, by sie upewnić, ze lepiej jest niż było:oops:
  23. [quote name='Szarotka']Niby w domkach, ale czesc musi isc do Dt i [B][SIZE=4]potrzeba srodkow finansowych i karmy.[/SIZE][/B][/QUOTE] :cool3:mówiłam dam w kwietniu, chciałabym wszystkim, tylko skąd, a dzieci też mam:razz: wymagające i z potrzebami:eviltong:
  24. :splat:dajcie piwko, bo ino stres w koło, a kasy brak, czasu niet... i jak tu dać radę?:cool3:
×
×
  • Create New...